Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Polecam sięgnąć w fantastykę głębiej niż Wiedźminy (mimo że są epickie) i Harry Potter (błagam). Szczególnie polecam Legendę Drizzta od Roberta Salvadore(składa się co prawda z chyba 10 książek, ale o tam). Ostatnio czytałem jeszcze "Zabójcę Trolli", nie pamiętam autora, ale to też pierwsza książka z długiej serii, uniwersum Warhammer. No i Tolkien <3 Utopijność, ukryty przekaz walki z komunizmem czy jakieś inne gówna, nieważne. Tolkien to Tolkien. Klasyka klasyk i geniusz fantastyki <3

 

 

@up Przedostatnia część? Nie kojarzę nazwy, chyba Pani Jeziora albo Wieża jaskółki. Można wszystko znaleźć w necie, chociażby PDF na chomikuj. Całą sagę Wiedźmina czytałem na komputerze w wakacje, i całośc pożarłem w tydzień, po dzień na książkę xD

Edytowano przez Spinwide
Link do komentarza

Ubóstwiam fantastykę <3 Co prawda z racji wielu innych zajęć, które lubię jak na przykład granie, rysowanie, przesiadywanie na forum czy spanie, czytam stosunkowo niewiele. Jeśli zaś to robię to pierwsze za co się biorę to właśnie fantastyka~ 

Do moich ulubionych serii należy oczywiście Wiedźmin i Harry Potter, ale także Siedem Królestw Cindy W. Chimy, Siewca Wiatru Kossakowskiej, opowiadania Pilipiuka oraz trylogia Czarnego Maga, za którą się wzięłam i czytam właśnie drugi tom. Wszystko, co wymieniłam polecam i jedynie w przypadku Pilipiuka polecam jedynie zbiory opowiadań jak Rzeźnik Drzew czy 2586 Kroków, gdyż Oka Jelenia nie czytałam, a przygody Jakuba Wędrowycza są moim zdaniem nudne. 

Link do komentarza

Kiedyś tu było lepiej, nikt nie gadał na skomplikowane tematy :eww:

ILU Z WAS W OGÓLE WIE DLACZEGO ROZMÓWKI SĄ DRZEWNE :rarirage:

 

 

 

...mówie serio, przypomnijcie bo już nie pamiętam xD

 

He. Hehehehehehe :megusta:

A Keolę ktoś pamięta? Bo bez pamięci o nim, to do niczego nie dojdziecie

Link do komentarza

Słucham, panie Von Marder, jak objawia się mój brak dorosłości. Słucham uważnie. Z chęcią zastosuję pańskie porady do mojego życia... po tym, jak znajdę motywację do czegoś więcej niż myślenia o własnym spie*oleniu.

Link do komentarza

Słucham, panie Von Marder, jak objawia się mój brak dorosłości. Słucham uważnie. Z chęcią zastosuję pańskie porady do mojego życia... po tym, jak znajdę motywację do czegoś więcej niż myślenia o własnym spie*oleniu.

Pisałem na FGE w jakimś poście dotyczącym fanfików Malva. Nawet mi odpisałaś, że nie będziesz stosować tych porad, bo jesteś... nie pamiętam dokładnego cytatu, ale mniej więcej wychodziło, że jesteś zgorzkniała i chyba zmęczona życiem. Biorąc pod uwagę Twój wiek to faktycznie przykre.

Link do komentarza

Skoro to offtop, to mogę to napisać... BURZA! Boję się burz jak Rarity sukienki z mięsa, a teraz w Warszawie grzmi i błyska. Wydaje mi się, że to moja druga fobia (po arachnofobii). No niestety, skoro przez dwa tygodnie było pięknie i cieplutko, to teraz muszę znosić burze : Poza tym, zauważył ktoś, że ostatnimi czasy strasznie zmienił się klimat? Byłam przyzwyczajona do burz najwcześniej w środku maja, a tu taka niemiła niespodzianka :C

Link do komentarza

Klimat zmienił się już w tym roku, w którym zimą zabrakło śniegu. Burze w marcu są kolejnym objawem zmian klimatycznych. Obawiam się, że śnieżne zimy mogą już do nas nie wrócić :C 

 

A co do samych burz to ja je uwielbiam <3 Mają w sobie tajemnicze piękno. I moc! 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...