Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Ja kiedyś miałam kotkę (Arabella). Pewnego dnia przyniosła mi chomika do domu... No niby fajnie, ale na pewno nie dla tego chomika. Był tak przestraszony, że po kilku dniach zdechł.

 

I tak w gruncie rzeczy dobrze, że przyniosła żywego. Chociaż dla chomika to pewnie gorzej. 

Link do komentarza
  • 1 month later...

Sama nie tańczę, ale jak sobie oglądam czasem inne tańce to podobają mi się tańce ludowe i nowoczesne typu breakdance. 

Podoba mi się też balet..ale tyle się nasłuchałam o baletowych anorektyczkach, że nie polecam ci wpadania w to gunwo. 

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza

Daleko mi do baletu i do baletowej anorektyczki tym bardziej :ming:. Mam 1,86cm, 86kg wagi i wpierdzielam białko na siłownię by być większym.

Taniec ludowy... Nie. Znaczy nie, żebym miał coś przeciwko, ale jak już chcę się zapisać to raczej na coś częściej używanego. Co ewentualnie można wykorzystać nawet na głupiej imprezie. Są niby te tańce nowoczesne, ale są też Salsy i różne takie :P. Zastanawiałem się czy ktoś tu ogarnia.

 

Ale jak nie to najwyżej wybiorę coś co na jołtubie wygląda w miarę fajnie, a powinno być proste do ogarnięcia dla ułoma.

Link do komentarza

Nie wiem jak to wygląda bycie tym człowiekiem gumą ale jeśli dobrze myśle to tacy ludzie często nieźle sie rozciągają od małego wtedy są bardziej przyzwyczajeni do nie naturalnych ustawień kości itp. oczywiście zawsze można spróbować, ale jeśli za dużo sie nie rozciągałeś może to sie źle skończyć :<

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...