Skocz do zawartości

PlayStation 2 - Stary ale jary.


Marcinek

Recommended Posts

A już myślałem, że wszyscy zapomnieli o tej konsolce. Moja stara ps2 ciągle leży na półce, nawet podpięta. Najlepsze gry na nią, według mojej skromnej opini oczywiście, to napewno seria Jak and Daxter i Ratchet & Clank. Nie przypominam sobie jakoś więcej tytułów wartych uwagi, był jakiś Crash i chyba nawet i Spyro, ale tego nie jestem pewien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, te stare czasy, kiedy chodziło się do kolegów pograć (sam nigdy nie miałem okazji miec tego cuda w domu). Z gier, które najmilej wspominam z długich posiedzeń u kumpla to BLACK (najlepszy FPS na PS2), Gran Turismo 4 (klasyk), Władca Pierścieni (wszystkie części) oraz Killzone. Więcej tytułów nie pamiętam. Pewno mi się przypomni później. P.S. Wiem, GTA III, Vice City i San Andreas. W GTA III pamiętam jeszcze u kuzyna w niemczech graliśmy. Boże, który to rok? 2002 chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rd5: Heh czyli mam szczęście bo zrobiliśmy zrzutę na konsolkę i kupiliśmy ją za 150 zł na Jarmarku Gryfitów . :rd7: W tej chwili konsolka nasza posiada: - McBoot'a ( program który pozwala odpalać pirackie wersje gier), - dwa joy'e ( jeden od PSX'a którego także posiadamy), oraz Gry: - Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 - Crash: Wrath of Cortex- Oryginał - Spartan Total Warrior - Need for Speed: Carbon (PL)- Oryginał - God of War - Oryginał - WWII Battle Tanks - Oryginał - WWII: Soldier - Oryginał - Amplitude- gierka w której się muzykę tworzy strzelając laserami...- Oryginał - Final Fantasy XII - Burnout Revenge Dnia 26.09.2012r. doszły do kolekcji: - Naruto Shippuden Ultimate Ninja 5 - Crash Nitro Kart Aktualka z dnia: 27 wrzesień 2012r.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Zupełną wadą PS2 są memory card ....

Niby pod jakim względem??

...Oprócz kilku części Naruto, które kupił brat,...

Jeśli mógłbym Cie prosić to podaj pełny tytuł tej gry. Za chwilkę będę ją wsysał...

Gran Turismo 4, Gran Turismo 4 i Gran Turismo 4, a jak jakimś cudem się znudzi to Burnout Takedown i SSX3

Ponoć Burnout Revenge jest lepszy... Prawda to??

Będę w niego za godzinę grał to się przekonam...

Gran Turismo 4 jest The Best...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu masz chyba z tego co pamietam, wejście RJ45 (LAN). Jak skonfigurować połączenie powinno byś w instrukcji obsługi. Tylko problem z tym, że nie wiem czy jeszcze działają serwery oraz czy ktoś gra on-line na PS2 jeszcze. P.S. Zależy jaką masz wersję konsoli. Bo jeżeli FAT (ta gruba i ciężka) to sobie przez neta nie pograsz. Trzeba jakąś przystawke chyba kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście posiadam PS2, mam też na komputerze jej wirtualny odpowiednik, dlatego gram zawsze kiedy mi przyjdzie ku temu ochota(nawet jak "dzieciarnia" zajmie telewizor :D) Nie posiadam wiele gier, ale te które mam wystarczają: Cała kolekcja Naruto Tekken(wszystkie na PS2) God Of War Berserk Samurai Champloo I kilkanaście innych tytułów. Jednak z nich wszystkich zaliczam sobie dwie perełki: Metal Gear Solid - klasyk w czystej postaci, jeśli posiadacie memorkę z PS to zapisy idzie odczytywać na PS2 i gra chodzi trochę płynniej(OS 2 daje lekkiego kopa :D) Ar Tonelico - gra z wspaniała muzyką, dość fajna, kilka ciekawych systemów i możliwość tworzenia przedmiotów(gry posiadające jakikolwiek silnik alchemii są dla mnie naprawdę wspaniałe)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie jak jest z graniem przez neta??

Jeśli masz FAT'a, to musiał byś dokupić Network Adaptera który jest warty drugie tyle co konsola (możesz też do niego podłączyć dysk twardy i z niego grać), a jeśli masz slima, to z tyłu masz wejście etherneta. No, to miał byś internet, ale i tak nie pograsz, bo serwery tak starych gierek do PS2 już raczej leżą. (Nie wiem czy wszystkie, ale jak coś jeszcze zipie to pewnie wyjątek i cud, teraz się sony PS3 zajmuje).

Ja mam czarnulkę od jakieś pół roku i nadrabiam braki w grach :D (W dzieciństwie tylko PSone miałem :) ) Póki co najlepsze w co grałem to Kingdom Hearts i Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 (oczywiście w gry DB samemu grać nie idzie, ale to moja ulubiona nawalanka do grania z kumplami).

:discord2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się tchnąć duszę ludzką w moją konsolę. Wtedy ją poślubię. Co do gier... Gran Turismo 4. Dla koneserow GT Concept oparty na GT3 A-Spec. Do tego wszystkie Tekkeny, Colin 04, Ace Combat (04, 5, Zero), Medal of Honor (Wojna w Europie, Frontline, Vanguard). W to gralem glownie. Nie licze roznych odmian GT (np. Amerykanska czy Japonska).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obadaniu znalazłem Wejście WLAN z tyłu obudowy oraz Coaxial. Tylko jest jeden cwancyk a zarazem problem... Żeby zagrać online muszę wyjąć memorkę w której mam McBOOT'a ( Wersja ta nielegalna), Ale i muszę grać na oryginale... Nie wiem czy warto próbować grac na piracie. Wczoraj się normalnie rozpłynąłem w Burnout'cie. Oczywiście Jest inny interface niż na X-Box360 ale da się grać :D Już przeszedłem 3 Rangi do góry :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
:rd5: Ogłaszam wszem i wobec że doszły do mojej kolekcji Dwie nowe gry które ściągnąłem wczoraj : Naruto Shippuden Ultimate Ninja 5 oraz: Crash Nitro Kart.. Co do gier z psx`a, to wiecie może czy jest możliwość odpalenia piratów z psx`a na Free McBoot`cie?? :fluttercry: Ogłaszam także że już wycofali gry i konsole Playstation2 ze sklepów. : P.S gry dodaję do listy up!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mojego PS2 już z 9 lat, pół roku temu wymiana lasera. Co prawda działał, ale nie zbyt szybko. Z moich ulubionych gier : Ace Combat 5 The Unsung War Ace Combat Zero The Belkan War Ratchet & Clank The Legend of Spyro wszystkie 3 i Spyro a Heroes Tail Gta Vice City Killzone Mortal Kombat 8 Black Splinter Cell Konsola nieprzerabiana, używam czasem Swap Magic'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps2 - Konsola Dogusia, którą czasami pozawala mi używać, Nie jest to co prawda konsola mojego dzieciństwa [ jestem raczej Fanem Pegasusa],, ale mam swoją skromną kolekcję gier na nią ledwie 6 ale wymienię God OF WAR 1 I 2 - Kratos rulez, Guitar Hero 3 - Friend mi kupił jeszcze nie przeszyłem, ale gra i tak wciąga Burnout Revenge - również kupił mi przyjaciel, Super wyścigi gdzie aby dostać nitro czy by w ogóle wygrać trzeba dosłownie rozwalić auto przeciwnika Mortal Kombat Deception i Mortal kombat Armagedon - tego chyba przedstawiać nie trzeba, klasyczne mordobicie. Trochę tylko szkoda, że w Armagedon Fatality jest uniwersalne, ale za to ilość postaci powala, Może kupię sobie jeszcze Legacy of Kain Defience na tą konsolę, bo niestety wersja na kompa u mnie nie pociągnie, a ostatnio zagrywam NBA2K12 na PS2, którą Doguś kupił dla sieibie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Jako że miałem tą konsolę to odkopię ten temat.Jeśli chodzi o konsolę ps2 to mam całkiem miłe wspomnienia z tą konsolą,pamiętam jak ją kupiłem to siedziałem non stop i katowałem w jakieś gry ;d.Ogólnie już jej nie mam bo sprzedałem,teraz trochę tego żałuję ale trudno się mówi.Teraz z konsol mam tylko psp ;P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...