Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Mnie to po prostu nie interesuje, unikam go. :nipples:

i jak zwykle to samo jak się porusza temat sb, jedna osoba skrytykuje, a dziesięć już bierze w łapy kamienie i pojemniki z kwasem. Dręczycie mnie takim hejtem, bawi was to?

Dafuq? Pytasz to Ci odpowiadamy.
To wy robicie z tego sb najgorsze zło na świecie i nie wiem... dzielicie niepotrzebnie forum na "esbe" i "nie-esbe", dlaczego tak mało jest osób, które mają wywalone i siedzą i na tym i na tym i i tu i tu potrafią dyskutować i normalnie się zachowywać?

Poza tym BiP, jak zauważyłam to pojawiasz się na SB na parę sekund, często znikając kiedy ludzie dyskutują na normalne tematy, więc...

  • +1 1
Link do komentarza

 

Poza tym BiP, jak zauważyłam to pojawiasz się na SB na parę sekund, często znikając kiedy ludzie dyskutują na normalne tematy, więc...

Znikam, bo na SB są głównie heheszki z benisów, albo jojczenie niektórych userów i takie tam, więc o czym mam pisać? Nie interesują mnie użalające się osoby nad swoim życiem, ani gimbo heheszki, to znikam, najczęściej siedzę w nocy, gdy wiele młodzieży śpi już dawno....

Link do komentarza

Znikam, bo na SB są głównie heheszki z benisów, albo jojczenie niektórych userów i takie tam, więc o czym mam pisać? Nie interesują mnie użalające się osoby nad swoim życiem, ani gimbo heheszki, to znikam, najczęściej siedzę w nocy, gdy wiele młodzieży śpi już dawno....

Za przeproszeniem, BiP, weź nie pie*dol. Siedzę na sb bardzo często i długo i widzę kiedy Ty wbijasz. O benizach ostatnio w ogóle nie było, więc nie mam pojęcia o czym mówisz. A "gdy młodzieży śpi już dawno" to właśnie najlepsze wtedy jest sb...Chyba, że mówisz o 6-7 rano, to wtedy nie wiem jak jest.

Link do komentarza

 Siedzę na sb bardzo często i długo i widzę kiedy 

Też siedzę bardzo często, tylko jak nie mam z kim pisać, to nie piszę :v

 

. A "gdy młodzieży śpi już dawno" to właśnie najlepsze wtedy jest sb...

To właśnie napisałem wcześniej i właśnie dlatego głównie po nocach coś piszę na SB....

 

Link do komentarza

Dlaczego mi się wydaje że ta cała zmiana forum wywołał u wszystkich w jakimś stopniu złość i agresję? Tu narzekają że wszystko do dupy, drudzy się kłócą o to że ktoś wchodzi na sb albo nie. Po co te nerwy? 

To zwykła rozmowa jest, nikt nie wali nikogo mięsem, ani nic z tych rzeczy...

Link do komentarza

No bo taka jestem no, że jak ktoś pie*doli bez sensu to ciśnienie mi w górę skaczę, dupsko mnie boli, żyłka na czole mi pęka. Tyczy się to tego "omg sb dzieło Szatana" ale także i tego całego narzekania jak to administratorzy ciężko pracując "zje*ali".

Ależ ja cie doskonale rozumiem. Sam widząc jak ktoś narzeka że forum teraz do dupy, że nic tu nie ma, że bolą oczy bo biało XD   to i mnie krew zalewa. 

Co do sb. Cóż, sb to sb. Nie sądziłem jednak że jest tu jakiś podział "esbe" i "nie-esbe".

Link do komentarza

Co do sb. Cóż, sb to sb. Nie sądziłem jednak że jest tu jakiś podział "esbe" i "nie-esbe".

Niestety jest. Chociaż ja go staram się olewać, bo uczestniczę i na forum i na sb. Wszędzie pojawią się posty gdzie się skrzywię, ale też i gdzie uśmiechnę się. Ale no, dla niektórych forum mogłoby nie istnieć, mogłoby zostać samo sb :v 

Link do komentarza

Przyszły randomy, co raz na ruski rok zaglądają i dostały bólpupy, że forum im "zepsuli". I love it.

 

Nie no, to nawet trochę śmieszne, że ludzie się tak aktualką zdenerwowali, ale no wiecie. Od ponad ~dwóch lat silnik nie był aktualizowany i trzeba było kiedyś dokonać upgrade'u na nowszy.

Edytowano przez Garin
  • +1 1
Link do komentarza

Przyszły randomy, co raz na ruski rok zaglądają i dostały bólpupy, że forum im "zepsuli".I love it.

Rzeczywiście spora część narzekań na "zje*ane" forum wyszła od osób mało się udzielających. No i dobija mnie, że aż taka grupa nie jest na tyle bystra by się domyślić, że tło estetyczne przecież się zmieni. 

Sama szukałam grafik na bannery dla Sipera. Nie jestem pewna czy chodziło mu o to forum, ale z drugiej strony o jakie inne? Także jeśli o mnie chodzi to jestem spokojna. 

Link do komentarza

No cóż wszyscy przez jakiś czas  będą pierdolić, że forum zepsute, a skończy się tak że wszyscy się przyzwyczają i po następnej aktualizacji będą mówić, że ten to jednak był wspaniały

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...