Skocz do zawartości

[ogólna dyskusja] Applejack


Applejuice

Recommended Posts

A więc lubię Applejack wręcz ją wielbię za jej: 1. Szczerość- Nigdy nie kłamie i jest zawsze szczera i pomocna. 2. Troskę- Dba o swoją rodzinę i przyjaciółki. 3. Wytrwałość- Nigdy się nie poddaje w dążeniu do celu i zawsze stara się go osiągnąć (przykład: wyścigi i turnieje z Rainbow Dash) 4. Akcent- Ma bardzo ciekawy i fajny wiejski akcent z nutką amerykanki. Szczególnie jej "Cukiereczku" :3 5. Uczciwa- Zawsze zdobywa swoje ciężko zarobione pieniądze za uczciwą pracę. 6. Pracowitość- Każdą wolną chwilę poświęca na pracę. Prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie Applejack gdyby została u wujka i cioci orange. Zniszczyli by jej więzi z rodziną oraz straciła by swoje najlepsze zalety zmieniając się z pracowitej farmerki na delikatną, zarozumiałą i bogatą pannę. Sumując to wszystko Applejack jest najlepsza taka jaka jest i nie życzę jej aby się zmieniała.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Jak mówiłem kiedyś każdy kucyk jest fajny na swój sposób i ma dobre i złe strony,osobiście wolę Rainbow Dash i Fluttershy,ale nie powiem Applejack też ma swoje plusy a mianowicie: Te jej ''cukiereczku'' naprawdę jest słodkie i genialne w swej prostocie, nie robi wielkich pretensji jeśli jest wybrudzona,a nawet ją to bawi dla mnie to też plus, jest pracowita to też trzeba przyznać. Szkoda że trochę mało ją pokazują jak na razie i zajmują się bardziej innymi postaciami.

Link do komentarza

AJ to nie jest mój ulubiony kucyk... Ale szczerze, bardzo ją lubie. Podoba mi się jej determinacja do pracy [zbieranie jabłek itp]. Ale głównie za to, że w przeciwieństwie do Rarity, lubi się czasem pobrudzić. Lubie ją też za to, że z chęciom pomaga swoim friends No i ... Amen :dunno:

Link do komentarza

Ooookej! Jako, że wczoraj była premiera 3 sezonu (a ja musiałem oglądać premierę na LiveStreamie...) to oczywiście następny temat rozważań musi się tu znaleźć!

A więc... Jak Wam się podoba Applejack w 3 sezonie? Co Wam się podoba w jej zachowaniu, a co nie? Odpowiadajcie tylko na podstawie dwóch pierwszych odcinków tegoż sezonu!

Link do komentarza

Głupawy śmiech jak głupawy.. AJ rzuciła komplementem :3 Tak, no, AJ zdecydowanie na +, dostałą o wiele więcej czasu ekranowego, a niech mi ktoś powie że jest silly pony... przecież wcale nie jest taka głupia, co widać zresztą. So much yes.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Mi głos Aj też się podoba,fajnie by było jakby zaśpiewała jakiś utwór sama ale to już leży w rękach twórców tego serialu :D.Ogólnie jest to ciekawa postać i jak mówiłem fajnie że w pierwszym odcinku pojawiała się więcej,zobaczymy jak będzie dalej :>.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...