Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Rock & Metal


Delfinek Keola

Recommended Posts

Hunter- całkiem spoko zespół. Początek był taki mocno średni, głównie to wina tekstu, ale potem jak usłyszałam resztę to w zasadzie, zmieniłam zdanie. Refren wymiata. Wokal też niezły. 7/10
 
Scorpionsów nie trzeba, chyba nikomu przedstawiać. 

https://www.youtube.com/watch?v=0755SXCTCN0


Humanity- teledysk trochę kiepskawy, no ale cóż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, teledysk kiepski, ale muzyka to nadrabia. Wolę "mocniejszy" metal, ale to mi się spodobało. 7/10.

Niestety nie wiele wiem o DeTonacjii. Podobno w 2009 roku grupa przyjaciół porzuciła chlanie browarów pod klatką i niczym JB opuściła dom i wyruszyła w długą i pełną niebezpieczeństw podróż, by grać rocka, a wszystko to za sprawą Dio który przemówił do nich z plakatu... No dobra, może tak to nie wyglądało, ale po zregenerowaniu wątrób, nagrali kilka metalowych kawałków mających im przynieść sławę i pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młotoupadek! Stary dobry młotoupadek. Eh. I utwór serduszko w ogniu też. Lubie. 2/10

 

7/10 bo młotoupadek ma lepsze kawałki.

 

To ja dam taki fajny power metalowy zespół. Taki co ma gitarkę, i wokal też ma. I ma słowa. Taa. Muzyczka :3 

A tak na serio. Bloodbound - In For The Kill. Świetny utwór! Kocham to! 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku było „eee, tylko gitara dobra, a wokal to lepszy ma mój młodszy brat". Po minucie zmieniło się me zdanie. Zostało tylko „To jest świetne!". Czyli, że 11/10 9/10, za słaby początek. Pewnie mój subiektywizm was niszczy.

 

Metal. Śmieć metal. Od legendy śmieć metalu. Z przedostatniego dobrego jej albumu. Czyli co? The Thing That Should Not Be od Metalliki!

 

https://www.youtube.com/watch?v=b_429ROVI2Y

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Hysterica... 

 

Cóż, nie jest to najlepszy utwór Hysterici (problemy z odmianą identyczne jak przy metallice) jest niezły ale są lepsze. 6/10

 

 

Jako iż dużo słucham folk metalu, dam go więcej. Turisas In The Court of Jarisleif 

Strasznie lubię skrzypce tego utworu~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To... Brzmi... fajnie >.>

Naprawdę, należy się 9/10, bo wokal świetny, utwór klimatyczny, zróżnicowany, ciekawy i po prostu świetnie się tego słucha.

 

Fiddler's Green - Drive me mad. Kontynuacja folkowych klimatów. Niemiecki zespół grający speedfolk, czyli połączenie rocka z  folkiem irlandzkim.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko jest w miarę, ale nic poza tym. Nie zrobiło na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia. Wokal średnio przypadł mi do gustu, ciężko było mi cokolwiek zrozumieć ze względu na to, że był po prostu zbyt cichy, ale w refrenie się poprawiło. Gitara brzmiała całkiem spoko, nawet mi się podobała.

Według mnie utwór jest okej, ale nie dostanie więcej niż 6/10, bo niczym szczególnym się nie wyróżnia.

 

Ode mnie Pantera z utworem Domination.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantery nie znać to metalowy grzech. Wiem, że ich uwielbiasz, Goldie, ale ja osobiście podchodzę do nich z rezerwą.Jest to dobry zespół, choć raczej nie dla mnie.

Nie zmienia to faktu, że maja parę solidnych kawałków.  Jednym z nich jest właśnie Domination. Wokal ok, melodia jest świetna, lecz niestety, momentami robiła się nudna. Dam 7,5/10. Kawałek jest dobry, lecz mnie osobiście nie zachęciłby do zagłębienia się w ten zespół.

 

The Doors. Nie jestem fanem tego zespołu. Respektuje go i wiem, że miał dużo do powiedzenia w historii rocka, lecz nie jest to muzyka dla mnie. Jedynie dwa jego kawałki mi się spodobał. Oto jeden z nich, który usłyszałem raz w młodości i nie mogąc go znaleźć, zapomniałem o nim na jakieś 10 lat.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmiało jak jakiś jeden wielki przerywnik. Czekałem, aż coś sie zacznie i utwór sie skończył. Dodatkowo nie podoba mi się takie "wyrzucanie" z siebie słów. Chyba nigdy nie zrozumie wiekszosci muzyki w tym temacie, 4/10.

 

Bardzo znany utwór o konflikcie miedzy Irlandią a UK.

The Cranberries - Zombie Edytowano przez Full Metal Dashie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię zbytnio The Cranberries. Po prostu jak dla mnie są jacyś tacy nijacy. Wokal jakoś taki umęczony, gitara średnia. No niestety nie dam więcej niż 4/10

 

 

 

Nie mam pojęcia czy ktoś to zna czy też nie. Iron Mask to belgijski zespół grający power metal oraz neo-classical metal. Wiem że niektórzy z ich fanów nazywają ich nowym Iron Maiden ale ja uważam że te zespoły są od siebie na tyle różne że nie można tak powiedzieć. 

 

Iron Mask Alexander the Great

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka mnie urzekła, uwielbiam wszelkie rodzaje metalu połączonego z klasycznymi instrumentami. Ino tylko nie jest to mój typ wokalu, ale w muzykę jest świetnie wpasowany. Chciałem dać 8,5/10 na wstępie, ale po powtórnym przesłuchaniu 9,5/10. Downloaded, commended.
 
Nie przeglądałem tematu, więc mogą być skromne szanse, że się powtórzę, ale co tam.
Alestorm - Drink

https://www.youtube.com/watch?v=lZW-mXKdWmE

Edytowano przez Elwar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwór f55CqLc6IR0 jest naprawdę zacny ale trzeba wejść na youtuba i wpisać tytuł oddzielnie. Po prostu wklejaj linki z yt następnym razem. 

 

A tak na serio, ten utwór jest świetny. Znam go od dawna ale zawsze go lubiłem. Szkoda że go nigdy nie pobrałem ale chyba to się zmieni i to dziś. 10/10

 

 

A teraz ode mnie folk metal. Bo lubię. 

Turisas zawsze sprawia że chcę wyruszyć na przygodę. Szkoda że nie jestem w świecie wikingów. Eh... w każdym razie oto

Turisas - Miklagard Overture

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teledysk utworu kocham wręcz. Jest przekozacki.

A sam utwór... też fajny. Naprawdę go lubię. Shinedown ma dużo utworów bez energii i dobrego pierdo... no ten tego. Ale ten miał go choć trochę. 9/10

 

 

Ekhem. Ponownie Iron Mask. Tym razem utwór z płyty Black As Death.

Iron Mask - Nosferatu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś to już słyszałem... Nazwa zespołu też mi coś mówi.
Fajne, choć takich utworów jest masa, więc pewnie zapomnę szybko, ale dam 8/10
 

Z okazji jutrzejszej premiery nowego albumu utwór, którego nikt nie powinien jeszcze słyszeć:
Ария - Город

https://www.youtube.com/watch?v=6LMKv8Ojwhg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...