Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Proszę - chcieliście temat, to jest temat.

Aczkolwiek ostrzegam - wszystkie głupie posty będą natychmiastowo usuwane, a ich autorzy nagradzani warnami. Jeżeli temat znowu dosięgnie dna, zostanie on przeniesiony do działu z przyznawanym dostępem - więc uważajcie. Jeżeli coś piszecie, to przed wysłaniem zastanówcie się, czy ma to jakikolwiek sens.

Zabronione jest też nadmierne spamowanie linkami do wszelakich filmików muzycznych, bo to nie temat "Poleć utwór".

Cytując opis działu: Bawcie się i rozmawiajcie! Acz trzymajcie poziom...

  • +1 1
Link do komentarza

Tym pozytywnym akcentem zadam pytanie, które poprzednio wszyscy olali... Mamy tu jakiegokolwiek znawcę słuchawek muzycznych? Pytanie brzmi: Jakiej firmy kupić słuchawki? (nie obrażę się za model) Cena nie gra roli i tak muszę uzbierać i tak Myślałem nad AKG lub Beats'ami Co o tym myślicie?

  • +1 1
Link do komentarza

Myśle, że 1000 to będzie max. Zapomniałem dodać, że potrzebuję dość podręcznych słuchawek, by nie zabierali za dużo miejsca np. w plecaku. Ważna jest dla mnie jakość dźwięku, gdyż teraz posiadam AKG za 250zł (nie mam pojęcia jaki model) i brakuje mi głębi dźwięku. W miarę odczuwalny bas też byście przydał.

Link do komentarza

AKG K518LE. Co z tego, że mocno dociskowe i małe. Po czasie pałąk się rozciąga, głowa przyzwyczaja, uszy też. Słuchawki bardzo basowe i bezpośrednie w dźwięku, jakby nie było to ciągle K518DJ, które mają tylko krótszy kabel. Łatwo można je napędzić, nawet mój Galaxy Mini daje radę po części. W przyszłości zmieniam na ich lepszy odpowiednik - K181DJ. Tylko dlatego, że dają mocnego kopa basem, który w razie potrzeby można skręcić w EQ, bo są stworzone do muzyki klubowej, której słucham. ;) Jak na słuchawki za ~200zł - są nieocenione jak dla mnie.

Link do komentarza

Zakaz pisania bezsensownych postów i kilka innych punktów w regulaminie, i już temat umarł... Powiedzcie mi, skąd ja to wiedziałem? D: Co do słuchawek - ja mam 'muszle' Philipsa za jakąś stówe, grają świetnie, jakość genialna, dobry, głęboki bass etc... Tylko żebym jeszcze pamiętał jaki to model był :ming: (wiem że nie mają ani mikrofonu, ani regulacji głośności a to już coś :rainderp:)

Link do komentarza

Ja miałem bardzo dobre słuchawki firmy HAMA, ale zniszczyły mi się podczas wakacji (jak wysiadałem z pociągu to kabel zachaczył mi się o dzwi i się rozerwał). Słuchawki jakieś strasznie drogie nie były, to też jakoś nie rozpaczałem. Kosztowały 50 zł, ale jak na taką cenę to były światne.

Link do komentarza

Dziękuje wszystkim za propozycje. Jeśli chodzi o moje aktualne słuchawki to mam AKG K519DJ. Po waszych postach mój wybór okazał się jeszcze trudniejszy, ale być może dam sobie jakoś radę. @Mrs.Scratch Słuchawki do komputera mam i są znakomite (Logitech G35, które swoją drogą gorąco polecam)

Link do komentarza

@MrRadoxX No niby mogę ci polecić te moje słuchawki AKG K519DJ:

Dołączona grafika

Nie są złe (koszt 250 zł), tylko ja jestem chyba za bardzo wymagający...

A jeśli chodzi o moje gamingowe słuchawki, to daję fotkę:

Dołączona grafika

Ich głównym minusem jest fakt, że gdy nie masz odpowiedniej karty dźwiękowej, to jeżeli chcesz je podłączyć podczas gry, to musisz najpierw wyjść i wejść. Wtedy dopiero będą działać...

Link do komentarza

@MacTavish do taniego sprzętu trzeba mieć szczęście. Ja raz kupiłem (przed kupnem słuchawek) mikrofon za 20 zł w RTV AGD. Żeby on chociaż raz zadziałał... Praktycznie nie używany już wylądował w koszu. Dlatego teraz nie kupuję taniego sprzętu, bo poprostu już takim gadżetom nie ufam.

Link do komentarza

To ja zacznę nowy temat .. To są słowa mojej kumpeli nie moje : Ostatnio często się sprzeczamy. Ona myśli ze jak się jest DJ to trzeba znać nuty :ming: I jak ktoś się ubiera na czarno [ glany *.* i takie tam ]to idzie na pogrzeb :lol: Czasami jej głupota mnie przerasta ..

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...