Skocz do zawartości

Odcinek 9: Sweet and Elite (Gwiazda salonów)


Lukiner

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

tak popieram odcinek super , Rarity mega super i jeszcze ta piosenka !!!!! ale odcinek lubię jeszcze za Fleur de Lis , równie ładna co Rarity i naprawdę szkoda , że tak mało ją widać i tylko w tym jednym odcinku !! niemniej , ZDECYDOWANIE polecam ten odcinek wszystkim jeden z najfajniejszych jakie widziałem do tej pory !! :molestia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kolejny (nie licząc poprzedniego) dobry odcinek.

Plusy:

-Piosenka, 6 najlepsza w serialu.

-Fancypants. Fajna postać. Widać, że nie jet takim pustakiem jak inni, i że zdaje sobie z tego sprawę.

-PARTY CANNON!!!

-Impreza Twilight. I ta muzyka :P

-Mane 6 postanawia przenieść imprezę na dwór. Gdy Pinkie bierze ze sobą party cannon, wiedziałem już, jak to będzie wyglądać.

-Impreza Twilight na dworze.

-Podczas piosenki widać paru celebrytów, których już znamy: Hoity Toity, Photo Finish, Sapphire Shores, Fancypants oraz Fleur de Lis.

-Twilight tańczy w ogrodzie, a wszyscy wokół odchodzą z przerażonymi minami. HAHAHAHAAHHAHAAHA Jak to wygląda. :D

-DERPY!

Minusy:

-Przed piosenka jest trochę nudno.

Ocena:8/10

Odcinek bardzo dobry. Po nazwie myślałem, że to będzie jakiś nudny z Rarity, co ma jakieś bezsensowne dylematy, a tu coś zupełnie innego. Fancypants jest fajny, bo nie jest pustakiem, a piosenka jest naprawdę dobra. Z tej imprezy śmiałem się do rozpuku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Becoming Popular (The Pony Everypony Should Know) jest na 6 pozycji najlepszych piosenek w MLP. Kawałek za nią znajduje się Winter Wrap Up, a tuż przed nią jest Love Is In Bloom. Ogólnie mówiąc piosenka przez cały czas jest dobra, a w niektóre momenty nawet się wywyższają, natomiast sama muzyka jest przyjemna dla ucha. Bardzo podoba mi się moment, w którym Rarity po raz pierwszy śpiewa "everypony, everypony should know". Bardzo tez spodobało mi się też to zdanie: "At home, at the opera, on a fancy yacht. Becoming the talk, the talk of all of Canterlot", zwłaszcza bardzo pięknie wypowiedziała to słowo "Canterlot" i jeszcze ten rym :) Minusem tej piosenki jest to, ze jak na swoją jakość, to jest ona zbyt krótka. Gdy się rozkręca, już się właściwie kończy. Najlepsze momenty: -Pierwsze "I'm the type of pony everypony, everypony should know" -At home, at the opera, on a fancy yacht Becoming the talk, the talk of all of Canterlot Ogólnie piosenka jest bardzo dobra i przyjemna do posłuchania. Mimo, że jest za krótka, to jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Kobieta, która śpiewa Rarity ma piękny głos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

8/10, bardzo dobry odcinek, idealnie pokazuje jak nisko potrafią upaść ci, co są wysoko. No i że relacje z przyjaciółmi są ważniejsze od sprawiania dobrego wrażenia na zadufanych w sobie "elitach". Dużym plusem było nadanie "wiejskiego stylu" imprezce w ogrodzie, choć twórcy lekko przesadzili, no ale kreskówki mają być jaskrawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...