Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka elektroniczna


Delfinek Keola

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Fajniaste, 8.5/10 idzie jak nic na wejście. Miałem akurat nadzieję trafić tutaj na coś w takich klimatach, lekkiego, z wpadającą w ucho linią melodyczną. ...a ta solóweczka po 3:05, awww cute xD.

Ogólnie to niby wszystko tutaj jest proste, nie ma nic wyszukanego, ale banan na mordzie. Idzie na odtwarzacz, ale tak Bogiem a prawdą, wątpię żebym posłuchał tego wiele razy. Dla mnie to na pewno nie jest utwór z długą żywotnością.

W związku z tym kawałkiem przypomniał mi się poniższy - chyba dość blisko spokrewniony gatunkowo, ale imo jeszcze o parę tonów bardziej sweet&plush. Kiedyś mój absolutny hit, katowałem to setki, może tysiące razy. Kawałek dla mnie legendarny z tego względu, że razem jeszcze z dwoma innymi trackami wprowadził mnie w ogóle do elektroniki (no, takiej szeroko i umownie rozumianej...) Z blackowych wyziewów, prosto do wesolutkich, radośnie skocznych melodyjek C:

A dzisiaj... dzisiaj to już nie to co kiedyś, ale wciąż się czasem posłucha.

Tylko trochę lipa, że w tym wideo jakość dźwięku jest dość średnia, może nie oddawać pełni słodyczy tego kawałka. Aha, i mam też nadzieję, że nie dałem go w złym dziale, ponieważ nadawałby się jeszcze może w sumie do jakiegoś disco, czy anime, czy wuj wie tam czego ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest późno i nie wiem, co konstruktywnego napisać... też z nie jestem przekonany co do działu, ale jak trzeba to trzeba. Melodyjka taka sobie, jak z sims'ów niby jest, ale nie zapamiętasz jej brakuje jej pazura czegoś, po czym można, by ją sobie przypomnieć, jak dla mnie średnie 5/10

http://www71.zippyshare.com/v/24846508/file.html :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

jak przesłuchamto ocenię na razie trzymajcie mocno wypasiony transik. Dobra czas znalazłem tylko chęci nie nutk w pytkędobra do bujania się w aucie ciekawe motywy w sumie gdzieś już  słyszałem jak dla mnie pozytywnie 10/10

 

http://www73.zippyshare.com/v/10078413/file.html

 

 

http://mlppolska.pl/watek/2023-oce%C5%84-poprzedni-utw%C3%B3r-rock-metal/page-20#entry260414

~Emronn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Konkretny kawałek. Zróżnicowany, nawet bardzo, z minuty na minutę co raz bardziej zaskakuje słuchacza fundując nowe brzmienia. Zaciekawiła mnie twórczość tego zespołu. Jak dla mnie jest to 9/10. Przyznam, że kilkuktronie puściłem utwór ponownie.


 

​Ode mnie utwór o wdzięcznej nazwie - Magenta. Twórczość Giuseppe Ottavianiego oraz Ferry'ego Corstena, czyli dwóch utalentowanych twórców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, mhm... trochę byłoby to nudne, gdyby nie ten refren... ale i tak w ogóle bez polotu w sumie... 5.5/10
 
A ja dam... :yay: hurra! Wreszcie to ktoś uploadował na YT! ^^
Dark ambient, bardzo dark i bardzo ambient od mistrza gatunku: 
Lustmord - The Eliminating Angel  :crazy:
 
https://www.youtube.com/watch?v=Vxuc3Td5DR4

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Niah, niby klimacik jest bardzo ciekawy.. szkoda tylko że na dłuższą metę to się nudzi. Nie wytrzymałem do końca nawet. Okej, lubię Dark ambient bo jest to chory gatunek i mroczny zarazem, tylko długie kawałki nie przypadają mi do gustu zazwyczaj :P. Co ja Ci mogę dać? 5,3/10 zaledwie.

 

Ode mnie remix znaleziony przypadkowo. Warto posłuchać: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spokojne i miłe dla ucha brzmienia. Idealny kawałek na wyluzowanie, a od 2:44 robi się naprawdę przyjemnie. Przyzwyczajony jestem do czegoś mocniejszego, jednak powiem, że w dobrym momencie na to trafiłem. Człowiek od razu jest nieco spokojniejszy. Bardzo podoba mi się ten utwór i nie ma niczego do czego mogę się przyczepić, dlatego z czystym sumieniem wstawiam 10/10. :)

http://www.youtube.com/watch?v=rywbaIl7bhM]http://www.youtube.com/watch?v=rywbaIl7bhM

Ode mnie klasyka gatunku, Tune of The Year 2001 na audycji A State of Trance. Jak dla mnie genialny utwór, kawał historii. Produkcja Armina van Buurena pod aliasem Rising Star - Clear Blue Moon, znane również jako Star Theme.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hm... Początek świetny. Szybki takt, połączony z linią melodyczna. Niestety wszystko musiało zostać popsute dubstepem, który tylko dodaje chaosu, w poukładanej melodii. Wokal niestety niezbyt wyraźny na tle dubstepowego "bzyczenia" Moim zdaniem ta wstawka była nieporzebna. 6/10

 

A teraz wam przedstawie wam mix, który niedawno odkryłem.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku za "nowoczesne" jak dla mnie /jak juz wole hardstyle czy dub/ tak z 5/10 :)

 

ItaloDisco czyli to co zaraz po Heavy@Death Metalu uwielbiam:

 

Złamanie wewnętrznego regulaminu działu. Proszę na następny raz uważać. 

~ Emronn

Edytowano przez Emronn Fabulous
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dlaczego tu tak mało osób zagląda? Co do utworku to mój ojciec puszczał go co chwilę w radiu i powiem Ci, że coraz bardziej zaczął mi się podobać. Tak więc z czystym sumieniem daję 9/10 chociaż w takich klimatach nie gustuję.

 

 

Btw. Alexis Jordan zje*ała tą cudną piosenkę. Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

deadmau5, deadmau5... Ten akurat utwór nie bardzo mi się podoba, wolę pierwszą wersję. I jeszcze tak bardzo kojarzy mi się z "Happines" A.Jordan, która nie da się ukryć "ukradła" ten bit. 6/10

 

 

Utwór z najnowszego albumu "Electric". Cały utwór jest ciekawy, a najbardziej fascynujące są elementy dźwięków syntezatora analogowego. :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...