Skocz do zawartości

Dyskusja o pamiętniku.


Pamiętnik Luny w "Biurach Adaptacyjnych"  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pamiętnik Luny w "Biurach Adaptacyjnych"

    • Tak
      34
    • Nie
      11
    • Co to "Biura Adaptacyjne"?
      12


Recommended Posts

Przeczytałem z trudem zaprawdę. 
Widać że Szanowny Pan Soseneł się stara. AAAALEEEEEE
Nie znam się na tych kucykowych sprawach, ale jak dla mnie to zbyt WYRAFINOWANY język w tym wszystkim. Plus troszkę źle dobrany tytuł? 0_o
"Odnalezienie klejnotów Harmonii"
A o samym odnajdywaniu takowych Klejnotów są 3 zdania 

 


aff766a961.png


Uhm, okay >:I
Oprócz tego nie było tak źle, biorąc pod uwagę wszystko, to nawet oceniam na plus :3
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 8 months later...

K jako, że dawno nie było już wpisu, bo w międzyczasie stwierdziłem, iż trochę to nudne i zmieniła się koncepcja odnośnie pamiętnika i ogólnie trochę zajęty byłem sprawami uczelnianymi i jakoś średnio miałem czas na pisanie rozległej historii na kilka wpisów. Postanowiłem więc zrestartować pamiętnik i ogólnie go odświeżyć. Tak więc wkrótce ruszy świeży i czysty pamiętnik. Temat będzie ten sam. Po prostu go wyczyszczę. Zmieni się głównie styl pisania, bo jednak pisanie archaizmami bardziej męczy niż cieszy i postaram się, żeby wpisy nie były aż tak bardzo kijowplotowe jak dotychczas. (tak piszę tego posta na wypadek jakby kogokolwiek jeszcze obchodziło, że jednak pamiętnik księżniczki Luny nie został porzucony) w każdym razie mam plan, żeby gdzieś w połowie albo pod koniec tego miesiąca umieścić nowy wpis. Co mi z tego planu wyjdzie to już zweryfikuje życie. Tak czy owak zachęcę tu do czekania, bo chyba będzie warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...