Skocz do zawartości

Sucharrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry!


Vermik

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Będę tutaj często zaglądał ^^ A teraz mój suchar ^^ : Jasiu mówi do mamy -Mamo dziś na lekcji pochwalił mnie pan od matematyki -To bardzo ładnie , a co powiedział? -Że wszyscy jesteśmy idiotami , a ja największym Jeszcze jeden ^^ : Przychodzi STONOGA do szewca , a ten na nią patrzy i mówi -no weź mnie nawet nie wkur**** (kto załapał^^) No ok już ostatni ^^ Dwaj piłkarze rozmawiają ze sobą i jeden do drugiego : -Wiesz, wczoraj jak byłem na meczu , w moim domu wybuchł pożar -Niesamowite! I jak to się skończyło? -Dobrze, wygraliśmy ^^. The End

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale jestem glodny zjem se suchara: Idzie facet obok budowy i go zamurowało. - Jak się nazywa człowiek który mieszka w komorze? - Komornik. Mąż wpatruje się w świadectwo ślubu. - Czego tam szukasz? - pyta żona. - Terminu ważności. Gej zgwałcił zakonnicię i trafił pod sąd. Sędzia się go pyta: - Dlaczego zgwałcił pan tę zakonnicę? A pedał zdziwiony: - A to nie był Zorro?!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło dwóch lodziarzy na wojnę. Jeden dostał kulkę, a drugi z automatu. Przechodził facet koło kościoła i coś go łupnęło w krzyżu. Przechodził naukowiec obok promienia laserowego i poczuł się urażony. Ukradł facet mąkę i mu się upiekło. - Dlaczego w kościele w Wąchocku podczas kazania, wszyscy wierni siedzą na posadzce? - Bo proboszcz ma bardzo niski głos. - Jak wąskie są rzeki w Wąchocku? - Tak wąskie, że jak dwie ryby chcą przepłynąć obok siebie, to jedna musi wychodzić na brzeg. - A jak wartki jest prąd w tych rzekach? - Że ryby na zakrętach wypadają.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skoro nikt nie chce nic pisać to ja się pochwalę.... Pewien otyły facet został skazany na śmierć przez krzesło elektryczne. Okazało się , że jest za gruby i nie mieści się na krześle więc postanowiono przez tydzień dawać mu tylko chleb i wodę. On jednak zamiast chudnąć przytył 10 kg.... Przez następny tydzień dostawał tylko wodę lecz znów zamiast schudnąć to przytył 10kg..... przez 3 tydzień nie dostawał nic do jedzenia i picia i znowu przytył.......Wreszcie jakię strażnik zapytał go "dlaczego ty nie chudniesz???" (tak teraz będzie punkt kulminacyjny xD...) "jakoś nie mam motywacji" odpowiedział więzień..... ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca mąż ze szpitala , gdzie odwiedzał ciężko chorą teściową i zły jak nieszczęście mówi do żony -Twoja matka jest zdrowa jak koń, niedługo wyjdzie ze szpitala i zamieszka z nami. -Nie rozumiem- mówi żona - Wczoraj lekarz mówił , że ,a,a jest umierająca. -Nie wiem co on tobie powiedział , ale mnie ku**a radził przygotować się na najgorsze. ;)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz ja napisze suchary. -Jak się nazywa duży telefon? - Megafon. -Jak ma na imię tata Dzika? -Tadzik. Mówi Jasio do taty: - Tato tato, jak mi dasz dychę, to ci powiem co mówi do mamy pan listonosz, jak ty jesteś w pracy. Ojciec taki wystraszony, wyciąga 10zł i pyta: - Co on takiego mówi?! - "Dzień dobry - Poczta Polska".

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz ja coś dłuższego : Pewien mój znajomy opowiadał mi: - Z moim ojcem kupiłem dom w X. Niedaleko nas mieszkała wdowa z pasierbicą. Z tą wdową ożeniłem się ja, a wkrótce po tym z jej pasierbicą ożenił się mój ojciec. Przez ten ożenek moja żona stała się synową, a zarazem teściową mego ojca, jej pasierbica jest moją macochą, a ja jestem ojczymem mej macochy i teściem mego ojca. Mojej macosze, która jest moją pasierbicą, urodził się syn. Jest on moim przyrodnim bratem - jako syn moego ojca i mojej macochy- ale jako syn pasierbicy mojej żony jest jej wnukiem, a ona jego babką, ja zaś jestem dziadkiem mego przyrodniego brata. Wkrótce i mnie urodził się synek, więc moja macocha stała się przyrodnią siostrą mego syna, a zarazem jego babką, bo on jest synem jej pasierba, a ojciec mój jest szwagrem mego syna, bo przyrodnią siostrę ma za żonę. Ja jestem pasierbem przyrodniej siostry mego syna, więc mój syn jest moim wujkiem, a ja jestem jego bratem, jako, że on jest synem mojej macochy. Moja żona jest ciotką mojego syna, syn moim dziadkiem, mój ojciec jest moim zięciem, a ja jestem własnym wnukiem. Kto nie wierzy - niechaj sprawdzi! Mózg rozje*****ny xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...