Skocz do zawartości

Sucharrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry!


Vermik

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

pije franek na imprezie z kolegami nagle zabrakło wódy i franek mówi -pokaże wam stuczkę po tym wyciągnął z szuflady starą książkę i zaczął wrzeszczeć -habotheb, azazel, morgoth!!! po wypowiedzeniu pojawił się demon a franek się spytał (demona) -jesteś trzeźwy? -tak -*rzucając klucze od samochodu* to leć po wódę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w bajce o pierzu i selerze? Mama pierze, a ja se leżę. Jaka jest żona po siódmej żonie ? Usmażona. Jak się nazywa płacz małego raka? Wycieraczka. Ile pompek zrobił Chuck Norris? Wszystkie. Jak blondynka robi dżem? Obiera pączka. Co mówi Chińczyk patrząc na szybę? ToShiba.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie sobie koleś drogą , patrzy a tam rodzina rumunów coś grzebie przy śmietniku. Facet niewiele myśląc wyjmuje flintę i bach , bach po kolei zabija wszystkich. Wtem zza winkla wychyla się milicjant. - ooo Panie będzie mandacik! - za co? - za strzelanie do rumunów. - ale jak to? przecież okres ochronny skończył się ponad 2 tygodnie temu i można strzelać! - owszem.strzelać można ale nie przy paśniku!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy są tacy sami? - Spytała zdezorientowana kobieta Chiny - Powiedział stary dziadek drapiąc się po skośnych jajkach który jednocześnie drugą ręką szył adidasy [ Wiem że rasistowski ale cóż... Moja osoba nie mieć innych pomysłów ;\ ] :derp3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja walne opowiadanie Na miękkim drewnianym kamieniu, w słonecznym cieniu, siedziała ośmioletnia staruszka. Przyszedł do niej facet wysoki, lecz niskiego wzrostu, z bródką bez zarostu, a ona nic nie mówiąc odezwała się do niego: –- Miałam ja syna mądrego, ale bardzo głupiego. Pojechał on piechota do portu, gdzie stały trzy statki, jeden był cały, drugiego połowa, a trzeciego wcale nie było. On wsiadł na ten, którego wcale nie było i popłynął na bezludną wyspę, gdzie aż roiło się od białych Murzynów. Wlazł ma gruszkę, rwał pietruszkę, leciała cebula. Przyszedł właściciel tego banana i mówi „Złaź pan z tego kasztana, bo to nie pańska wierzba”. Zlazł, pozbierał pomidory, a ludzie w mieście się dziwili, skąd ma takie dorodne kalafiory. To wszystko zostało zapisane w fałdach spódnicy prababci, która zmarła rok przed swoim urodzeniem, osierocając męża i owdowiając ośmioro dzieci, które jeszcze siedziały w mamusi brzuszku i gryzły kwadratowe kółeczka. Znaliście to ?? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja walne opowiadanie

Na miękkim drewnianym kamieniu, w słonecznym cieniu, siedziała ośmioletnia staruszka. Przyszedł do niej facet wysoki, lecz niskiego wzrostu, z bródką bez zarostu, a ona nic nie mówiąc odezwała się do niego:

–- Miałam ja syna mądrego, ale bardzo głupiego. Pojechał on piechota do portu, gdzie stały trzy statki, jeden był cały, drugiego połowa, a trzeciego wcale nie było. On wsiadł na ten, którego wcale nie było i popłynął na bezludną wyspę, gdzie aż roiło się od białych Murzynów. Wlazł ma gruszkę, rwał pietruszkę, leciała cebula. Przyszedł właściciel tego banana i mówi „Złaź pan z tego kasztana, bo to nie pańska wierzba”. Zlazł, pozbierał pomidory, a ludzie w mieście się dziwili, skąd ma takie dorodne kalafiory.

To wszystko zostało zapisane w fałdach spódnicy prababci, która zmarła rok przed swoim urodzeniem, osierocając męża i owdowiając ośmioro dzieci, które jeszcze siedziały w mamusi brzuszku i gryzły kwadratowe kółeczka.

Znaliście to ?? :P

tak tylko jeden błąd był: były 3 łodzie a on wsiadł do czwartej oraz baba siedziała w cieniu na słońcu i to było w lato 20 grudnia

niedawno wymyśliłem:

(najpierw przeczytaj całe potem przeczytaj spoiler)

czy wież że jak o 1 w nocy krzykniesz do lustra 3 razy blind mayden to

przyjdzie matka i ci powie żebyś przestał drzeć ryja i poszedł spać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest w Polsce największa kara za pedofilię?

-Zmiana parafii.

:megusta:

Nadeszła moja kolej :yay:

Ojciec wraz z synem wybrali się do lasu.

Co to jest tato? - pyta syn

To są czerwone jagody - odpowiada ojciec

A dlaczego są żółte? - pyta syn

Bo są jeszcze zielone - odpowiada ojciec

:lolface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec wraz z synem wybrali się do lasu.

Co to jest tato? - pyta syn

To są czerwone jagody - odpowiada ojciec

A dlaczego są żółte? - pyta syn

Bo są jeszcze zielone - odpowiada ojciec

:lolface:

Taki stary suchar, że dinozaury go sobie opowiadały.

Przychodzi baba do lekarza i mówi, że ją dziąsła po prawej stronie bolą. Lekarz poradził, żeby jadła druga stroną. Wróciła do domu i włożyła rogala do d*upy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...