Skocz do zawartości

Bronies na Steamie


hoofner

Recommended Posts

Ja osobiście wolę się nie udzielać na Steamie.

Gdy, np. gram w Team Fortress 2 i walnę sobie sspray'a z Fluttershy, to ktoś zaraz dodaje obok kolejnego kucyka, np.Rainbow Dash lub Twilight. Kończy się to tym, że przesuwam spray tak długo aż drugi brony da mi spokój.

Poza tym, nie dołączam do żadnych grup - po co ? Jestem bronym, to moja prywatna sprawa - nie manifestuję się... Ale mozecie mnie zapraszać, proszę bardzo:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198047680445/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja chętnie pogram z wami.

Obecny nick: Kitsun

Profil: steamcommunity.com/id/KitsunePL

Obecnie jestem adminem na modowanym serwerze TF2. Więc często tam pilnuję porządku. Oprócz tego szukam drugiego gracza do gry Half Minute Hero. Zanim mnie dodacie, to proszę byście mi tutaj wysłali PW, gdyż jeżeli nie kojarzę nicku to po prostu ignoruje zaproszenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick: No cóż, taki sam jak na Zapytaj, YouTube i tutaj (MasterBezi117).

Gry w które gram na steamie: Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Black Ops, Call of Duty: Modern Warfare 3 oraz (choć na razie nie gram i nie mam zainstalowanego) cała seria Dawn of War 2.

Tylko w znajomych mam (niestety :flutterage:) samych hejterów :fluttersad:.

Te wymienione powyżej to gry ze steama.

Gram również w wiele innych spoza steama :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick na steamie: Hoshidesu^^

Ostatnio często gram w F1 2012 ale to nie oznacza że nie gram w inne, w Wiedźmina 1 i 2, Serious Sam 3, Dragon Age, Sleeping Dogs także grywam.

Mam jeszcze parę innych gier ale głównie gram w te wyżej wymienione. Jakby ktoś chciał być moim znajomym to zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...