Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Mam nadzieję, że nie słyszysz ich z tego powodu, że dużo ich nie jeździ ^^ Ale powiem ci, że też mieszkam niedaleko szpitala. Może i nie pod samym szpitalem, ale na tyle blisko by słyszeć pędzące karetki. I owszem, słychać je, tyle, że po latach mieszkania tutaj już nie zwracam na to uwagi.

Link do komentarza

Zabawne jak tutaj działają rozmowy.
Jest jeden temat na który rozmawia x osób-> Pojawia się osoba Y której dany temat nie interesuje/ nie rozumie go/ nie chciało jej się czytać poprzednich postów-> Osoba Y "tak btw." zarzuca temat który ją interesuje-> Temat wcześniejszy porzucony, rozpoczęty temat osoby Y

 

O ile dobrze załapałem to mówimy o widoku z okien.
Ja mieszkam w bloku i mam majestatyczny widok na jedną z najczęściej uczęszczanych ulic w mieście, kilka kolejnych bloków i zapijaczonych kolegów ojca.
Wasze plaże, place zabaw, penthałsy i inne bzdety wymiękają przy 50 letnim panu Mirku który o 3:00 próbuje odwalać brekdensy.

Link do komentarza

@up u mnie pogoda dokładnie to samo :3

 

 

 

Zabawne jak tutaj działają rozmowy.
Jest jeden temat na który rozmawia x osób-> Pojawia się osoba Y której dany temat nie interesuje/ nie rozumie go/ nie chciało jej się czytać poprzednich postów-> Osoba Y "tak btw." zarzuca temat który ją interesuje-> Temat wcześniejszy porzucony, rozpoczęty temat osoby Y

 

 

Łel dokładnie tak działa każda rozmowa. Spróbuj zwrócić kiedyś uwage na to jak bedzie przechodzić twoja rozmowa z kimś. 

Ja zauważyłem że nie zaczynamy rozmowy na temat bo poprostu wpadł do głowy ale musiał być jakiś powód który nasunoł nam ten temat. Np raz jechałem z ojcem i zauważyłem gościa co przeczesywał pole wykrywaczem metalu no i po tym zaczeła sie rozmowa jakie to rzeczy można znaleść i wgl i wgl. Tak więc rozmowy tutaj nie różnią sie w ogóle od tych że tak to nazwe "na zewnątrz"  :huhwha:

Link do komentarza

A i skoro pan wyżej się upomniał: A tak w ogóle, to zaśpiewałam dzisiaj i pani mnie wzięła do chóru :3 Będą darła ryja na jutrzejszym apelu :v myślałam, że jestem słabiuteńka, a tu się dostałam a inni nie :v 

 

Ano, pogoda bardzo ładna, choć nieco zimno. Jak byłam w szkole zapowiadało się na burzę, ale ostatecznie nie było, tak samo jak gradu :v

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...