Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Rock & Metal


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Nie przepadam za tym zespołem,ale ta piosenka jest całkiem niezła,niech będzie te 7,5/10 =].Ode mnie jeden z pierwszych zespołów od którego zacząłem słuchać takiej muzyki:

teraz ich tak często nie słucham,ale ogólnie zespół lubię bo jak mówiłem przyczynił się do tego że polubiłem metal.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się nawet fajnie, potem było gorzej. Nie przepadam za tego typu gatunkiem metalu, w sensie, że jest growl, epickie riffy, a potem taki spokojny przerywnik, dokładniej mówiąc ten spokojny przerywnik mi się nie podoba. Więc dlatego mi nie podeszło. 3/10

Kawałek z mojej ulubionej płyty (ostatnio zresztą strasznie ją katuje, i w domu i w drodze do szkoły) tegoż zespołu czyli Toxic Holocaust, który ogólnie obczaiłam nie dawno i bardzo mi do gustu przypadł. I ta płyta ma epicką okładkę, tak marginesie mówiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Luuuzik,każdy ma swe zdanie i to trzeba szanować,zresztą o takie pierdoły nie warto się gniewać bo to tylko opinia :).A jeśli chodzi o tą piosenkę,akurat ten zespół znam i szanuję także 10/10.Jako że dziś mam na nich jazdę:

miłego słuchania :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie to brak w tym utworze takiego uderzenia poza tym brak podwójnej stopy czyli mojego ulubionego brzmienia 3/10

Sacrilegium Polska grupa pagan-black metalowa niestety już nieistniejąca

Kawałek pochodzi ze splitu z North pt. "Jesienne szepty" z 1996 r.

EDIT : piszcie coś więcej na temat własnego jak i ocenianego utworu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Wiesz,to jest dość młody zespół,mi nawet podoba się ten zespół a uwierz że na koncertach mają moc[byłem na 3/4 jako że są z mojego miasta],ale spoko szanuję Twą opinię.Jako że lubię braci Cavalera,szczególnie Maxa to niech będzie te 8,7/10.Jako że to mój ulubiony zespół,to tym razem dam ich:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refren był fajny, należy do takich które się potem czy się tego chce czy nie nuci, zwrotki gorsze, ogólnie to mi się tak średnio podobało. Ja bardzo lubię taki mocny dźwięk gitary, a tutaj ten instrument odgrywa dalszą rolę, a na pierwszym planie jest wokal. 5/10

Jeden z pierwszych zespół metalowych jakich poznałam, i jako mało który z tych pierwszych jest słuchany przeze mnie do dziś. No więc od kawałka, który zapodałam pochodzi nazwa gatunku jakim jest black metal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie lecz wokal niezbyt mi pasujący nie lubię tego ich akcentu 6/10

Rosyjska grupa Arkona (ros. Аркона) wykonująca Pagan-metal

kawałek z płyty Goi Rode Goi wydanej w 2009r.

według mnie jedna z lepszych żeńskich wokalistek Ever.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest świetne! Już sam początek mnie się podoba z tą skoczną perkusją, a potem jest niezgorzej. Jest metal, jest wokal (i ten język) i te spokojniejsze wstawki też niczego sobie, a do tego jeszcze był tam taki folkowy fragment, też dobry. A i jeszcze ładny teledysk (lubię zimę) ^^ ogólnie... 8.9/10

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=2GXz3kG3i8g

Do tych folkowych/pagan klimatów jeszcze pewnie wrócimy, a teraz dam coś z zupełnie innej beczki, to jest bodaj sludge, jeśli chodzi o gatunek, a sam kawałek... cóż, jeden z moich ulubionych ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam jeden z lepszych polskich zespołów jakie słyszałem. W utworze tekst gdyby był po Polsku to był by po prostu epicki 9/10

A tak btw. wole ich pierwszą płytę :D

Kivimetsän druidi Fiński zespół grający symfoniczny i folk metal założona w 2002r. Utwór z albumu Shadowheart wydanego w 2008r.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż delikatnie mówiąc nie przepadam za Comą (czy jak to się odmienia), głos Roguca mi nigdy do gustu nie mógł przypaść, a teksty to bez urazy dla fanów tegoż zespołu to grafomania. I w tym przypadku też tak jest, Instrumenty nic nie nadrabiają, bo i trudno byłoby tutaj coś podciągnąć. 1/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszę, że z metalu przeszliśmy w bardziej łagodne, rockowe klimaty ;] happysad generalnie lubię, ten zespół ma taki, nie wiem, jak to nazwać, specyficzny klimat... a ten kawałek też jest w nim zaaranżowane, mimo iż pierwszy raz go słyszę, no i poza tym tekst też fajny, więc... 7.6/10

To teraz może wrócimy do metalu, to będzie utwór dość folkowo brzmiący, dość folkowo jak na progresywny projekt ;]

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=dkod0GA5Qj8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...