Skocz do zawartości

Cupcakes Killer [grimdark]


Niklas

Recommended Posts

  • 2 months later...

No i jest pięknie, Niklas! Rozdział trzymał w napięciu, ciekawie rozwinąłeś wątek tego, dlaczego CK uciekł ze Stalliongradu... No i wprowadziłeś kolejnego gracza - Sand Dasha...

Czyżby rodzinka Rainbow? Wygląda to ciekawie, nawet bardzo ciekawie. Chcę więcej! Mam nadzieję, że niedługo uraczysz nas kolejnym rozdziałem :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja coś powiem... Ciśnie mi się tylko jedno "słowo"...: WOW! Naprawdę, to jest wspaniałe! Przepięknie piszesz - czyta się bardzo przyjemnie i lekko. Trochę mnie zdziwiło, że w kucykowym świecie wiedzieli o opowiadaniu "Cupcakes" :D I spodobało mi się to, że było tyle nowych postaci - Ditzy, Bolt, Cloud... Biorę się za czytanie drugiego rozdziału :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina Dash? :O No i Killer może zmieniać swoją postać... Strasznie się zdziwiłam, kiedy okazało się, że Cloud tak naprawdę nie była sobą. Kurde, dobre to jest! Nie wiem, co jeszcze mam powiedzieć xD Z niecierpliwością oczekuję na kolejne rozdziały :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Cię to zaskoczyło :D Ale spokojnie - w III rozdziale będzie tylko lepiej... Oj... będzie się działo. Dalsza opowieść o rodzinie Dash, przyjdzie kilka nowych informacji na temat CK, coś jeszcze wyjdzie na jaw, RD w końcu "zagra w grę" i będzie próbowała nie oszaleć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Trzy rozdziały już za mną i jak na razie wszystko wygląda świetnie :D. Fajny psychopata, sporo gierek psychologicznych, zaś sama historia/koncept ma ogromny potencjał. Czekam na więcej i mam nadzieję, że utrzyma jakość :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 6 months later...

Nie będzie 4 rozdziału, ani żadnego kolejnego.

Ale zanim mnie spróbujecie rzucać kamieniami, dodam, że próbuję wypuścić poprawioną wersję tego fica o nazwie Pie Killer. Tylko niestety poprawek trochę jest, a chęci mało... Próbuję z tym walczyć, lecz... słabo mi idzie. Niemniej jednak dam z siebie wszystko!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...