Skocz do zawartości

Fragin

Recommended Posts

A co taki źrebak może robić że nie ma na nic czasu??

Dołączona grafika

Applebloom co myslisz o Nowej Lidze Znaczkowej, czyli o waszych mlodszych rowiesnikach?

http://mlppolska.pl/Watek-Nowa-Liga-Znaczkowa--3178

Dołączona grafika

To... to był głupi pomysł :sab:

Droga Applebloom, czy chciałabyś, jak Twoja starsza siostra, pracować na farmie?

A może marzy Ci się mieszkanie w wielkim mieście? Sława, pieniądze i wielka kariera (np. w świecie mody? Filmu?) :twilight3:

Dołączona grafika

Nie pomyślałaś kiedyś, by spróbować znaleźć znaczek samemu, bez Sweetie Belle i Scootaloo? Bo tak na siłę razem nigdy go nie zdobędziecie. A przecież ładnie potrafisz tworzyć, chociażby wtedy, gdy odbudowałaś domek na drzewie ;)

Dołączona grafika

Czy AJ jest dobra siostra?

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, który z Elementów Harmonii najlepiej by do ciebie pasował?

Dołączona grafika

Yo AppleBoomBloom,

ważne pytanie... o Twoje relacje z Applejack. Jest Twoja siostrą, ale nie uważasz, że też jakby kimś więcej? Zazwyczaj siostry nie są tak mocno zaprzyjaźnione, nie mówiąc o aspekcie wychowywania :)

PS. Myślisz, że też będziesz miała uroczy znaczek z jabłkami, czy wyłamiesz się z rodzinnej tradycji?

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej AB

Jak to jest, że potrafisz robić najbardziej urocze, i słodkie minki z całego CMC ?

No bo serio, ilekroć strzelisz jakąś minkę, to aż zawału człowiek dostaje z nadmiaru słodkości.

Wy Winona to także twój zwierzak, czy tylko AJ pozwala ci się z nią bawić ?

Czy Diamond Tiara i Silver Spoon nadal wam dokuczają ? Tylko powiesz słowo, a zrobię im wjazd na chatę...

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołączona grafika

Czy jeżeli jabłka są zdrowe, to czy zdarza im się chorować?

Jaki jest Twój ulubiony gatunek jabłek?

Gdybyś rozbiła się na bezludnej wyspie z jednym kucykiem, jaki to byłby kucyk?

Czy jeżeli ktoś zagwarantowałby Ci, że po opuszczeniu CMC i zerwaniu kontaktu ze Scootaloo i SB dostaniesz swój cutie mark, co byś zrobiła?

Nie uważasz, ze zrąbaliście sprawę z braćmi Flim Flam? Przecież w tamtej sytuacji to Wy rozdawaliście karty. Wy tylko mogliście iść na współpracę, natomiast oni, jako że nie dysponowali jabłkami a chcieli robić biznes, MUSIELI się z wami dogadać. Mogliście podyktować im dowolne warunki, a w razie czego po prostu się nie zgodzić. Nic byście nie stracili. No, chyba że nie potrzebujecie pieniędzy.

Dołączona grafika

dzięki , za odpowiedzi Apple Bloom :spin:

a myślałaś już może jaką pracę chcesz wykonywać jak dorośniesz ?

czy , może jednak wolisz zostać w domu i zbierać jabłka , jak reszta rodziny ??

pozdro

Dołączona grafika

Czy lubisz chodzić do szkoły , uważasz że w tam nauczą cię czegoś przydatnego na farmie i w ogóle czego uczą małe kucyki ?

Dołączona grafika

:spin: Hejka,Apple Bloom!

Pytania:

-Czy jadłaś kiedyś śliwki?

-Jaki jest twój ulubiony film?

-Jaka jest twoja ulubiona książka?

-Czy często przebywasz z Applejack?

Dołączona grafika

Apple Bloom :)

zadałem pytanie Zecorze , kogo widziała by u siebie jako swego ucznia i wskazała między innym ciebie .

czy byłabyś zainteresowana , przejęciem jej wiedzy i wybraniu się do niej na nauki o zielarstwie ?

Dołączona grafika

Dzięki za wszystkie pytania, mam nadzieję, że sposób odpowiadania wam odpowiada. Jeśli nie, możecie mi o tym napisać na privach, GG, lub najlepiej - w odpowiednim temacie.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Droga księżniczko Celestio!

Dzisiaj nauczyłem się, że swoje zadania należy wykonywać najwcześniej jak się da, zamiast je odkładać w nieskończoność. Nie załatwione sprawy nawarstwiają się, przez co trudniej wykonać całkiem prosty cel. Szczególnie jeśli nie robiło się tego przez prawie dwa miesiące. Niestety, przez moją niedbałość, będę musiał podzielić odpowiedzi na kilka części. Mam nadzieję, że zarówno Jej Książęca Mość jak i czytelnicy nie będą na mnie źli i chętnie przeczytają odpowiedzi od Apple Bloom które ja przekazuje do ogółu.

Jakże leniwy

Fragin

Dołączona grafika

czy lubisz czytać i co jeśli tak ? moje ulubione książki to seria " Metro " i " Wróg " :)

Dołączona grafika

Apple Bloom, jaki jest Twój ulubiony kolor ?

Mój to zielony :fluttershy5:

Dołączona grafika

Witaj Apple Bloom :)

1 Jak tam produkcja soku ?

2 Wystąpisz razem , ze swoją siostrą w siostrzanych zawodach znowu ?

3 Czy zawsze się dogadujesz z AJ ?

4 Czy spotykasz się , też z innymi kucykami , nie należącymi do Ligi ?

Dołączona grafika

No i arcik na koniec:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziś, bez obrazków. Wybaczcie, trza nadrobić zaległości.

1 Czy podobała Ci się ta wyprawa do lasu?

2 Często na takie wyprawy się wybierasz?

3 Czy naprawdę się bałaś opowieści RD?

4 Dlaczego nie poszedł z Wami Big Mac?

5 Czy dogadujesz się też ze swoim bratem jak z siostrą?

6 Czy spędzasz z nim też tak dużo czasu jak z AJ?

7 Co sądzisz o Trixie?

8 Czy lubisz czary?

9 Czego się najbardziej boisz?

10 Czy wiedziałaś, o zdolnościach iluzjonistycznych Zecory?

11 Czy kontaktujesz się ze swoją kuzynką?

12 Czy masz zamiar Ją odwiedzić?

13 Czy gdybyś miała takową możliwość zmiany rasy, to na jaką zamieniłabyś się: pegaz, jednorożec, alicorn?

14 Czy myślisz, że RD ukończy szkolenie do Wonderbolts?

15 Czy podobają Ci się czary TS i Sweetie Belle?

1 No jasne, że tak!

2 O ile tylko mi siostra pozwoli. No jeszcze jeśli nie muszę pomóc na farmie... Albo jeśli babcia nie ma sprawy do mnie... No i szkoła... Rzadko tam jestem :sab:

3 Nie! Ani trochę!

4 Był zajęty i nie do końca to lubi.

5 Tak!

6 No... Trochę mniej.

7 Jest zła. Ale może się zmieni... bardziej.

8 Jak są dobre to tak!

9 Hmm... Sama nie wiem.

10 Nie, to nowość dla mnie.

11 Tak, nasza poczta jest wspaniała!

12 No jasne, że tak!

13 Kucyki ziemne to siła! Nie chciałabym nic zmieniać.

14 Jasne, da radę!

15 Są wspaniałe!

Witaj AppleBloom. Mam tylko jedno pytanie.

Czy lubisz wyprawy do lasu Everfree? (czy jakoś tak, nie wiem za bardzo jak to napisać)

No jasne, że tak! Choć jest tam... niebezpiecznie. Lepiej sami tam nie chodźcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Okay, okay. Trzeba zrobić w końcu początek - wiem, że odpowiedzi miały być w tamten weekend, ale wyszło jak wyszło. Przepraszam i zapraszam do czytania odpowiedzi (od kolejnej porcji odpowiedzi do naszej Apple Bloom postaram się aby były obrazkowe (jak kiedyś)), jeśli nic nie wypadnie nam ciekawego. No dobra - nie przedłużając, oto odpowiedzi, które zaspokoją mam nadzieję, waszą ciekawość

Witaj

Jaka jest twoja ulubiona książka oraz film?

Jeżeli mówimy o equestriańskiej kinematografii to niestety nie ma zbyt ciekawego wyboru. Ale mogę polecić film Mares in Black.  Jest naprawdę ciekawy, i jak to kiedyś powiedział pewien ogier "jest lepszy od kufla zimnego cydru w upalny dzień". Czy jakoś tak... Zresztą - zrobiliśmy sobie nawet przebrania!

mares_in_black_by_austiniousi-d5f2ud9.pn

 

Witaj mała Apple.

Jak życie co u Ciebie?

Pytanie:

Co poradzisz komuś nieśmiałemu i z skłonnością do przemocy fizycznej i psychicznej?

Farma, jabłka, farma, jabłka, farma, jabłka...

A co do twojego problemu. Nieśmiały ze skłonnością do przemocy fizycznej i psychicznej? Przypominasz mi trochę Babs, może powinieneś się jej zapytać? Możesz zrobić to tutaj.

 

Witam :D

Otóż moja 7 letnia siostra chcę zadać ci pytania oto one :

1. Dlaczego tak lubisz skakać zamiast chodzić O.o

2. Dlaczego masz taki piskliwy głosik

3. Skąd pomysł na nazwe znaczkowa liga ?

I pytania ode mnie :

~ Zauważyłaś, że masz talent do odnawiania/projektowania wnętrz ?

~ W jakim wieku kucyk staje się dorosły ?

~ Kochasz swoją siostrę Applejack ? ^^

~ dlaczego twój brat ma takie małe zasoby słów?

umie mówić tylko "yyy tak" i "yy nie" ?

Skakanie jest po prostu wygodniejsze od chodzenia! Zapytaj się Pinkie, ona to z pewnością potwierdzi! Piskliwy głosik jest prawdopodobnie związany z wiekiem... Chyba. W końcu Applejack czy Big Macintosh nie mają takich głosów, prawda? Nazwa... hmm... nazwa po prostu tak jakoś... wpadła. Sama. Ale jest dobra, nie ma co mówić! Co do twoich pytań. Z odnawianiem wnętrz to przesada, nie wydaje mi się, abym mogła zdobyć znaczek z tego. Może dalej próbować ze sztukami walki? Co do wieku - jest trudno określić, ponieważ podanie naszego wieku tak naprawdę tobie zbyt wiele nie da. Co do kolejnych pytań - oczywiście, że kocham Applejack! Najlepsza siostra w całej Equstrii! A brat mój mówić przecież potrafi i to całkiem dużo. Polecam obejrzeć odcinek o tym jak próbowaliśmy zdobyć znaczek dziennikarek (przy okazji też zapraszam do zabawy). Kiedyś powiedział, że jeśli mowa jest srebrem, to milczenie jest cydrem. Albo jakoś tak...

Uff... Jak dużo się nagadałam teraz. :sab: Dlatego na kolejne pytanie odpowiem krótko. A! Nie zapomnij pozdrowić swojej siostry!

 

Powiedz mi jedno. Dlaczego jestem tobą ? xD

Nie jesteś.

 

Jak sobie wyobrażasz swój CM?

Coś z jabłkami? :spin:

 

Twoim talente nie moze byc latanie, pogoda?:

:lyra2:

:bonbon2:

:OTE2F:

 

moja kuzynka chciałaby ci zadać pewne powtarzające się pewnie pytanie , mianowicie ile ty masz lat?

Odpowiedziałam na nie troszkę wyżej. Właściwie to nie była odpowiedź, ale... hmm... trudno :spin:

 

Karmel, ciastko czy czekolada?

Wiem, że podobnie jak siostra cenisz sobie szczerość, ale co sądzisz o "białych kłamstwach"?

Sam karmel bez ciastka i czekolady jest zwykłym karmelem. Tak samo ciastko i czekolada. Dlatego trudno mi wybrać mi w jednym. Kiedy są razem, powstaje pyszny baton. Chociaż karmel zastąpiłabym hmm... musem jabłkowym. A czekoladę jabłkami zap. Chyba z tego by wyszła szarlotka... Huh. Ale przejdźmy do ważniejszej - najważniejszej! - części twojego pytania. Jeżeli naprawdę jest w stanie pomóc, i nie wyrządza szkody ani teraz ani później, to według mnie można się go dopuszczać. Tylko pamiętaj o konsekwencjach każdego kłamstwa. Nie raz Applejack się zezłościła gdy powiedziałam coś... co mijało się z prawdą JaznoD2.png

 

Witaj Apple Bloom!

Mam pytanie o....jak radzisz sobie z robieniem ciast jabłkowym i jak sądzisz co jest twoim przeznaczeniem??

Z niewielką pomocą babci Smith oraz Applejack? Bez problemu poradzę sobie z każdym ciastem! Może będę miała znaczek jak babcia?

 

Jak myślisz , jaki jest twój talent?

Stawiam jabłka zap przeciwko orzechom, że to coś z jabłkami!

 

Apple Bloom czas na ciebie. Pytałem się już Scootaloo więc teraz dla odmiany pytania do ciebie.

1.Kochasz swoją siostrę?

2.Masz dobre oceny w szkole? :rd8:

3.Kto jest w waszej drużynie przywódcą?

4.Byłaś kiedyś poza miastem?

5.Jak spędziłaś nowy rok?

6.Widziałaś kiedyś Sonic Rainbum?

7.Jakie jest twoje Noworoczne Postanowienie?

8.Czy Babs jest twoim/ą ulubionym/ną kuzynem/ką? (przepraszam ale nigdy nie mogłem poznać czy Babs jest ogierem czy klaczą, bardzo przepraszam)

9.Lubisz frytki?

10.ost.Czego byś nie chciała?

Spodziewaj się odemnie pytań za 6 dni.

1. Eeyup!

2. zcma3d6.png

3. Prawdę mówiąc, to zależy od tego co robimy. Sweetie bardziej się zna na modzie więc to ona prowadzi, kiedy próbujemy zostać stylistkami, a gdy próbujemy zdobyć znaczki kaskaderek to Scootaloo gra pierwsze skrzypce.

4. No jasne. Nawet w Kryształowym Królestwie!

5. Przyjemnie! Mogłam nawet łyknąć odrobinę specjalnego cydru!

6. Mhm. Ślub Cadance był dobrą okazją.

7. Nie wolno mówić! Bo nie spełni się!

8. To kuzynka! Klacz jakich mało! Możesz się o to jest spytać, też ma swoją zapytajkę!

9. Sianofrytki tak.

10. Nie wiem. To całkiem duży zakres odpowiedzi, więc wybór jednego byłby trudny.

Czekam.

 

Witaj Apple Bloom :)

Mam kolejną serię pytań do Cibie xD

1. Jak idą przygotowania do świąt u Ciebie?

2. Co byś Chciała pod choinkę?

3. Lubisz zimę i wszystkie zabawy i sporty zimowe?

4. Cieszysz się na ferie zimowe?

5. Wierzysz w Św. Mikołaja, czy Gwiazdora?

6. Lubisz święta?

7. Spędzisz święta w domu, czy gdzieś po za nim?

8. Masz już ubraną choinkę?

9. Co lubisz w świętach najbardziej?

10. Czy śpiewasz kolędy?

11. Jakie są u Ciebie świąteczne potrawy?

12. Jak obchodzisz święta?

13. Czy dzielisz się opłatkiem?

Dziękuję i pozdrawiam BiP i Wesołych świąt xD

Trzynaście pytań? To trochę pechowa liczba. No dobra, spróbujmy.

1. Huh. Święta, święta i po świętach. 

2. W świętach nie chodzi o prezenty. Tylko o rodzinne ciepło. O to, że cała rodzina się może zjechać i ze sobą się spotkać. W rodzinnym gronie. Najnowszego Ponystation 4.

3. Zima jest w porządku.

4. Jasne! Kolejne okazje na znaczek!

5. Troszkę inaczej to wygląda Equestrii. Co mogłoby sugerować, że... że... :sab:

6. Patrz odpowiedź na pytanie drugie.

7.  W domu. Z rodziną.

8. Miałam.

9. Patrz odpowiedź na pytanie szóste.

10. Tak. Ale od razu mówię - Sweetie jest w tym lepsza.

11. Z jabłkami. Wszystko co jesteś sobie wyobrazić z jabłkami.

12. Spokojnie.

13. Czym?

Dziękuje za przeczytanie moich odpowiedzi! Trochę ich nie było, bo ktoś jest...

Tak, tak. Wiem. Dlatego dam świetnego arta na koniec:

apple_bloom_by_donenaya-d3hnrtf.jpg

I zapraszam do zadawania kolejnych pytań!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć AppleBloom! Mam do Ciebie pytania:

1.Jaki chciałabyś mieć znaczek?

2.Za co lubisz Swetie Belle i Scootaloo?

3.Którą z mane6 oprócz siostry lubisz najbardziej?

 Cześć Phoenix! Już odpowiadam na twoje pytania!

Najchętniej bym chciała aby mój znaczek był związane z jabłkami, tak jak w całej rodzinnie Apple! Sweetie oraz Scoot lubię najbardziej za... hmm... nie wiem czy całą naszą przyjaźń mogłabym jednym słowem określić... Chyba to nie możliwe. Więc lubię je za to jakie są :angelbloom: . A co do tego kogo najbardziej lubię... nie wiem... Rainbow Dash jest czadowa!

 

Skąd pomysł na poszukiwania twojego znaczka?

Czy masz w ogóle rodziców?

 Każdy kucyk chciałby mieć swój znaczek, to oczywiste chyba! Co do rodziców - każdy ich ma, lub miał :sab:

 

1. Czy Big Mac jest przy innych tak nieśmiały czy jednak to tylko pozory?

2. Czy posiadsz taką umiejętność jak Pinkie, że wyczuwasz bliską przyszłość, czy to tylko lata treningu w łapaniu spadających jabłekz

3. Jak często spotykacie się w bazie CMC?

4. Czy jesteś romantyczką, czy tylko dla konieczności spyknęłyście Cheerlie i twojego brata?

5. Gdzie się podziali twoi rodzice?

1. Big Mac nie jest nieśmiały! Jest po prostu... mało gadatliwy. Trochę dziwne, ale tak jest.

2. Życie na farmie uczy... życia, w tym też łapania jabłek :spin:

3. Zależy od potrzeby. Czasami co tydzień, czasami codziennie.

4. O spyknęcie Big Macintosha z Cheerlie pytaj Sweetie, to był jej pomysł. Mnie to zaskoczyło. Bardzo:grumpybloom: 

5. To dosyć... ciężki temat:sab:

 

Okey, starczy na dziś Apple Bloom, dajmy jakiegoś arta na koniec:

apple_bloom_by_mousu-d5jlrag.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

bonding_moment_with_aj_and_apple_bloom_b

 

- Czas aby sprawdzić pocztę! 

 

- O tej porze... jutro trzeba wcześnie wstać.

 

- Niestety mam ten sam problem. Nie bój się dotrwamy do końca razem.

 

- Dobrze Phinbello Flynn!

 

- Mów mi po prostu Phin.

 

- Ok. Co tam ciekawego mi naszykowałaś? 

 

- Ah... raczej pytanko od twojego fana. Myślę, że szybko się uporasz z odpowiedzią. 

 

- No to zaczynajmy!

 

 

 


Cześć Applebloom!  :spin:

1.Chciałabyś być w innej rodzinie czy w tej ci jest dobrze?  :cmc:

2.Gdzie chciałabyś najbardziej mieszkać?  :angelbloom:

3.Jakie jest twoje ulubione zajęcie?  :OTE2F:

 

 

Do zobaczenia!!!  :wub:

1. Cześć! NIGDY BYM NIE CHCIAŁA ZA ŻADNE SKARBY ZMIENIĆ SWOJEJ RODZINY! Mam kochającą siostrę, braciszka i babcie choć czasami jest obciachowa, ale bardzo ją kocham. Co to za pytanie w ogóle. :/ 

applebloom_mad_by_imjoshdean-d4fgjmg.png

 

- Też się tak zastanawiam. :v

 

2. Ja już mieszkam na farmie. Nie potrzebuje innego mieszkania. Tutaj jest mi dobrze. Jestem przyzwyczajona do widoku pięknych czerwonych jabłuszek w naszym sadzie. 

 

3. Uwielbiam pomagać mojej siostrze Applejack i braciszkowi Big Mac'owi przy zbieraniu jabłek. To mi sprawia najwięcej frajdy. I co najważniejsze spędzam czas z rodziną. :)

happy_apple_bloom_vector_by_j0kuc-d5m49r

 

- Dobra Apple Bloom musimy już kończyć. 

 

- Nie ma więcej pytań?! Muszą być jeszcze jakieś no muszą! Za mało! 

 

- No... niestety... nic nie znalazłam oprócz tego jednego... miejmy nadzieje, że przyszłości uda nam się na coś więcej odpowiedzieć.

 

- No cóż.. czas na sen. Jutro trzeba wypocząć na dzień do szkoły. No to pa wszystkim.

 

- Ja też się z wami żegnam. Trzymajcie się ciepło. Do następnego przeglądania poczty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...