Skocz do zawartości

[ogólna dyskusja] Applejack


Applejuice

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Niom :P Trzeba do jutra czekać...ciekawa jestem jak wypadnie piosenka...Applejack raczej nie miała żadnego całkiem własnego kawałka. Czas nadszedł ^^ Oki...temat is out, czas zacząć nowy wątek :P Słynny kopniak Applejack...silny, mocny i wyćwiczony...dziesięć razy słabszy od kopniaka Big Mac'a ze zranioną nogą, ale zawsze :) W końcu AJ to klacz... W ogóle to ciekawe, czy doczekamy się jeszcze jakiegoś odcinka z rodeo...wiem! Niech Apple Bloom wybierze się z AJ na rodeo! Me gusta.

Link do komentarza
  • 1 month later...

Oki!

Widzę, że skończyły się tematy do dyskusji, więc zaczynamy nowy.

Jak podobał się Wam 3 sezon i czy według Was umieszczenie Applejack w większej ilości odcinków było rzeczą dobrą?

Napiszcie co sądzicie o Applejack z trzeciego sezonu.

Ja przyznaję się bez bicia, że oglądałem tylko sześć odcinków, a potem odciąłem się na chwilę od fandomu. Trochę długo by tłumaczyć dlaczego, więc nie pytajcie się. A więc niewiele wiem o AJ z 3. sezonu.

Miłego dyskutowania!

Link do komentarza

Moim zdanie bardzo dobrze, że występowała częściej w tym sezonie, ponieważ z tego co zauważyłem każda klacz ma swój własny sezon, dobrym tego przykładem jest choćby sezon I, w którym poznawaliśmy osobę Twillight. W 2-gim to dokładnie nie jestem pewien, ale często (zresztą jak zwykle) pojawiała się Rainbow, której to właśnie przypisałbym ten sezon.

Możliwe, że moje podejrzenia okażą się trafne i w następnych sezonach poznamy lepiej inne postacie (dobra, już koniec o reszcie Mane 6, teraz już tylko o AJ :P)

Jak już powiedziałem, dobrze, że częściej się ujawniała przez co lepiej poznaliśmy jej charakter, resztę rodziny oraz przede wszystkim brzmienie jej głosu w piosenkach (moim zdaniem najlepiej wyszło jej to w "What my Cutie Mark Tell me", ponieważ wolę piosenki o smutniejszych klimatach :P)

Liczę, że w odcinkach dalej będzie ukazywana tak często jak do tej pory.

Link do komentarza

Tak zgadze się z MacTavish'em ze 3 sezon można powiedzieć należał do Applejack ale zauważmy ze w poprzednich dwóch odgrywała małą role przez co zdaniem niektórych niektórych stała się niejaka ale ten sezon ukazał ze taka nie jest a także ze pięknie śpiewa. Mam nadzieje ze więcej będzie takich odcinków/sezonów z jej udziałem. Juz nie mogę doczekać się sezonu 4 tylko jedna rzecz się daje mi spokoju ale to nie w tym temacie. [*]

Link do komentarza

Zgadzam się z użytkownikami wyżej. Właściwie 3 sezon lubie właśnie z tego powodu, iż jest tam Applejack w dużych ilościach. No i jeszcze ma własną piosenkę co mnie również cieszy. Jedyne co mi brakowało to przyczya śmierci jej rodziców, co pewnie nie tylko ja chce wiedzieć. Również podobała mi się mała Applejack co było dla mnie bardzo słodkie.

Link do komentarza

Po pierwsze sądzę, że jest ona najładniejszym kucykiem w Equestrii! *w*

Cudownie wygląda w tej gumce/wstążce i kowbojskim kapeluszu. Gdyby ją uczłowieczyli wyglądałaby pewnie podobnie do mnie, bo również mam rude włosy (wiem, blond włosy bardziej by pasowały, ale rude są chyba bardziej odnośnie do skóry), piegi, zielone oczy, podobnie się ubieram i mam podobny charakter. :D Oczywiście jest moim ulubionym kucykiem. Gdy pierwszy raz ją zobaczyłam, to po prostu *szok*, według mnie najładniejsza z całego serialu. Ma w sobie coś takiego, że nie da się jej nie lubić. Po obejrzeniu większej ilości odcinków, stwierdziłam że jest ona genialna =3

***

AJ w tym sezonie była tak jak zwykle: piękna, szczera i pomocna. :D Cieszy mnie jej częstsze występowanie. Mimo iż może nie jest główną bohaterką odcinków, odgrywa tam ważną role. To bronienie pomnika musiało być nie lada wyzwaniem dla naszej szczerej bohaterki. Ale ogólnie odcinki świetnie, bez Applejack byłoby za nudno i za mało mało pomarańczowych barw! C:

***

Odcinek ten zdecydowanie jest moim ulubionym. Wreszcie mogliśmy dokładniej przyjrzeć się rodzinie licznej Apple. Bardzo licznej rodzinie Apple. Zastanawia mnie, dlaczego na zdjęciu, są dwa jednorożce? Czy to nie przypadkiem rodzina kuców ziemnych? Mogliśmy też zobaczyć "klona" Octavii, kucyka który grał na skrzypcach. Klacz była prawie identyczna, tyle że miał inne barwy i kapelusz. Na zdjęciu naliczyłam 39 kucyków, łącznie z AJ, Babcią Smith, Applebloom i Macintoshem. Odcinek oceniałabym na 10/10, bo wykonanie i pomysł są bombowe!

***

Trzeba przyznać, trzeci sezon był bardzo fajny, zdecydowanie najlepszy odcinek to "Apple Family Reunion", poświęcony głównie jej i rodzinie Apple. I ta piosenka! <3 Chyba jedna z niewielu tak fajnych, w wykonaniu AJ. Bardzo dobrze, że pokazywali ją częściej. Pierwszy sezon, możnaby rzec należał do Twilight, drugi bardziej do Rainbow/Pinkie/Flutt. Miejmy nadzieję, że w którymś odcinku wyjaśni się zagadka śmierci, bądź zaginięcia jej rodziców, bo jak na razie nic o tym nikt nie wspominał. Chociaż tak samo z Rainbow i Fluttershy. W czwartym sezonie liczę jednak na więcej głównie poświęconych jej odcinków.

***

Napisałam o wszystkim po kolei, ponieważ, no... dzisiaj dołączyłam, więc chciałam "nadrobić zaległości", mojej aktywności i udzielania się w dziale AJ. ^^ Uwielbiam o niej pisać. w_w

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Miejmy nadzieję, że jak najczęściej będziemy ją widzieć. A może odcinek o Winonie, albo o tym jak Applejack ją dostała, w jakich okolicznościach...? Chciałabym więcej piosenek w jej wykonaniu i więcej odcinków z nią w roli głównej. Ona i siedzenie cicho? Jest przecież zabójczo szczera, lubi nawiązywać nowe przyjaźnie... chyba każdy pamięta jak witała Twi w odcinku pierwszym. Powinna się więcej wypowiadać. No i chcę więcej odcinków z Big Macintoshem, niech on też się wypowiada częściej!

Link do komentarza

Applejack, Applejack, prosta dziewczyna ze wsi o szczerym usposobieniu i bardzo ładnym dizajnie xD (cloperzy wiedzą o czym mówię :P)

Lubię ją, ale nie jest moją ulubioną postacią. I tak, piosenek z nią nie trzeba, bo tak jak napisała poprzedniczka jej głos nie nadaje się do śpiewu.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...