Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

Szukam takiego fanfika o RD i jakimś tam rysowniku ,coś sobie tam rysował a później była burza .Poszedł do jakiegoś domu a tam była RD ,póżniej zaczął ją rysować i powiedział jej że jest piękna

Jeśli mówisz całkiem serio, jest to Clopfik, znajdziesz go w MLS pod nazwą "Midnight Rainbows".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Szukam wszystkich ficów Thara, jakie napisał. Przeczytałem "Ostatnia rzecz jaką zrobi", "Świt" i jeszcze jeden FF, który znajduje się na tym forum, ale zapomniałem tytułu. Ogólnie po wielu godzinach przeszukiwania internetu nie znalazłem niczego więcej, czy Thar napisał tylko te opowiadania? (Pracę Wspólną przeczytałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Poradzi mi ktoś? Szukam czegoś długiego i sensownego ;)

Żebyście nie podawali tego co już znam, podam co przeczytałem:

Past sins

Fallout Equestria & Project Horizons (czekam na tłumaczenia dalsze )

Smocze łzy

Złamane więzi

Antropologia

W poszukiwaniu dawnej chwały

Crysis equestria

Zegary

I wszelkie krootkie opowiadanka typu efekt motylka, rainbow factory, bubbles itp...

Aha. I żadnych biur adaptacyjnych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzi mi ktoś? Szukam czegoś długiego i sensownego ;)

Żebyście nie podawali tego co już znam, podam co przeczytałem:

Past sins

Fallout Equestria & Project Horizons (czekam na tłumaczenia dalsze )

Smocze łzy

Złamane więzi

Antropologia

W poszukiwaniu dawnej chwały

Crysis equestria

Zegary

I wszelkie krootkie opowiadanka typu efekt motylka, rainbow factory, bubbles itp...

Aha. I żadnych biur adaptacyjnych :D

 

 

Equestria : Total War - jak to przeczytasz to Twoje życie będzie kompletne ( no chyba że nie będziesz mógł przeżyć braku zakończenia to wtedy będziesz w męczarniach zdychał, ale spokojnie nie będziesz w tym sam :yay: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo z telefonu :)

Pie killera i silent ponyville też czytałem foley. Mój błąd, zapomniałem napisać. Za dużo tego jak na 3 miesiące...

Chmm... total war? Sprawdziłem zgodnie z radą i jutro się za niego biorę! (Nie, nie zdechnę w męczarniach bo już od czerwca zdycham czekając na kolejne rozdziały najlepszego fanficka wg mnie. Mianowicie Fallout equestria)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poradzi mi ktoś? Szukam czegoś długiego i sensownego ;)

 

Hmm jak Ci nie przeszkadza, język angielski to polecam te poniższe tytuły:

- Skończyłeś czytać Past Sins? No to spróbuj z trylogią "In the family", może i nie są długie ale za to powalające, a w szczególności "Winter Bells"

- Arrow 18 Mission Logs: Lone Ranger, co prawda niedokończony ale naprawdę dobrze wykonany.

Jeśli chodzi o język polski, no to polece Ci:

- "Si Deus nobiscum" - jest to naprawdę sensowana robota( no może zakończenie trochę... no sam zobaczysz), ale najlepszy jest humor autora, wręcz niesamowity.

- "Wszystkie drogi prowadzą do Equestrii" - kawał dobrej roboty. (choć jeszcze nie został ukończony)

- "Teenager" i "Teenager II" - co za epicka historia.

- no i na sam koniec "Legendy Początku", dobra historia opisująca powstanie Equestrii. Ostatnie dwa rozdziały mnie gryzą, ale sam zobaczysz dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim. Myślałem że wszystko co fajne już za mną, a tu jaka niespodzianka ;D

Swiftbullet - z angielskim u mnie średnio :/

Przymierzałem się do Murky Number 7 ale po 1 rozdziale stwierdziłem, że jest tam dla mnie zbyt wiele niejasności abym miał przyjemność z czytania. Jeśli już coś po angielsku to w możliwie prosty język.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, podziękowałem już. Nie musicie wrzucać kolejnych TCB bo odrazu zastrzegłem, że ich nie czytam i nie będe czytał. (Antropologia to wyjątek, który potwierdza regułę ;P)

Podaliście mi tutaj jednak info o 2 fanfickach:

-Equestria Total War

- Legendy Początku

Na coś takiego liczyłem, dzięki wam :D

Jak za tydzień skończę to pewnie się znowu odezwe ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie human i tcb to jeden pies. Jak są kucyki to nie powinno być ludzi, dla mnie proste :)

Oczywiście to i tak kwestia gustu, co kto woli :)

W Antropologii z tego co się orientuję Lyra przeniosła się do świata ludzi i nie było żadnej bariery.

Dłuższy sad, nie bezsensowny wyciskacz łez tylko coś do wzruszenia poszukiwane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuższy sad, nie bezsensowny wyciskacz łez tylko coś do wzruszenia poszukiwane.

Nie, żebym robił bezwstydną autoreklamę, ale zdarzyło mi się popełnić tłumaczenia dwóch ficów, przy których najbardziej się wzruszyłem.

Tears of a Goddess

Carousel

Pewnie nie czytałeś, a warto. Oczywiście polecam przede wszystkim oryginały, ale jeśli skomentujesz tłumaczenie, to z pewnością się nie obrażę, a powitam to z radością. Linki do oryginałów też znajdziesz w tematach. Oba fiki są też raczej długie, bo mają około 9k słów.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym robił bezwstydną autoreklamę, ale zdarzyło mi się popełnić tłumaczenia dwóch ficów, przy których najbardziej się wzruszyłem.

Tears of a Goddess

Carousel

Pewnie nie czytałeś, a warto. Oczywiście polecam przede wszystkim oryginały, ale jeśli skomentujesz tłumaczenie, to z pewnością się nie obrażę, a powitam to z radością. Linki do oryginałów też znajdziesz w tematach. Oba fiki są też raczej długie, bo mają około 9k słów.

Damn, czytałem oba. Czytałem chyba większość twoich tłumaczeń. Masz może coś tam ukrytego jeszcze w zanadrzu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...