Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Hip-hop


bobule

Recommended Posts

L.U.C. jak zwykle bardzo oryginalnie i historycznie, lubię jego pomysłowość i dziwne teledyski. Gościu o ile wiem: robi bity, nagrywa wokal, masteruje go, rysuje komiksy, kręci krótkie filmy, pisze opowiadania... Bardzo wszechstronny artysta. Daje 8/10 za koncepcję, dobry bit, i te skrecze :P Jeden z baaaardzo nielicznych zagranicznych raperów, których słucham w bardzo pozytywnym kawałku [Evidence - Chase The Clouds Away]

PS. Polacy oczywiście musieli się wpieprzyć w oba top komenty :rainderp:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, nikt nie ma złotej kety, samochody jakieś takie niezbyt nowe i ekskluzywne, stężenie dup na metr kwadratowy dziwnie małe. nikt nie wymachuje bronią. to nie może być teledysk hip-hop'owy z USA. daje 6/10 bo nic z niego nie zrozumiałem, poza paleniem :D ode mnie to co chodzi za mną od dwóch dni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ooo ale trafiłaś,Adam to mój ulubiony raper więc bez namysłu 10/10 i szkoda że się nie można więcej ;d.Jedna z moich ulubionych piosenek jeśli chodzi o rap/hh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ahh,w sumie Buka to dla mnie jeden z lepszych raperów w tych czasach w Polsce,więc bez namysłu daje 9,8/10.Osobiście jak dla mnie Eminem jest najlepszym raperem z Usa,razem z 2Pacem który niestety nie żyje :c..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dość chilloutowe, ale to jednak hip-hop, a wiadomo, że nie ma nic bardziej chilloutowego nad trip-hop, no... ale kawałek przyjemny, niech będzie... 6.4/10

Znam akurat coś w miarę podobnym klimacie tak się złożyło... więc się też tym podzielę ^^

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=hKAcA5AH3aQ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...