Skocz do zawartości

FOL czy POZ?


Saper9

FOL czy POZ  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. FOL czy POZ

    • FOL
      40
    • POZ
      94


Recommended Posts

Pytanie do FOL'owców - mielibyście tyle siły, by strzelić kucykowi w głowę? Według mnie, najlepiej byłoby jednak utworzyć grupę neutralnych. Ich zadaniem byłoby zabicie dowódców obydwu stron. Czy nie byłoby to lepsze rozwiązanie?

A w jaki sposób wymordowanie dowództwa Frontu miałoby ocalić gatunek ludzki?

I nie wiem czy miałbym. Musiałbym zobaczyć. Wroga, który chce śmierci całego mojego gatunku chyba jednak łatwo byłoby wyeliminować.

Link do komentarza

Pytanie do FOL'owców - mielibyście tyle siły, by strzelić kucykowi w głowę?

Gdyby taki kuc chciał zabić moją rodzinę i mnie - jak najbardziej. Wróg to wróg.

Poza tym, równie dobrze mógłbym zdać pytanie POZ'owcom - Czy mielibyście w sobie siłę, by zastrzelić dziecko, które zagraża "kucykowej" rasie ?

Link do komentarza

Myślę, że oczywistym jest, że kucyki jak i ludzie nie strzelaliby do dzieci... No, może co do FOL miałbym wątpliwości (w końcu wszyscy wiemy, co się u nas działo), ale zakładam, iż kucyki by tego nie robiły. Poza tym, jakie dziecko mogłoby zagrażać kucykowej rasie?

Takie które w przyszłości przejełoby dowódctwo FOLu.

Link do komentarza
Przesadzasz ;p. Nikt nie zabijałby dzieci' date=' dopóki nie zagrażałyby przeciwnej stronie. [/quote']

Zagrażają cały czas. Wystarczy, że dorosną.

Jeżeli potrzebujecie Organizacji neutralnej, Mediatorów z powołania to zapraszam do OOW - Organizacji Obrony Wolności.

Link do komentarza

Myślę, że oczywistym jest, że kucyki jak i ludzie nie strzelaliby do dzieci... No, może co do FOL miałbym wątpliwości (w końcu wszyscy wiemy, co się u nas działo), ale zakładam, iż kucyki by tego nie robiły. Poza tym, jakie dziecko mogłoby zagrażać kucykowej rasie?

Co do twej pierwszej myśli - tak, kucyki to tylko biedne i słodkie ofiary "ludzkiego nacjonalizmu", a ludzie to ohydne kreatury, które nie zawahałyby się popełnić najgorszej zbrodni, byleby chronić ludzkość... Daj spokój, bądź realistą/tką- kuce zabijałyby dzieci które-i tu dochodzimy do twego pytania - byłyby potomkami ludzkich wodzów, bądź brałyby jej jako zakładników.

Wojna to nie serial - tutaj nikt nie będzie się patyczkował z dzieciakami, "bo zabijanie dzieci jest wbrew Harmonii" - po prostu, dziewiet' gram kark i tyle.

Link do komentarza

kuce ani POZ nie strzelaliby do dzieci. mówię to jako FOLowiec!!! wypij ten soczek, dziewczynko. jest bardzo smaczny! co? nie bierzesz prezentów od obcych ludzi? a od tego słodkkego kucyka? no widzisz. taki słodki kucyk nie może chcieć czegoś złego. zaraz obudzisz się jak nowonarodzona! u chłopców trochę gorzej. tu trza powiedzieć że smakuje jak fanta. FOL bierze dzieci najwyżej jako zakładników. i tylko kucze, nie ludzkie. opcjonalnie działając w zemście ....

Link do komentarza

kuce ani POZ nie strzelaliby do dzieci. mówię to jako FOLowiec!!!

Tak się mówi - wojna to nie zabawa. Tam nie ma pardon, litości dla słabych czy dzieci. Tam się zabija, często bez litości - albo ty albo ja.

Dobra. A kto w tej wojnie zaatakował pierwszy? Jaki był jej powód?

Pytanie nie brzmi "Dlaczego wybuchła wojna ?", tylko "Kto zwycięży ?".
Link do komentarza
Nie rozumiem ludzi którzy tak łatwo oddali by swoje człowieczeństwo tylko po to żeby żyło się łatwiej. Bycie człowiekiem polega na przeciwstawieniu się przeciwnością losu' date=' a nie wybraniem najłatwiejszej drogi.[/quote']

Ponyfikacja to coś innego niż "łatwiejsza droga". Bycie kucykiem to coś więcej niż wyzbycie się człowieczeństwa w imię spokojnego życia. Spójrz, co robią ludzie, co robią codziennie od początku swego istnienia. W chwili, w której to piszę, kilkadziesiąt osób na świecie zostało zamordowanych. Na świecie ludzie nieustannie krzywdzą, gwałcą, kradną, mordują w imię chorych urojeń, dóbr materialnych albo zupełnie bez powodu. Ludzie nieodwracalnie niszczą naturę, której część stanowią. Czy jakiekolwiek inne istoty mordują się nawzajem dla kilku bezwartościowych krążków z metalu? Czy jakiekolwiek inne stworzenia zanieczyszczają morza substancjami, które mordują jednocześnie miliony istnień (ropa nafrowa) lub śmieciami, które nie rozłożą się praktycznie nigdy (torebki foliowe)? Czy kucyki tak robią? Nie. Ponifikacja to nie pójście na łatwiznę. To wyrzeczenie się i odcięcie od wszystkiego, co czynią ludzie, od tego całego zła, które nasz niereformowalny gatunek wyrządza światu i sobie samym. Kucyki są od tego wolne. To nie POZ jest zły. Ponifikując ludzi, kucyki naprawiają naszą cywilizację w jedyny z możliwych sposobów. Poprzez ten proces Equestrańczycy naprawiają nasz świat. I dlatego popieram POZ, dlatego byłbym gotów przemienić się, stanąć z kucykami ramię w ramię i ponifikować ludzi. W imię dobra tego świata. W imię wyższego dobra.

Link do komentarza

Ponyfikacja = umysł człowieka + ciało kucyka. Umysł człowieka + Equestria = syf Pomyślcie, co człowiek zrobiłby w Equestri, jeśli wojna by się zakończyła... Już to widzę, m.in: -katolicy i ich chęć przymusowego poszerzania wiary (bez urazy), -te piękne fabryki, -wojny w Equestri, -mordy, -kradzieże, Ponyfikacja nie ma najmniejszego sensu, chyba że kucyki miałyby resetować umysł/usuwać pamięć. Ale wtedy nikt by się temu nie poddał. Poza tym spójrzmy prawdzie w oczy - kucyki nie mają najmniejszych szans. 3 dość potężne alicorny, kilka jednorożców i pegazy (które nie stanowią żadnego zagrożenia dla naszych dział przeciwlotniczych). Co mamy my? Masę uzbrojenia różnego rodzaju, gotowego w każdej chwili zrównać Equestrie z ziemią. Wojna nie ma sensu, POZ nawet nie odważyłby się atakować.

Link do komentarza

Ponyfikacja = umysł człowieka + ciało kucyka.

Umysł człowieka + Equestria = syf

Ponifikacja znacząco zmienia mózg. To jest między innymi jeden z powodów, dla którego walczy FOL - jeśli po przemianie nie da się rozpoznać kogoś nie tylko po wyglądzie ale i po charakterze, to to nie jest przemiana, a ubicie człowieka, przerobienie jego ciała na kucze i wsadzenie kucowi ludzkich wspomnień.

W np. "Taste of grass" słowo "człowiek" staje się wśród konwertytów obelgą. To ja podziękuję za taki "umysł człowieka".

Link do komentarza

Ponyfikacja = umysł człowieka + ciało kucyka.

Umysł człowieka + Equestria = syf

Pomyślcie, co człowiek zrobiłby w Equestri, jeśli wojna by się zakończyła... Już to widzę, m.in:

-katolicy i ich chęć przymusowego poszerzania wiary (bez urazy),

-te piękne fabryki,

-wojny w Equestri,

-mordy,

-kradzieże,

Ponyfikacja nie ma najmniejszego sensu, chyba że kucyki miałyby resetować umysł/usuwać pamięć. Ale wtedy nikt by się temu nie poddał.

Poza tym spójrzmy prawdzie w oczy - kucyki nie mają najmniejszych szans. 3 dość potężne alicorny, kilka jednorożców i pegazy (które nie stanowią żadnego zagrożenia dla naszych dział przeciwlotniczych).

Co mamy my? Masę uzbrojenia różnego rodzaju, gotowego w każdej chwili zrównać Equestrie z ziemią. Wojna nie ma sensu, POZ nawet nie odważyłby się atakować.

Tak? to wyobraź sobie co by było jakby Celestia podpisała pakt z Discordem! To dopiero byłby chaos. Ludzie by uciekali w popłochu :rd8: Aha i jeszcze jedno... CHOCOLATE RAIN GUYS!!!

:pinkie2:

Link do komentarza

To kilka z powodów, dla których popieram POZ. A poza tym nie wszyscy ludzie są źli.

Nie zawsze umysł człowieka mógłby być w Equestrii syfem. Są tacy, co nie skrzywdzą nikogo, a przynajmniej zaatakują jedynie w obronie własnej - najwyżej po to, by ugłuszyć.

Ne jestem pewna czy dobrze wszystko ujęłam. Ew. niech mnie ktoś poprawi.

Link do komentarza
Jak dla mnie obydwie strony są złe. FOL to psychopaci terroryści' date=' a POZ to "folksdojcze". Pewnie nie opowiedziałbym się za nikim ... i niestety z tego powodu stracił życie.[/quote']

Cóż, każdy inaczej sądzi. Ja bym tam Ciebie nie zabijała, tylko zostawiła tam, gdzie chcesz być. Ale nie rozumiem tylko, czemu miałaby powstać wojna. Niech mnie ktoś oświeci. Wojna toczona z byle powodu jest bezsensowna, a nawet ludzie musieliby być "robotami" pozbawionymi duszy, serca i własnego umysłu, by zabijać kogoś, kto im nie chce krzywdy wyrządzić. Bo czy kuce zaatakowałyby pierwsze? Nie sądzę, mogłyby przybyć w pokoju. Co prawda ludzie wtedy byliby podejrzliwi, ale raczej by nie zabijali.

Ja sama nie czuję się człowiekiem. W snach najczęściej chodziłam na czterech nogach... choć sama tego całkowicie nie rozumiem, a już szczególnie snu, w którym byłam całkowicie kucykiem i nawet nie wiedziałam chyba o tym, że jestem człowiekiem. Nie wiem czy to normalne i mnie to szczerze nie obchodzi. Dobrze poruszam się na czterech nogach(tzn. na "czworaka", czy jakoś tak), może to dlatego mam takie sny.

Ale wracając już do tematu - wybieram POZ i nawet jeśli ktoś uważa, że podjęłam głupią decyzję, nie zmienię zdania. Nawet gdy POZ będzie daleko w tyle za FOLem. No i tu każdy ma rację - i POZ, i FOL nie są zbyt dobre. Ale jak wyglądałby prawdziwy POZ, a jak prawdziwy FOL? Pomyślmy logicznie - wcale nie musiałaby powstać wojna. Nigdy nie można mieć pewności, czy podane w tym temacie zalety i wady są zgodne z prawdą. Tylko Pan Bóg wie, co by się działo gdyby powstały prawdziwe POZ i FOL.

Z góry przepraszam za powtórzenia, ale synonimów nie chciało mi się szukać. To samo tyczy się błędów i gramatyki. Uprzedzam z góry - nie będę się czepiać, jeśli ktokolwiek podważy moje zdanie(czyt. będzie chciał dyskutować) nie będę się kłócić. Każdy może podać swe wątpliwości co do mojej wypowiedzi, a ja nie mogę i nie chcę nikomu tego zabronić. ;) Piszę tak tylko z góry, by nikt nie miał wątpliwości. :)

Link do komentarza

poz by ponifikowało. ich podstawową bronią to nie AK-47 made in rossija tylko eliksir made in equestria.

No tak, bo kucyki NIE STOSOWAŁYBY PRZEMOCY ? Bo to pacyfiści ?

W przeciwieństwie do ciebie jestem realistą. Czytałem wystarczająco wiele książek o wojnie, by wiedzieć iż żywioł ten wyzwala WE WSZYSTKICH najniższe instynkty, w tym chęć zabijania, bezsensowny sadyzm i nienawiść. Kuce to inteligentna ras - inteligentne rasy prowadzą wojny - wojna wyzwala najniższe instynkty. Simple ? Simple.

Link do komentarza
No tak, bo kucyki NIE STOSOWAŁYBY PRZEMOCY ? Bo to pacyfiści ?

A przypomnieć ci scenki z "Fallout:Equestria", te sprzed Upadku ?

z pewnością by stosowały przemoc, ale dzieci w miarę możliwości by ponifikowali. jak wszystkich innych zresztą też. a falllout: equestria zacząłem czytać, ale nie skończyłem :-P dzięki że przypomniałeś :-)

Link do komentarza

z pewnością by stosowały przemoc, ale dzieci w miarę możliwości by ponifikowali. jak wszystkich innych zresztą też.

No !

- Dziewczynko, chcesz być kucykiem ?

-Nie, proszę pana...

*PAF ! PAF ! PAF !*

Oto twoja ponyfikacja - do raju, do Celestii by radować się "wiecznym szczęściem".

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...