Skocz do zawartości

FOL czy POZ?


Saper9

FOL czy POZ  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. FOL czy POZ

    • FOL
      40
    • POZ
      94


Recommended Posts

Tak tak,sam się dziwię,że jeszcze nie ma tego tematu.Więc,jakbyście mieli wybierać pomiędzy Frontem Ocalenia Ludzkości a Ponifikacją dla Ocalenia Ziemi co byście wybrali i dlaczego? Zalety FOL: -to w końcu ludzie -walczą o byt ludzkości -mają ( w wielu ficach) partię w sejmie -fanatyczni(to czy to zaleta to sprawa dyskusyjna) Wady: -większość to terroryści -jeśli nie jest się z nimi,jest się przeciw nim -zabijają wszystkie kuce i ich współpracowników -organizują zamachy -to przez nich dokonał się podział ludzi Zalety POZ: -mają wsparcie w postaci kuców -walczą o pokój (w jaki sposób,to już sprawa dyskusyjna) -duże zapasy el.Ponyfikacyjnego Wady POZ: -część urządza przymusowe ponyfikacje -częściowo przez nich trwa wojna -zabijają jeśli nie lubisz kuców -duże zapasy el.Ponyfikacyjnego Itd....Jeśli ktoś ma pomysł co jeszcze dać do zalet i wad pisać.

Link do komentarza

Jestem za Ponifikacją dla Ocalenia Ziemi dlaczego Ludzkość osiąga nowe wynalazki komputery narkotyki itp.itd każdy pod każdym dołki kopie poza rodziną i przyjaciółmi nie możesz nikomu ufać bo przy okazji cię okradnie albo bóg wie co. Na początku ciężko by było być Kucykiem xD ale potem jakoś bym się przyzwyczaił

Link do komentarza

Obydwie organizacje są za bardzo skrajne w poglądach, każdy powinien sam zdecydować czy chce być kucem czy człowiekiem i nie być do niczego zmuszany. Skoro nie ma neutralnej opcji to wybieram POZ, będę szczęśliwy jako kuc i jeszcze przyczynie się do ocalenia Ziemi. Czego chcieć więcej :)

Link do komentarza

FOL to bohaterzy, walczą o przetrwanie rasy ludzkiej!

A POZ współpracuje z Księżniczkami. Wiem to na 100%.

Frontem Ocalenia Ludzkości a Ponifikacją dla Ocalenia Ziemi

Z tego co wiem HLF i PER były tłumaczone jako:

"Front Obrony Ludzkości" i "Ponifikacja dla Odnowy Ziemi"

Link do komentarza

FOL - powiem tylko, że odpowiada mi ich status. Rozpisywać się więcej nie będę na ten moment. Może, jeśli dyskusja sama skręci w tym kierunku, to coś dopiszę. Zupełnie nie pasuje mi poddawanie się, dążenie do wasalizacji własnej rasy wobec jakichś kosmitów i spokojne przyglądanie się (ba! Nawet pomaganie w) jej eksterminacji.

Link do komentarza

Humanity first!

Nie no, żart. Jestem za POZ:rd5:, gdyż pokój i dobrobyt ogółu powinno się osiągać bez względu na komfort jednostki. Niech nawet zamieniają ludzi w kamienie, byle miało to praktyczne zastosowanie i przyszłość.

A poza tym, komu jeszcze FOL kojarzy się zbytnio z Cerberusem z ME?:twilight3:

Dołączona grafika

Link do komentarza

Jestem za POZ, bo chcą pokoju. Ale skucyfikować bym się nie dał. Mógłbym przedstawić im powody, dla których nie powinni tego robić, a ściślej rzecz ujmując: -nowe ciało = nauka poruszania się, -stare ciało = umiejętności, -nowe ciało = brak palców = brak możliwości ewentualnego strzelania z pistoletu, -nowe ciało = kopyta = niemożność pisania na klawiaturze, Mógłbym długo wymieniać... Oczywiście są też plusy: jednorożec ma swój róg, a pegaz skrzydła. Dałbym się namówić (na jednorożca) tylko i wyłącznie wtedy, gdyby człowieka nie dało się nauczyć magii.

Link do komentarza

Ten temat spowodował u mnie raka. Jedyna organizacja która może przynieść ludzkości pokój i dobrobyt to Enklawa (fallout), a nie terroryści chcący zamienić nas w kucyki i drudzy walczący z nimi. Obie frakcje trzeba wybybić całkowicie. Niech Enklawa rośnie w siłę, a prezydent Eden rządzi nami wiecznie.

Link do komentarza

Ten temat spowodował u mnie raka.

Jedyna organizacja która może przynieść ludzkości pokój i dobrobyt to Enklawa (fallout), a nie terroryści chcący zamienić nas w kucyki i drudzy walczący z nimi. Obie frakcje trzeba wybybić całkowicie. Niech Enklawa rośnie w siłę, a prezydent Eden rządzi nami wiecznie.

Enklawa ma podobny cel do FOL mianowicie wybicie wszystkich humanoidalnych form życia za wyjątkiem członków ENKLAWY, co prawda nie podkładają bomb oni wolą wirus FEV który zabije wszystko, oczywiście za wyjątkiem członków ENKLAWY którzy są zaszczepieni.

Link do komentarza

FOL Oczywiście. Służył bym w Ziemskiej Gwardii, moje ukochane kuce to jedno, ale ,,bracia'' to jest to ważniejsze drugie . Co prawda zabijał bym kucyki z niechęcią jeżeli bym zabijał w ogóle . Co ja piszę !? Nie zabijał bym kucyków ! Kurde .. Tak czy tak FOL na moich zasadach było by inaczej, każdy wie, że był bym generałem :) Właśnie przecież ludzie by nie musieli zabijać inkwizycji z Equestrii, wystarczyło by wsadzić wszystkich do klatek, więzienia lub fortu na oceanie i było by po sprawie. Już były rozważania kto by wygrał wojnę Ludzie v.s Kucyki i stwierdzam, że na pewno ludzie .. :) Jest dużo innych wyjść a nie tylko zabijać co nie ? Niech tylko nikt nie pisze, że ,udzie to by tylko zabijali nie swoich i jakieś postaci nie z tego świata ! haha .. ^^

Link do komentarza

Ten temat spowodował u mnie raka.

Jedyna organizacja która może przynieść ludzkości pokój i dobrobyt to Enklawa (fallout), a nie terroryści chcący zamienić nas w kucyki i drudzy walczący z nimi. Obie frakcje trzeba wybybić całkowicie. Niech Enklawa rośnie w siłę, a prezydent Eden rządzi nami wiecznie.

Wojna, wojna nigdy się nie zmienia...

Szkoda, że Enklawa oprócz czystości rasy, ceni sobie także narodowość. A nie wszyscy tutaj są Amerykanami, czyż nie?:bonbon2:

Link do komentarza

Ale... to POZ pachnie nazizmem, z chęcią zniszczenia całej innej rasy i przemianą jej w "nową, lepszą". No i za Chiny nie wiem o co ci chodzi z "ideami nacjonalistycznymi".

Przemiana nie oznacza zniszczenia. Jest duża różnica między tymi pojęciami. :twilight4:I POZ ma dużo mniej wspólnego z tą ideologią niż FOL. Wystarczy porównać założenia na wiki z opisem z pierwszego postu...ale o czym my gadamy tera!

Link do komentarza

Ale... to POZ pachnie nazizmem, z chęcią zniszczenia całej innej rasy i przemianą jej w "nową, lepszą".

Zniszczenie... właśnie o to mi chodzi - gdzie niby to zniszczenie? POZ niczego nie chce niszczyć, a FOL wręcz przeciwnie. Nie podoba mi się idea przymusowej ponifikacji, ale lepsze to niż wybijanie kucy.

No i za Chiny nie wiem o co ci chodzi z "ideami nacjonalistycznymi".

Pozwól, że podam przykład:

ale ,,bracia" to jest to ważniejsze

Jesteśmy ludźmi, więc mamy trzymać się razem - to jest są właśnie idee nacjonalistyczne, tylko rozciągnięte na cały gatunek.

Ale wypadało by już teraz zamilknąć, bo może się shitstorm zacząć :flutterblush:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...