Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Ja miałem kiedyś ataki paniki, gdy w zbyt wczesnym wieku naoglądałem się horrorów (nie z własnej woli co ciekawsze). Nie wiem czym ty masz to spowodowane, ale mi przeszło po jakiś 2 latach (powiedzmy, bo nadal mam lęk przed ciemnymi miejscami). Nie wiem czy chodzi ci o strach typu "a co jeśli coś na mnie wyskoczy i mnie zje" czy "boję się jak cholera, ale nie wiem czego". Psychologiem nie jestem, więc nie za bardzo mogę pomóc.

Link do komentarza

Nie wiedziałem gdzie z tym iść więc przylazłem tutaj. Szukam kogoś kto umie kreskować w Inkscape. (wektorki) A dokładnie, poszukuje kogoś kto by poprawił mój wektor i dodał kolorów. Zrobiłbym to sam ale program przy wylewaniu kolorków zawiesza mi się i pada... Więc, jeżeli ktoś taki jest proszę żeby napisał w tym temacie albo na moje PW. Dziękuje.

Link do komentarza

Przestała reagować, rzucenie o ścianę nie pomogło ;] Ogółem gryzoń wyzionął ducha, x na drogę. Jakby w końcu się nie zepsuła to zbankrutowałbym przez ciągłe kupowanie baterii Teraz zamiast tabletu muszę sobie kupić mysze, zastanawiam się na RAZER Mamba, ale to już byłby zakup na pół żywota

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...