Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Szukam fic´a w stylu „Lyra i Ludź”.

Fic ma opowiadac o życiu człowieka w Equestri, nwż w jakiej postaci. Chciałbym aby był baaaardzo długi najlepiej seria oraz nie miał smutnego zakączenia ani nic w tym stylu. Z góry dziękuje za pomoc :)

 

Zerknij na Teenagera (część pierwsza, część druga). Osobiście nie czytałem, więc trudno mi to polecić z czystym sumieniem, ale jest dość długie i zbiera dobre recenzje, więc możesz spróbować.

Podobną tematykę ma też EPIC - jest to historia o dość dziwnej zbieraninie ludzi i nie tylko, którzy trafiają do Equestrii.

No i na koniec trochę autoreklamy: EqueTrip. Nie wiem, czy ci podpasuje, bo tutaj czwórka broniaków (w tym alter ego autora) zamienia się w kucyki, aby przyjechać do Equestrii na wycieczkę, po czym wplątuje się w jakieś dziwne przygody, albowiem autorowi się odleciało... ale co mi tam, może się nada. Dość długie, właśnie dobiło do 300 stron. A smutnego zakończenia nie będzie (fanfik jest wciąż w produkcji) na sto procent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego Adventure'a. Im dłuższy tym lepszy. Może być wszystko oprócz tagów [sad] i nie przesadzajcie zbytnio z [Gore] lecz w małej ilości jest ok.

 

Poza tymi, które wymienił Dolar, to wydaje mi się, że Kroniki Equestrii powinny ci podejść, spełniają wszystkie warunki. Bezczelnie zareklamuję też CRISIS (choć tam jest tam co prawda trochę więcej drastycznych scen/opisów).

Edytowano przez aTOM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam "EPIC", ""Czas i Harmonia", "CRISIS: Equestria", "Mroczna Strona", "Łowca Dusz", "Wieczna Wojna", "Ace Combat: Bitwa o Equestrię", "Synestezja" + pokrewne do niej opowiadania. Mocno przygodowy jest też fanfick mojego autorstwa- "Cień Nocy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Poszukuję czegoś co można nazwać sponifikowaną  wersją "Red Dead Redemption" ( "umierający" dziki zachód / ostatnie dni wielkich rewolwerowców).

Wiem że dużo wymagam ale ponoć cuda się zdarzają...

 

edit

 

Jeżeli chodzi o język to preferuję angielski.

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegokolwiek fica który zawierał by religię. Najlepiej by było gdyby fic był w języku polskim, a już była bym w siódmym niebie gdybym dostała informację o tym w jakiej części fica znajdują się ewentualne wzmianki lub opisy religi/wyznań/sekt.

Z góry dziękuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorgon ja za to polecam:

1.Czas i Harmonia [dłuższe]

2.EPIC [dłuższe]

3.Atut Spike'a

4.Sweetie Belle dowiaduje się skąd się biorą dzieci

5.Changellings, changellings everywhare

6.Twilight discovers Wikipedia

7. Cień Nocy [szczególnie rozdziały od IV wzwyż]- autoreklama

8.Pinkie Pie learns a new word

9. but the kitchen sink

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...