Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka elektroniczna


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Hmm no jakoś nie słucham tego pana,ale nie powiem ta piosenka jest całkiem całkiem.Teledysk mi się nie podobał,ale muzyka jako tako ujdzie.Aczkolwiek do Skrillexa się nie przekonam,dam 6/10.

taki przyjemny dla ucha klasyk :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie... no, elektroniczne. Ale za bardzo użytkowe jak dla mnie. Nie ma się jednak do czego przyczepić, dam aż 8/10. Ja za to dam coś o zupełnie odmiennym klimacie - IDM w starym, dobrym, analogowym stylu (mimo tego, że jest z 2011r.). Warto przesłuchać całe, krótkie jest, a druga połowa utworu jest przegenialna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Piękne, brakuje słów by to opisać. Po prostu genialne w swej prostocie. Bardzo ale to bardzo mi się podoba i co tu więcej dodawać? 10/10

znowu breakcore, wiem że to nie jest do końca elektronika. Uwaga: To nieźle rozwala mózg moim zdaniem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Xyz dowaliłeś z tymi kanapkami :rainderp: Wracając do utworu, ma fajny klimat i szczerze wkręcił mnie. Fajnie mi noga chodzi w rytm tej muzyki xD. Nie no teraz tak serio, wokalistka ma bardzo śliczny głos, muzyka też bardzo dobra. Nie mam co krytykować, łap 9/10. Strzeżcie się, wzięło mnie na dubstep także bawcie się dobrze:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Gdzie Ty to znalazłeś o_O? Przecież to czysta epickość jest, na dodatek te zdjęcie z anime i taki super dubstep w tle, ahh jarz się rozmarzyłem ;P. Tak czy inaczej bardzo dobry utwór, nawet dałem łapkę w górę mu :D. Teraz trochę odejdźmy od dubstepu, tym razem trance:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty to znalazłeś o_O? Przecież to czysta epickość jest, na dodatek te zdjęcie z anime i taki super dubstep w tle, ahh jarz się rozmarzyłem ;P. Tak czy inaczej bardzo dobry utwór, nawet dałem łapkę w górę mu :D.

Subskrybuję ten kanał z którego pochodzi ten utwór, polecam go, bo naprawdę wiele ciekawych nutek gość ma :D

[Reklama] HDDubRave to jedno, Akurat jego mam w subach od niedawna. Osobiście polecam jeszcze dla fanów muzyki elektronicznej: Epic Music Networks, MusicVVawe i HD Music Nexus. Mam jeszcze kilka takich kanałów, jak coś to PW ;)[/Reklama]

~Dżem

A teraz to:

Wokal fajny, ale Avicii mnie zbytnio nie przekonał, średnio to wszystko razem brzmi. 7/10

Ode mnie teraz kolejny dubstep, później zarzucę czymś innym ->

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Hm, czemu to trwa tak krótko? ._. Chciałoby się słuchać i słuchać w nieskończoność. Bardzo mi się podoba, dlatego 9,5/10. Rozkręca się długo, ale poczekać warto:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Że ja tego nie znałem o_O :wut: Utwór bardzo udany, miło się słucha i w sumie minusów się niedosłyszałem. A zdjęcie też całkiem, całkiem. Ogólna ocena to 8/10. Podwyższona ocena dzięki skrzypcom ^^. Tiesto tym razem:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...