Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Władco, Loss, nie plotkujcie o mnie D: Co prawda, postów dawno nie pisałam, ale co tam :v Natomiast mój tytuł, avatar oraz nick zawsze są świetnie skomponowane :derp2:

Kanapki są także zdrowe, a szczególnie z Nutellą, a jeszcze szczególniej te z Nutellą, ale bez pieczywa.

Link do komentarza

Hej wszystkim.

Ludziska, ratujcie! Nazbierało mi się 72500+ nieprzeczytanych postów, wiele z tematów które dotychczas regularnie monitorowałem :CrazedTwi: Chcę się dowiedzieć co się działo, a jednocześnie nie chce mi się przeglądać tego wszystkiego... 9_6

A co do kanapek, od niedawna uwielbiam z tym:

5905617009253-helio-400g-masa-krowkowa-o-smaku-advocata.jpg

Edit: Stachul, czemu od jakiegoś czasu co rusz dostaję pw, żeś wątek |Daj swoje foto| przykleił, ale nie chciało się trzymać i musiałeś przyklejać znowu?

Link do komentarza

Aby złamać kod kanapki należy najzwyczajniej na świecie rozebrać ją na czynniki pierwsze. Kanapki niestety bywają wstydliwe i nie rozbierają się przed pierwszym lepszym, trzeba więc podejść do tego z głową. Najlepiej zbliżyć się od przodu (bo wtedy nie kopnie) i zacząć pogawędkę, może się oswoi, może nie. Trzeba wyczuć chwilę. Jeśli się uda, to sama się rozbierze i wręczy kod, wtedy pozostaje go złamać. Najlepiej wzdłuż przekątnej. Łatwizna...

Dobra... Czasem do mnie dociera, że jestem dziwna :derp2:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...