Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Powinny ci działać jeśli ma to samo wejście. Jest możliwość, że wejście jest uszkodzone (lub coś ze słuchawkami było nie tak). Adapter? Jak miałby wyglądać, jeśli masz takie samo wejście. Oprócz przedłużenia wejścia nic by się nie zmieniło. Ale jak napisałeś, lepiej mieć tą pewność...

Link do komentarza

Nie lepiej kupić kontroler i podpiąć do kompa? O wiele tańsze rozwiązanie bo takowy można już od 500zł dostać, a ma wszystko czego potrzeba na początek :P Zabawa w składanie konsolety to jednak spore koszta więc trzeba być pewnym, że się tego chce, bo za 500zł za które masz kontroler kupisz jedynie jakiś tani mikser w promocji :rainderp:

Link do komentarza

Boże jak ja dawno nie pisałem na MLP Polska , dobra a żeby nie spamować to zadam pytanie o co chodzi z kontrolerami i zaproszę was do dyskusji na temat tego jakie słuchawki warto kupić , ja niedługo zaopatrzę się w słuchawki od firmy Creative, nie pamiętam dokładnej nazwy ale pamiętam że kończą się na Alpha. :)

Link do komentarza

FL Studio nie służy do miksowania tylko do produkcji, a launchpad sam w sobie działał nie będzie bo to tylko kontroler w tym przypadku dedykowany pod Ableton Live. Jeśli mówimy o miksowaniu to właśnie VirtualDJ, Djay, Traktor (ten jest najbardziej zaawansowanym narzędziem tego typu).

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...