Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

Gość Luna12

Szukam fanfików związanych z NLR. Wojna między NLR a Solarnym Imperium coś w tym stylu.Najlepiej po polsku. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Czytałam kiedyś fragment takie koszmarne opowiadanie w klimatach "Pięknej i Bestii" gdzie autor (albo autorka, nie wiem) próbował sparować Fluttershy z Discordem. Czy istnieją jeszcze inne takie opowiadania czy to stanowi ewenement w fandomie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Szukam jakiegoś politycznego fanfika. Jednak bez szczególnej przesady, bo po Kanclerzu nie dam rady łyknąć czegoś na podobnym poziomie. Fajnie jakby był rozbudowany wątek wywiadu, tajnych agentów itp. Jeśli nie jest to do pogodzenia, to fik z samymi agentami poproszę. Dobrze gdyby było to opowiadanie po polsku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Uwaga spoiler zakończenia gry Wiedźmin 3, jeżeli nie przeszedłeś, nie czytaj bo szkoda:

Szukam jakiegoś fica, crossovera z tym uniwersum. Chodzi mi o coś związanego z tym, że Ciri opowiadała o podróżach po światach, w tym o czymś w podobnym do jakiegoś Sci-Fi ze statkami i wojną na odległość. Zastanawiam się, czy ktoś napisał jakieś opowiadanie, w którym Ciri wraz Avallachem udała się do Equestrii.

Oczywiście przyjmuje  propozycje tytułów anglojęzycznych.

Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czubaka

Czy posiada ktoś link do ff "Chaos jest wieczny jak czas", możliwe że lekko przekręciłem nazwę. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem leniem.

Nie chce mi się oglądać od nowa wszystkich sezonów.

Co mam przeczytać, co nie wymaga znajomości serialu? Jest coś takiego? Tagi dowolne, poza [Gore], [Clop] i ostrzejszych [Grimdark].

Edytowano przez Eon337
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem leniem i nie brzydzę się autoreklamy, to polecę swoją twórczość: Cień Nocy, Kwiat Paproci, Everyday a Little Death, Rosiczki Atakują, Popioły, Celestia.

 

A z cudzych: Background Pony, Wiedźma, Przymierze, Fallout: Equestria... Dobra, póki co chyba starczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...