Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Rock & Metal


Delfinek Keola

Recommended Posts

Typowy nu-metal. Jednak brzmienia dosyć klasyczne.. ale te rapowe zwrotki.. no nie dla mnie. Choć refren bardzo fajny. Jak mówiłem Japoński język sam w sobie absolutnie mi nie przeszkadza. Bardzo spodobał mi się refren za to zwrotki nie koniecznie. 7/10.

 

Pociągnę jeszcze trochę popularny w tym temacie melo-death :v Chociaż teraz słucham mniej metalu o walkach i mitologiach niż kiedyś to do Amon Amarth bardzo przyjemnie wrócić od czasu do czasu.. 

Melo-Viking-Death metal :D Przed Państwem "Zmierzch Boga Piorunów". 

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Słyszałem ten utwór tyle że jako cover Sabatonu i im wyszedł znacznie lepie, przynajmniej w moim odczuciu. Lubię metal ale lubię też rozumieć tekst. Niestety 5/10 (byłoby niżej gdyby nie cover Sabaton)

 

A teraz przed państwem Sabaton - Poltava

Spoiler

 

 

Edytowano przez Forest Wind
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kuce, kuźwa, ostatnio w tym temacie już wyceniałem power metal, a jeszcze wcześniej Sabbaton sam, nie każcie mi po raz któryś pisać to samo, to znaczy... jest power metal, to i jest ten power - jest moc, gitary niczym szarża i w tle chóry niczym wsparcie, podniosłość, tak, dobrze się słucha, owszem, ale to wszystko końców koniec mało różnorodny gatunek i wiele utworów dla mnie brzmi podobnie, zwłaszcza od tego samego wykonawcy, zaś ten z tego grona wyróżnia, cóż, nic... 5.3/10

 

Power metal to nadaje się w sam raz na puszczenie go w tle i przesłuchiwaniu różnych losowych utworów, raczej wątpię, aby się trafiło na coś odstającego poziomem czy konwencją od pozostałych na tej liście kawałków, w skrócie - nic słabego, właśnie przez ten scementowany i zarazem mało różnorodny charakter gatunku, ale co za tym idzie, po przesłuchaniu można by śmiało zapomnieć, co właściwie się słuchało bez żadnej straty, ciężko o perełki, piosenki niczym żołnierze, w szeregu zbiórka i równym krokiem, nie ma miejsca na wyróżniające się indywidua, cóż, taka dola, ale przecież metal nie składa się tylko z takiej materii i... dobra, starczy tego wykładu! Dajmy kolejny kawałek! Jeszcze świeża produkcja z Nekrogoblikonu!!

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Lubię metal i w ogóle ale lubię też rozumieć o czym śpiewają. Tutaj mogę z całą pewnością stwierdzić, że utwór mi się nie podoba. Także bez skrupułów daję 2/10.

 

Skoro Sabaton wam się przejadł to oceńcie se KNŻ - Tata dilera

Spoiler

 

 

Edytowano przez Forest Wind
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Fajny początek, ale... co jest z głośnością? >,< Motyw instrumentalny powtarzalny, ale dobrze robi za tło warstwy lirycznej, a przy refrenie... ach, znam ten kawałek! "Nie wierzę też, że do szkoły przestała chodzić; TRZY lata temu - przecież mówił mi, że chodzi" XD nie no, dobry kawałek był... 7.3/10

 

Dnia 9.04.2018 o 22:47, Forest Wind napisał:

Lubię metal i w ogóle ale lubię też rozumieć o czym śpiewają.

No przecież tytuł kawałka to większa część słów z tekstu piosenki :c

 

Depresyjny czarny metal z Brazylii... Thy Light - In my Last Mourning...

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Bez urazy ale od kiedy gram w zespole jestem na to bardzo wyczulony i basista ewidentnie nie jest chętny do żucia i ogólnie takie jakby. No nie mój gust co ja mogę. Ale nawet znośnie. 6/10.

 

A teraz przenieśmy się do staroci. Dobrych i przyjemnych dla ucha!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...