Skocz do zawartości

Dowcipy


Adisso

Recommended Posts

Płonący budynek Na dachu stoi 3 ludzi Chińczyk, Europejczyk i Murzyn Na dole jest strażak i krzyczy do nich... - EJ TAM NA GÓRZE! SKACZCIE, ZŁAPIEMY WAS No to pierwszy skacze Chińczyk. Złapali go i bardzo im podziękował. Drugi Europejczyk, także go złapali ale nie podziękował. Skacze murzyn... Nikt go nie łapie. Nagle strażak krzyczy - SPALONYCH NIE RZUCAJCIE!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej znany żart pana Karola EVER! #1 Generał wzywa szeregowego i mówi. - Szeregowy! Proszę mi powiedzieć w jakiej temperaturze wrze woda? On myśli i mów - w 90stopniach Generale. - CZYŚ TY ZGŁUPIAŁ!? - A nie przepraszam z kątem prostym mi się pomyliło. #2 Jak nazywa się zwierze, które stoi w drzwiach? Indor. #3 Dlaczego blondynka stoi podczas burzy pod drzewem? bo chciałaby zabłysnąć #4 Przychodzi blondynka do sklepu i mówi -przyszłam złożyć skargę -dlaczego? odpowiedziała kasjerka -bo moje lays prosto z pieca są zimne #5 Czemu blondynka się cieszy gdy ułoży puzzle w 4 miesiące? bo na pudełku napisano od 5 do 10 lat #6 Co to jest żarówka w ciązy ? Ciężarówka Na ulicy zamordowano Stanisława X. a po tym wsadzili mu nóż 20razy w płuca i spalono go na stosie. Dowiedziała się o tym jego sąsiadka. Przychodzi do koleżanki i mówi. - Jadźka, słuchaj PODOBNO Stacha zabili. - A przeżył?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa mała mucha latająca nad wydmami? Wydmuszka ------------ Szef do blondynki: - Proszę posprzątać także w windzie. - Ale na każdym piętrze? ------------- Windą jadą: mężczyzna, superman i mądra blondynka. Na podłodze leży 100zł, kto je podniesie? Mężczyzna, bo reszta to postacie fikcyjne! ------------ Jak się nazywa miasto Piotra który chciał sprzedawać fastfoody ?? Petersburg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie pięciu Niemców samochodem marki Audi Quatro. Przekraczają granicę włoską. Celnik ogląda dokumenty i orzeka: - Jeden z was nie może przekroczyć granicy! - Dlaczego? - pytają Niemcy. - Bo to jest Audi Quatro. - Ale samochód jest zarejestrowany dla pięciu osób! - ripostują Niemcy. - Nic z tego, nazwa mówi quatro, więc tylko czterech. Wkurzony kierowca Audi mówi: - Słuchaj kretynie, chcę mówić z twoim przełożonym, może on nie jest tak głupi jak ty! - Oczywiście - odpowiada celnik - ale bedziesz musiał poczekać, aż skończy kłócić się z dwoma pasażerami Fiata Uno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...