Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Pop i disco


Delfinek Keola

Recommended Posts

9/10. Wow, dla mnie to niesamowite, że siedemnastolatka ma taki głos *.*

Chociaż oryginał Tears For Fears uwielbiam, to nie sądziłem, że można zrobić równie świetny cover. Ten głos... :lunaderp: serio, odpłynąłem. Szkoda tylko, że to jest takie krótkie :< . Mam nadzieję, że taka perła się w przyszłości nie zmarnuje. Potencjał jest ogromny, a właśnie potrzeba nam głębokich kobiecych głosów :3

Ode mnie... coś trochę hipsterskiego. Zasłyszane z reklamy Deichmanna :rainderp: . Wpadło w ucho i nie chce wyjść. Dan Croll - From Nowhere:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Faktycznie, wpada w ucho, ale czegoś brakuje tej piosence. Nie jestem znawcą, nie potrafię komponować, ale moim zdaniem byłaby lepsza gdyby usunąć te "elektroniczne" dźwięki z tła, bardziej postawić na wokal i perkusję, trochę spowolnić, "rozwlec". 

Ode mnie Pete Burns. You Spin Me Round pewnie każdy zna, chociażby poprzez cover Danzela. Mam nadzieję że nikogo nie "zniesmaczy" ten teledysk, ponieważ piosenka jest świetna, a gdy patrzę na to co się teraz dzieje (wrecking balle i tym podobne konfekcje) to mogę wybaczyć wszystko takim wykonawcom jak Pete. Inny był już od dzieciństwa, miał trudne życie, ale to co ze sobą zrobił to już podchodzi pod grzech. Zepsuł się z biegiem czasu, szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo.... ujdzieeee, taaa... :v
 
Z repertuaru DoA bardzo lubię dość popularne You spin me round w... naprawdę wielu wersjach, przy czym do tej pory był to jedyny kawałek od tego projektu, który znałem, teraz przesłuchałem jeszcze powyższy i porównując oba, temu naprawdę brakuje do tego klasyka, niemniej też się przyjemnie słucha, ale wyżej niż 6.7/10 nie postawię x)
 
A teraz coś od może mniej znanej wokalistki, choć jak ktoś się interesuje popem, winien kojarzyć, Sary Bareilles o wspaniałym głosie!!
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Takie... zbyt cukierkowe dla mnie. Zwłaszcza ta muzyka... Momentami nawet fajna, lecz tak zwyczajnie to mi słabo odpowiadała. Sam wokal trochę zagmatwany, lecz nie jest źle. Musze przyznać, że jednak  ogólnym rozrachunku słuchało się nawet przyjemnie. Nie był to kawałek, który chciałbym wysłuchać jeszcze raz, lecz źle absolutnie nie było. 6/10

 

Odkąd przeszedłem Saints Row'a, ten kawałek mnie nie opuszcza. Moment, a właściwie finał, w którym została ona umieszczona był świetny, a sama piosenka tworzy niemożliwy do opisania klimat. Więcej nie piszę, żeby nie było spoilerów. Tak czy siak, sam kawałek znałem już od dawana (dzięki drugiej części Shreka) i miałem go nawet zapisany na komputerze, lecz dopiero po przejściu tej gry zdałem sobie sprawę z tego, jaki on jest niesamowity.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! No oczywiście! Lubię tą wersję ale w nowszych zremasterowanych wersjach, gdzie beat nie jest tak nieprzytomnie sztywny a i wokal lepszy. Głos pani w tej wersji jest taki jakby dużo paliła i zapomniała się napić przed nagraniem tego kawałka. Zdecydowanie ma moc, tekst jest dobry, melodia łatwo wpada do głowy. 7/10 

 

Tym czasem ja mam akurat tydzień odkrywania pięknych piosenek i muszę się podzielić choć jedną. Kiedy mówię, że lubię pop, to coś w tym stylu mam na myśli. :3 Bardzo spokojna melodia do której mogę tylko zamknąć oczy i lekko bujać się na krzesełku czując przepełniającą mnie melancholię. Ładny, miękki głos ma ta kobieta...

Edytowano przez Pervert Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

e tam...

Smętne. Takie kawałki można albo bardzo lubić, albo uważać za nieciekawe. Czy to jest piękne? Raczej spokojne. Do mnie nie przemówiło, więc daję 5/10

 

A teraz zapodam coś słynnego, coś, czego refren na pewno już się słyszało.

 

Najstarszy gender omg. potluć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zabawne, ale ostatnio w tym temacie oceniałem kawałek tego samego wykonawcy xD

A żeby było śmiesznej, to odniosłem się właśnie do powyższego utworu ~ dobra to muzyka... 8.3/10 ^^

 

Do kolejnego kawałka określenie disco ni jak nie pasuje, ale chyba pod pop można to podciągnąć, choćby biorąc pod uwagę ile utworów tych wykonawców stało się hitami w Polsce, które na pewno wszyscy znamy, a przynajmniej choć raz zdarzyło się nam je zasłyszeć. Tutaj jedna z moich ulubionym melodii, jest z jeden strony taka smętna, a z drugiej taka... jakby inaczej smętna? No nie wiem, w każdym razie~

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Piosenka fajna, chociaż podciąganie tego pod pop...meh. Przynajmniej według mnie.

Tak czy siak, kawałek dobry 9/10

 

Coś ode mnie. Nowa piosenka dość dobrej wykonawczyni z tegoż gatunku muzyki. Słucham namiętnie, bardzo mi się podoba.

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Coś tu mały ruch, jak widzę... a szkoda. Od Oldfielda zdarzyło się mi posłuchać paru utworów (w tym mam jedno CD odeń), ale akurat tego kawałka nigdy nie słyszałem... a szkoda, jest naprawdę niezły. Bardzo fajny główny motyw melodyczny zbudowany na tym statycznym rytmie... może nieco zbyt statycznym? Taka rytmika mało różnorodna, ale z drugiej strony nadaje klimat pod melodię, a do niej zaś, jak już wspomniałem, nie mam zastrzeżeń... 8.4/10

 

  Christina Aguilera - Fighter

 

Spoiler

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...