Skocz do zawartości

Wskazówki i dyskusja na temat działu


Delfinek Keola

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Hmm.. Ja tak myślę żeby dać jeszcze jeden temat z muzyką reggae/ska. Wiem, jest już sporo tematów że tak powiem ale ten jeden jeszcze by się przydał. Ale to tylko ma propozycja, zróbcie jak tam chcecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Znów musiałem wysypać lawinę warnów, niektórym osobom po raz kolejny w odstępie dłuższego czasu - widocznie niczego się nie nauczyli. Dla takowych osób za każdy post łamiący regulamin zacznie przypadać +2, zamiast +1. Jeśli złapię jeszcze po raz kolejny, to za post +3 będzie i tak coraz więcej, do bólu i skutku.

 

Uprzejmie przypominam, iż:

  • Argumentacja ma zawierać przynajmniej dwa zdania, najlepiej opisujące sam utwór, bo np. "dam 6/10" jako drugie zdanie nie zostanie zaliczone. Powinna zawierać poziom, gdyż czegoś w stylu "hahaha dobre 6/10. spoko link." nie tolerujemy w dziale. 
  • Oceniamy w skali 1-10, akceptuje się wpisanie samej liczby, np. 7. Ocena powinna być umieszczona w jednym z przynajmniej dwóch zdań argumentacji (oczywiście, najlepiej więcej).
  • Należy przedstawić jakoś swój utwór, najlepiej przynajmniej tym jednym, prostym zdaniem. Ostatecznie akceptuje się sam tytuł z nazwą, np. "A teraz Linkin Park - Papercut". 

Ostra nagonka na użytkowników łamiących te punkty ze względu na narzekania i zgłoszenia, iż użytkownicy zwyczajnie nie potrafią pisać, lub mają w nosie to, co podano wcześniej. Posty są byle jakie, przez co użytkownik chcący poznać zdanie innego, zauważa zwyczajnie jakieś z nosa zdanie, które ledwie do tego nawiązuje. 

 

Pisząc w dziale automatycznie akceptujesz tutejszy regulamin, nieznajomość nie zwalnia z odpowiedzialności. Na dodatek, całość musi być zgodna z Regulaminem Forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...