Skocz do zawartości

Odcinek 9: Sweet and Elite (Gwiazda salonów)


Lukiner

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Co o odcinku mogę powiedzieć? Bardzo mi się spodobał. Przyznam szczerze, że na początku odcinka spodziewałem się średniaka ale wystarczyło dać piosenkę by na mojej twarzy pojawiał się banan. Piosenka bardzo miła dla ucha i jedynie narzekałem na to, że jest jednak dość krótka.

Derpy coraz lepiej ukrywają to muszę przyznać (tym razem udało mi się ją wypatrzyć http://imageshack.us/photo/my-images/231/drpa.jpg/).

Również zauważyłem, że nawet Photo Finish wcisnęli do odcinka http://imageshack.us/photo/my-images/845/37822904.jpg/.

Plusy odcinka:

+ Bardzo dobry w porównaniu do poprzedniego

+ Piosenka, która wylądowała już na mojej MP4

+ Party Cannon (DO WANT)

+ Fancy Pants - postać, która bardzo mi spodobała (cenił Rarity za jej talent a nie za pochodzenie)

+ Nawet dla Celestii znalazła się krótka rola

+ Pinkie Pie - zachowywała się... no jak Pinkie Pie po prostu :D

+ Przy tej scence to już całkiem lolnąłem xD http://imageshack.us/photo/my-images/684/baldz.jpg/

+ Pojawienie się Mane6

+ Do plusów nie wiem czy zaliczyć ale końcówka odcinka przypominała "At the Gala" (prawdziwa historia :))

A wady? Dwóch się tylko dopatrzyłem:

- Krótka piosenka

- W pewnym momencie Rarity z lekka mnie denerwowała swoimi kłamstwami (ale ostatecznie wybaczyłem jej na końcu odcinka)

Podsumowując: odcinek ten został jednym z moich ulubionych. Oby w takim poziomie dawali do końca sezonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka mi się podobała alee... jakoś nie jestem w stanie sobie przypomnieć jak leciała O.o Chyba jednak aż tak mi w ucho nie wpadła. Za to Twilight's party hard zupełnie mi to wynagrodziło ^ ^ Aha, i mogliby przystopować z tymi nowymi kucykami w drugim sezonie, bo fandom nie nadąża za imionami :P Niech się lepiej skupią na naszych starych postaciach i zrobią wreszcie odcinek o Ditzy/Derpy (nie wiem jak na tym forum na nią mówicie) :P Bo połowę tych Canterlockich kuców to miałem ochotę wytłuc, denerwują mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka mi się podobała alee... jakoś nie jestem w stanie sobie przypomnieć jak leciała O.o Chyba jednak aż tak mi w ucho nie wpadła. Za to Twilight's party hard zupełnie mi to wynagrodziło ^ ^

Aha, i mogliby przystopować z tymi nowymi kucykami w drugim sezonie, bo fandom nie nadąża za imionami :P Niech się lepiej skupią na naszych starych postaciach i zrobią wreszcie odcinek o Ditzy/Derpy (nie wiem jak na tym forum na nią mówicie) :P Bo połowę tych Canterlockich kuców to miałem ochotę wytłuc, denerwują mnie.

Albo niech zrobią odcinek z Applejack/Pinkie Pie/Fluttershy w roli głównej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu piosenki: Osz... przecież to nie jest nawet podobne do głosu Rarity, jestem zawiedziony.

Po obejrzeniu odcinka: Zobaczymy...

Dobra, po obejrzeniu odcinka sprostuje, bo szok już minął. Ta piosenka jest całkiem dobra, jednak to zupełnie nie przypomina głosu Rarity i to mnie zszokowało. Ogólnie odcinek zaczął się średnio, ale po piosence był już bardzo dobry. No i kolejny odcinek skupiony na Rarity :P Martwi mnie tylko to, że centrycznych odcinków nie miały jeszcze Fluttershy, Pinkie Pie i Applejack. No i dziwi mnie brak Spike'a na urodzinach Twi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinek swietny: 1.lubie rarity a do tego piosenka! 2.sporo postaci sie pojawilo znowu : photo finish,octavia, derpy w koronie(3x ogladalem odcinek zanim znalazlem) bon bon w nowej fryzurze,Prince Blueblood , gdzies widzialem nawet shapphire shores) 3.glos Luny na wyscigu ( hmm jej nowe powolanie lol?) 4.PARTY CANON mnie poprostu rozwalil a no i czlowiek odpowiedzialny za ten odcinek to Megan McCarthy on napisal nastepujace odcinki: Dragonshy Call of the Cutie Green Isn't Your Color Party of One Lesson Zero Sweet and Elite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinek swietny:

1. (...) piosenka!

2.sporo postaci sie pojawilo znowu : photo finish,octavia, derpy w koronie(3x ogladalem odcinek zanim znalazlem) bon bon w nowej fryzurze,Prince Blueblood , gdzies widzialem nawet shapphire shores)

3.glos Luny na wyscigu (hmm jej nowe powolanie lol?)

4.PARTY CANON mnie poprostu rozwalil

1. ale i tak art of the dress to mistrzostwo w jej wykonaniu ;]

2. masa znanych jak i sporo nowych, ciekawych postaci się pojawiła, szczególnie mini Luna/Celestia dla której fani już wymyślają dobre imię (Elizabeth mi przypadło do gustu najbardziej)

Dołączona grafika

3. a już myślałem, że to tylko ja usłyszałem tam głos Luny, szkoda tylko że nie pokazali jej, no ale przynajmniej RCV się przydaje i przy okazji spędza więcej czasu na takich "otwartych imprezach". Jednak wolałbym jakiś spokojny odcinek z nią bez żadnych imprez, świąt itp. gdzie mogła by się pokazać z tej bardziej luźnej, spokojnej strony nad która pracowała wspólnie z Twilight podczas Nightmare Night np.: jakiś adventure time w jej wykonaniu z kimś z mane6

4. Pinkie Pie you are so random

Green Isn't Your Color

Party of One

Lesson Zero

dziękuje, wystarczy.... wiedziałem że moment w którym zaczęła się impreza Twilight będzie przełomem w tym odcinku i tak było:

  • szczególnie party canon
  • PARTY HARD Twilight
  • łysina jakiegoś randoma
  • skołowana Rarity przez bieganie po obu imprezach
  • miło też że Octavia się pojawiła w towarzystwie tego samego kuca który grał na skrzypcach w trakcie Nightmare Night (jak fani ją przyjmą to czuje rywalizację miedzy nią, a Vinyl o Tavi)

noooo nie xD materiał dla fanów Molestii.... http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qDxFXSFXjvw#t=35s wyraz twarzy Celestii i to jak sprawdza czy nikt nie patrzy, a tymczasem w jej głowie "wohah spokojnie nie tak szybko bo jeszcze ktoś zobaczy :3 !!" albo i gorzej/lepiej (co kto woli)

no i wiemy że w Canterlot mieszkają niemalże same snoby nie licząc Fantsy Pantsa, który mimo swojej wysokiej pozycji i prestiżu docenia prostotę nawet zwykłych ludzi (ekhm kuce) i jest dla nich miły ;] Dobrze że Twilight nie mieszka już w Canterlocie, bo by jeszcze zmieniła się z zarozumiałego "maga"

wniosek =

odcinek na plus mimo średniego początku to im dalej tym lepiej :D

w porównaniu do niektórych poprzednich odcinków ten jest genialny

(imba hate comment od pewnych osób nadchodzi, czuje to)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji specyficznych warunków oglądania, pamiętam tylko łysinę i stwierdzenie, że RD się przechwala a Rarity jest chamska. A potem jakaś impreza, wcześniej coś tam Tia paplała...bla bla bla, kup Warmenowi mandarynki bo pochłania je w zastraszającym tempie...bla bla bla... Za to na pewno był lepszy od ostatnich. Rarity jakimś dziwnym sposobem jest u mnie kucem nr 2. No i dwie piosenki. Wam też się podobał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spoleczenstwo kucykow jest podzielone, to wiadomo od dawna. Ale ze kuce z rodziny krolewskiej sa znacznie wieksze od zwyklych, hmm... Blueblood nie wydawal sie duzo wiekszy od Rarity i innych kucykow w The Best Night Ever, and juz Fancy Pants i Fleur byli o wiele wieksi. Jak zwykle doszukuje sie glebszego sensu w serii dla dzieci, fml... Dobra, ale jak juz pokazali podzial klasowy, to moga tez pokazac armie, polityke zagraniczna (najbardziej niejasna kwestia dla mnie, czy Celestia i Luna panuja nad calym swiatem, czy tylko Equestria? Czy Equestria to po prostu nazwa swiata i panstwa kucykow zarazem? Ale jesli tak, to gdzie zebry/wielblady i tak dalej w Canterlot? W koncu to stolica...), religie (Celestia i Luna to boginie w Equestrii, ale co z ewentualnymi innymi panstwami?). Tyle pytan, a pewnie nie doczekam sie odpowiedzi. Trzeba zaspamowac skrzynke Hasbro. A co do odcinka, to bardzo mi sie spodobal. Rarity nie zachowala sie jak RD, sama wiedziala ze jej postepowanie jest nie w porzadku wobec Twilight i reszty bandy i potrafila to zmienic. Piosenka... Meh. Nie zapadla mi w pamiec, Winter Wrap Up to nie jest, co nie znaczy ze jest zla, po prostu sa lepsze (i daleko nie trzeba szukac, mi bardziej sie podobalo Find a Pet). No i chyba scenarzysta zaczal sie rozkrecac, a przynajmniej mam taka nadzieje. Odcinek o niebo lepszy od poprzedniego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala jest co roku więc nic w tym dziwnego że wspomniała. Robienie kolejnego odcinka w którym będzie główny wątek Gali nie ma sensu bo jest oklepany już. Może jedynie z okazji sylwestra coś być nawiązane z Galą: nowy wątek przewodni, bo Luna się zaaklimatyzowała np.: nocna impreza na powietrzu, Vinyl jako DJ, rock band Octavi (herp derp praca po godzinach), disco party, PARTY HARD Luna, więcej luzu i fajerwerki na koniec.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek bardzo dobry, zdecydowanie lepszy niż poprzedni. Impreza urodzinowa Twilight była świetna, a jej taniec pozamiatał wszystko wraz z Cannon Party Pinkie Pie :S Szkoda, że póki co tylko Rarity i Rainbow Dash miały swoje odcinki (po 2 każda). Mam nadzieję, że następne będą poświęcone pozostałym kucykom. Piosenka całkiem fajna, ale są lepsze, nawet ta ostatnia ze zwierzakami była lepsza. Oprócz tego: Luna jako spiker, Rarity próbująca być w 2 miejscach na raz i Fancy Pants. Oby wszystkie następne odcinki trzymały taki, lub jeszcze wyższy poziom :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...