Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Szukam opowiadania, najlepiej długiego, z grupką głównych bohaterów, którzy przeżywają super przygodę. Tylko proszę, nic w stylu Daring Doo, bardziej chodzi mi o jakieś ratowanie Equestrii od zagłady czy coś :D Najlepiej jakby było po polsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam opowiadania, najlepiej długiego, z grupką głównych bohaterów, którzy przeżywają super przygodę. Tylko proszę, nic w stylu Daring Doo, bardziej chodzi mi o jakieś ratowanie Equestrii od zagłady czy coś :D Najlepiej jakby było po polsku.

Crisis, Relikt i więcej mi nie przychodzi do głowy w tej chwili

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czubaka

Szukam opowiadania, najlepiej długiego, z grupką głównych bohaterów, którzy przeżywają super przygodę. Tylko proszę, nic w stylu Daring Doo, bardziej chodzi mi o jakieś ratowanie Equestrii od zagłady czy coś :D Najlepiej jakby było po polsku.

Jeśli takich ff szukasz, to powinny ci się spodobać:

Albericha

Kroniki Equestrii: Nadejście Ognia autorstwa Nicza

Edytowano przez Czubaka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czubaka

Poszukuję jakiegoś ciekawego i długiego ff, najlepiej przygodowego lub/i w klimatach TCB, w naszym pięknym, ojczystym języku. A no i muszę wspomnieć, że chciałbym, aby fanfik był już zakończony, lub przynajmniej zbliżał się do zakończenia.

Edytowano przez Czubaka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś coś, żeby było najlepiej długie, nie pogardzę:

Przygodami

Zagadkami

Romansem (ale klaczxklacz nie zdzierżę)

Post apo (FE, FE: PH, FE Ditsy Doo mam już na koncie)

Darkiem

Human wyrzygam, więc nie.

Wszystko może być razem, wybiórczo, może nawet coś z obu 18+

Takie najlepiej dłuższe, bez ludziów, ale jeśli fajne to nawet klacz x klacz wytrzymam. Ludziów nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fanfika na podstawie którego napisany został scenariusz gry LARP z krakowskiego ponymeetu. Fabuła wyglądała jakoś tak:

Grupa przyjaciół wraca razem z konwentu bronych, ale niestety po drodze łapie ich burza i zmuszeni są szukać schronienia w budynku. Pierwszym na jaki trafiają jest opuszczona szkoła w której jedynymi suchymi pomieszczeniami są piwnice/szatnie. Od razu po wejściu do pomieszczeń okazuje się, że drzwi są zablokowane od zewnątrz i absolutnie nie można ich otworzyć. Horror zaczyna się, gdy jeden z bohaterów (a po nim kolejni) doświadczają tej samej wizji - zmierzającej w ich stronę mhrocznej Twilight. Uwięzieni w zrujnowanej piwnicy, bez cienia szansy na ratunek giną po kolei, mordowani przez Twilight, komunikującą się z nimi przez pojawiające się znikąd kartki... szczegółowa fabuła fanfika niekoniecznie musi się równać z moim opisem.

To opwiadanie czytał misiek 200m the faitful friends, prawdopodobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolarku, najlepiej nieklaczowy >.<

(W sensie najlepiej naturalny, klacz x ogier)

Ale spoko, kryzys można machnąć :P dobra, teraz mam już trochę więcej czytania.

Sword Coast... Hmmmm... Dobra, dzięki za pomoc, to mam już...

Wiedźma, kryzys, Sword Coast i to Winningverse...

Dobra, na jakiś czas starczy, a jak grzeczny koszmarek wszystko zje, to wróci po więcej :3

Edytowano przez Nightmare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czubaka

Equetrip, Zegary. A z TCB Ostatnia Rzecz Jaką Zrobi.

A coś innego i może mniej znanego? Raczej wszystkie te bardziej znane mam już przeczytane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TCB Kucyk Orła Nie Pokona i Czterogodzinki (nie czytałam, ale tego autora polecam).

 

A z dłuższych przygodowych... W Poszukiwaniu Dawnej Chwały, Wiedźma, Kroniki Equestrii: Nadejście Ognia, Sword Coast, Łowca Dusz... Problem jest taki, że przygodówek jest wbrew pozorom niewiele. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czubaka

Z chęcią zerknę na te Czterogodzinki, no i patrzyłem na opis Reliktu i wygląda naprawdę interesująco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz romans (swoisty i głównie klaczowy) połączony z komedią (dwuznaczną)? <autoreklama mode on> The Life and Times of Winning Pony czyli tak zwana Seria Winningverse <autoreklama mode off>.

Czytałem, :twilight2: jestem już na końcu tej serii. A znasz jeszcze coś nowego z Polskich Ficów . Po za tym szukam czegoś podobnego do MLD lub Coma (przed chwila poczytałem ja już piaty raz) :cheese: Fajnie by było jak by ktoś przetłumaczył MLD 3 i 4.(chętnie bym przeczytał heh) :NjdaT:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...