Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Rock & Metal


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

O zespole kiedyś słyszałem i nawet słyszałem kilka piosenek. Lubię takie połączenia rapu z cięższą muzą, więc piosenka mi się podobała. Dlatego łap ocenę 9/10 :twilight2:

Gra bardzo dobra, a muzyka jeszcze lepsza.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy ja to już tu słyszałem, ile set razy słyszałem w ogóle nazwę tego utworu, ile tysięcy razy go przesłuchałem... xD Tyle razy, że już nie jestem w stanie nic obiektywnego o nim napisać. :fluttershy3: Może tyle tylko że w zwrotkach jest dziwna progresja akordów. Mogę też stwierdzić od biedy oczywisty fakt, że nie starali się zrobić nic wspaniałego z gitarą, prócz chwytliwego riffu na początek... tak z 9/10.

Jak mam dobry pomysł i coś ciekawego do zapodania, muszę sobie zapisywać, bo inaczej wychodzą takie kwiatki, że daję Ironów... :fluttershy3: Trudno. Będzie następny raz. xD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię My Riot, jednak za tym kawałkiem nie przepadam wolę te trochę mniej ostre ten mi nie dał takiego "powera" jak inne ale jest niezły więc daje 8/10 Miałem dać coś od Iron Maiden ale widzę że byli chwile temu:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Zacnie, ten podgatunek metalu muszę przyznać że momentami jest magiczny ;d. Hammerfall ogólnie jest dość ciekawym zespołem. Rzucę oceną 7,5/10. Fajnie się słuchało, ale czegoś brakowało mi jednak. Moja propozycja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś może dałabym 9/10.... Dzisiaj będzie 7/10. Znam tą piosenkę, kiedyś w gimnazjum ich słuchałam.... Teraz nie bardzo umiem znieść ten styl i ten wokal... Echh... No ale wiadomo, gusta się zmieniają czasem ;) Ale to nie jest zła piosenka ^^;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm hm... ciężko... staram się nie sugerować moimi gustami, ale to nie takie proste xD 7,5/10? Nie każdą ciężką muzykę znoszę, to akurat może być, ale piosenka trochę... nudna? Trwa trochę ponad 3 min, a mam wrażenie jakby trwała 5... Ale solówka fajna ;) A teraz będę hipokrytką:

też nudne, ale lubię ^^ (ale pewnie Wy nie :P)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...