Skocz do zawartości

Czym są dla Was Kucyki?


Nikern

Recommended Posts

Jest to dla mnie odskocznia od codzienności, obowiązków, zmartwień. Można się odprężyć i wypocząć, zbierając siły na następne wyzwania. Dla mnie jest to w pewnym sensie uzależnienie :molestia:, ale nie widzę w tym nic złego. Zawsze kiedy mam zły chumor, włączam sobie jakąś piosenke z MLP, to pomaga i uspokaja.

Ale się rozpisałem...

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Serial jest dla mnie odskocznią od szarej rzeczywistości i lekarstwem na zły humor. Początkowo oglądałem go tylko z powodu fajnych bohaterów i ładnej animacji, ale wkrótce pokochałem magię przyjaźni, która wylewa się z serialu. Dzięki MLP poznałem to wspaniałe forum i zaprzyjaźniłem się z kilkoma osobami, z którymi pewnie nie zetknął bym się nigdy, gdyby nie ta bajka. Nie żałuję, że przeczytałem kilka ficów i zamierzam poznawać kolejne. Muzyka fandomowa też bardzo mi się spodobała. To fascynujące jak wiele tworzą fani kreskówki dla małych dziewczynek. Myślę, że dzięki niej jestem bardziej tolerancyjny i otwarty na świat, aczkolwiek nie wiem czy to nie efekt placebo.

Jak już ktoś napisał nie należy oceniać rzeczy po okładce. Tutaj się to bardzo sprawdza bo tytuł nie jest zbyt zachęcający dla ludzi, którzy tego nie znają. A szkoda bo jest to serial, który można by polecić każdemu, gdyż ciężko o prawdziwą przyjaźń w dzisiejszym świecie.

Link do komentarza

Dla mnie kucyki to też swego rodzaju bufor. Jak człowiek wróci dobity przez ludzi, to odpali sobie odcinek i uśmiech sam wraca. No i serial to jedno, fandom drugie. Lubię sobie posłuchać muzyki robionej specjalnie przez fanów, obejrzeć jakieś filmiki, czy poczytać jakiegoś dobrego fica.

Link do komentarza
  • 1 month later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...