Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Rock & Metal


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Jakoś średnio lubię ten zespół. Nie jest zły, ale i nie jest jakiś wysokich lotów moim zdaniem. Cóż za ten utwór dam 5,5/10 bo troszkę nudziło fakt :P.

Tym razem coś naprawdę mocnego :>.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kawałek lubię takie z dynamiczną muzyką, wokal taki trochę dziwny - chodzi mi o to jakby echo ale ogólnie przyjemnie mi się słucha muszę sprawdzić inne kawałki Blind Guardian 10/10. To ja dam mój ulubiony kawałek (ale pewnie niedługo nim pozostanie):

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

O Ironi, zespół świetny i co tu więcej gadać. Grają już dość długo to fakt, ale jednak nadal mają świetny poziom i jak widzę po filmikach dają świetne koncerty ^^. 10/10 bo inaczej się nie da. Moja propozycja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Jak zobaczyłem nazwę Hunter, to od razu wiedziałem że będzie bardzo wysoka ocena, w końcu to mój ulubiony zespół. Fanem jestem dość długo, osobiście bardzo lubię ten utwór. W ogóle Hellwood jest genialnym albumem, no i co tu gadać więcej. Ma się rozumieć 10/10 ^^.

dla zmiany klimatu, coś spokojniejszego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek mnie zmylił... Myślałam przez chwile, że inny gatunek xD Ogólnie nie przepadam za polską muzyką (sa oczywiście wyjątki). Gitara w tle klimatyczna, ale trochę nudnawa... Wokal.... Troszkę słabawy... Potem myślałam, że może coś przyspieszą, przywalą, ale niestety. Weszła tylko perkusja trochę mocniej. 6/10 Skoro polskie, to polskie teraz i o dziwo nie ejstem fanką tego zespołu xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się. Jak już kiedyś napisałam nie lubię większości gatunków hybryd czy jak inaczej to można nazwać. Za samym rokiem tego typu (to akurat chyba jest rock alternatywny, jeśli dobrze mi się wydaje, jeśli nie, to przepraszam) również nie przepadam, tak więc nawet do końca tego nie posłuchałam, mniej więcej do połowy wytrzymałam. 1/10

http://www.youtube.com/watch?v=rjJi16dEDns

Ode mnie piosenka, którą swego czasu słuchałam w kółko, przy nauce historii mi ostatnio pomagała w sumie. Tak więc TOTAL WAR z albumu o zacnej nazwie War Without End. enjoy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie lubię MCR, ale ta piosenka ujdzie jeszcze. Cóż każdy ma swój gust, ale nie widzę za bardzo w tym zespole nic ciekawego, mają kilka dobrych piosenek i to tyle. Fajnie tutaj gitara chodzi, wokal nawet dobry i ogółem dam te 6,5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie mi się nie podobał wokal tej laski, wydaje mi się, że ma trochę za słaby głos do tego typu muzyki. Bo na przykład te spokojniejsze części całkiem fajnie brzmią, a tak to jej głos trochę gubi się na tle instrumentów, a głos ona ma ładny. Tekst jest cool, trzeba to przyznać 3/10

https://www.youtube.com/watch?v=_aU0_nfEHt0

Ode mnie Destruction i machinery of lies czyli jeden z moich ulubionych kawałków tego zespołu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

O Sweet Noise, lubię ich przyznam. Ogółem to Piotrek jest dość ciekawym wokalistą i osobą, ten nowy projekt My riot też jest ciekawy. No a co ja mogę dać innego? 9,5/10.

Jako że mój brat stryjeczny to fan thrash metalu, to łapcie coś z tego podgatunku :pinkiesmile: ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...