Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Jak chcesz plakaty w szkole rozwieszać to może coś bardziej oryginalnego, np. u mnie w wyborach do samorządu szkolnego, rozwieszono plakaty o mojej kandydaturze mimo, że nie byłem zgłoszony. Efekt jest taki, że wybory przerwano, bo ludzie wpisywali mnie na głosy, a ja się wyparłem wszystkiego na sam koniec, niby nic o tym nie wiedząc. Chodzi o to, żeby była uciecha z przeprowadzonej akcji i jej efektów, a nie z tego lub kogo użyjesz w tym celu.

Link do komentarza

Nic ciekawego tu nie ma. Więc możesz powiedzieć nam do widzenia. Nie żebym cie wyrzucał. Tutaj będziesz się tylko przynudzał. Jak chcesz to zostań z nami. Z chorymi psycholami. :rainderp: Jeśli chcesz wiedzieć jaki jest temat. To tutaj jest największy dylemat. Bo wszyscy gadają o wszystkim. I nie zamykają nam się pysss... buźki :D poetą to ja nie jestem :D @MrRadoxX To dobrze że rzuciłeś tę robotę :D

Link do komentarza

Hej, wracam po przerwie :cheese: Black Hayate. Czyta internetowe straszne historie w radiu, w chwili obecnej znajduje się w bliskim stosunku z Psiskolem. Jak bliskim, nie mam pojęcia, bo temat jakoś specjalnie mnie nie interesuje. Pochodzenia nicku nie znam, informacji profilowych powielać tu nie będę, bo jeszcze znów banem mnie strącą w czeluście piekielne :ming: JimJoy dobrze prawi, kobiety nijak nie można wyjaśnić.

Link do komentarza

Miało mnie nie być jeszcze jakieś dwa czy trzy dni, ale ktoś odwołał dziś rano. Niepotrzebnie się przejmowałeś, żyję, choć przez chwilę myślałem o wrzuceniu się do tartaku. Jeśli przeze mnie do Hedzia nie będziesz się odzywać, to się chyba zdołuję... Ostatecznie po prostu zrezygnuję z pisania na sb, bo przynosi więcej szkody niż pożytku. Jeśli ktoś będzie coś chciał, może mnie na shoutboxie zawołać, to odpiszę na PW.

Link do komentarza

Jeśli przeze mnie do Hedzia nie będziesz się odzywać, to się chyba zdołuję...

Nie przez Ciebie... przez niego. Dawno nikt tak mnie nie wkurzył :rapidash:

Ostatecznie po prostu zrezygnuję z pisania na sb, bo przynosi więcej szkody niż pożytku. Jeśli ktoś będzie coś chciał, może mnie na shoutboxie zawołać, to odpiszę na PW.

Nie! Nie zezwalam - wchodzisz i piszesz na sb i koniec. Jak coś to będę w pobliżu i pogadam z takimi Hedziami językiem warnów za prowokowanie.

Link do komentarza

Nie! Nie zezwalam - wchodzisz i piszesz na sb i koniec. Jak coś to będę w pobliżu i pogadam z takimi Hedziami językiem warnów za prowokowanie.

Dam sobie spokój, przynajmniej na razie... Chwilowo straciłem ochotę na pisanie, zwłaszcza, że Hedzio dużo tam przesiaduje i aż głupio mi się tam pokazywać :fluttersad:

Czy to była prowokacja? Nie wiem, nie chcę tego roztrząsać szczerze mówiąc.

Michael :hug: Nic ciekawego cię nie ominęło...

No i świetne linki, poprawiłeś mi dzisiaj humor :cheese:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...