Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

15 minut temu Po prostu Tomek napisał:

Coś w klimatach pierwszej światowej? Tagi dowolne, byle nie te miłosne.

"Krew i błoto"

Nie wiem jak z jakością, bo nie czytałem, ale to jedyne w klimatach I WŚ, jakie przychodzi mi do głowy.

 

EDIT: Ajj, wtopiłem. Nie zauważyłem tam Twojego posta, przepraszam. :flutterblush:

EDIT 2: Przypomniałem sobie o kolejnym FF w tych klimatach, ale tym razem najpierw sprawdziłem czy nie ma już tam Twojego komentarza - okazuje się, że jest, tak więc też odpada. :dunno:

Edytowano przez Foley
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wie ktoś może, czy "Legendy Początku", "Powrót Legendy" i trzecie opowiadanie, którego tytułu nie pamiętam, wciąż jest gdzieś do odnalezienia, czy też zostało pochłonięte przez odmęty internetu i przemielone w chaos? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucoperze pojawiają się w wielu fanfikach, ale raczej jako wątki i postaci poboczne. Jeśli Cię to zadowoli, to mogłabym polecić parę tytułów.

 

Za to jeśli chcesz więcej kucoperzy, to przeczytaj "Spadającą Gwiazdę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.08.2016 at 18:28 Cahan napisał:

Opowiadania te zostały usunięte przez autora. Nie ma ich już w Internecie, ewentualnie poza prywatnymi dyskami.

Błąd!! ARCHIWIZACJA, to dobra rzecz...

 

Spoiler

qLLQe.png

 

 

17.08.2016 at 18:27 Add napisał:

Wie ktoś może, czy "Legendy Początku", "Powrót Legendy" i trzecie opowiadanie, którego tytułu nie pamiętam, wciąż jest gdzieś do odnalezienia, czy też zostało pochłonięte przez odmęty internetu i przemielone w chaos? 

Moge wstawić to, co widać w spoilerze :) Ale z legend początku, mam 3 rozdziały :(

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Dairinn napisał:

Mogą też być jako postaci poboczne 

W "Zmienić swe życie" jeden z bohaterów pobocznych jest kucoperzem z tego, co pamiętam.

A tak apropo wstawienia, ma ktoś może "Po prostu mi zaufaj" jakoś zarchiwizowane czy coś? na forum już tego nie ma :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj
2 minuty temu Arekeen napisał:

A tak apropo wstawienia, ma ktoś może "Po prostu mi zaufaj" jakoś zarchiwizowane czy coś? na forum już tego nie ma :(.

 

 

Właściwie przeszukałem wiele stron i własne archiwum w poszukiwaniu tego tytułu, ale autor chyba linki usunął z internetu :( Ale ktoś mógł pobrać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu Arekeen napisał:

A tak apropo wstawienia, ma ktoś może "Po prostu mi zaufaj" jakoś zarchiwizowane czy coś? na forum już tego nie ma :(.

Nie lękaj się, Arekeen, bo oto ja, Wonsz I Archiwizator, mam to opowiadanie na dysku. Link: https://docs.google.com/document/d/1kOpPrF1JQY72TDToaH91acamDWmruPI2L1iznzCL7JQ/edit?usp=sharing

 

Cieszę się, że mogłem pomóc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minuty temu Wonsz napisał:

Nie lękaj się, Arekeen, bo oto ja, Wonsz I Archiwizator, mam to opowiadanie na dysku. Link: https://docs.google.com/document/d/1kOpPrF1JQY72TDToaH91acamDWmruPI2L1iznzCL7JQ/edit?usp=sharing

 

Cieszę się, że mogłem pomóc :)

Allelujah, zarwę ten wieczór, żeby sobie to poczytać.

Dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dolar84Pisząc recke "Smoczych łez", podczas ostatnich Oskarów... Wspomniałeś o "nieoficjalnym ich zakończenie". Wiem, że kiedyś miałem okazje spojrzeć na alternatywne. Ale nigdzie nie mogę go znaleźć... Wiem, że było :( Pytam, bo właśnie zapytałem w temacie fika o zgodę na lektoring, i przydałoby się dorwać wsio co tost napisał, lub zostało napisane dla tego fika :) Uf, kończę Crisisa: Equestrie. Dalej czytam "Kryształowe", a biorę się za kolejna bestie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dolar84Pisząc recke "Smoczych łez", podczas ostatnich Oskarów... Wspomniałeś o "nieoficjalnym ich zakończenie". Wiem, że kiedyś miałem okazje spojrzeć na alternatywne. Ale nigdzie nie mogę go znaleźć... Wiem, że było :( Pytam, bo właśnie zapytałem w temacie fika o zgodę na lektoring, i przydałoby się dorwać wsio co tost napisał, lub zostało napisane dla tego fika

Wydaje mi się, że tym nieoficjalnym zakończeniem jest rozdział 80.

EDIT: Racja, na wstępie autor pisze, że rozdział nie należy do kanonu.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...