Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Rock & Metal


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Całkiem okej,miłe dla ucha a dobry folk nie jest zły także 7,5/10 :D.Ja powrócę do trochę lżejszych brzmień i dam taki numer:

miłego słuchania :>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebyt mi się to podobało, nie lubię indie rocka (bo to chyba to było). O tyle męski wokal dało się znieść, a wręcz był całkiem fajny, głos tej laski był mocno średni, i nie podobał mi się. Sama muzyka była całkiem, całkiem... ujdzie, można powiedzieć, szału jednak nie robiła. 5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Legenda,klasyk i co tu dużo mówić 10/10. Ode mnie coś dla fanów muzyki metalcore[to jest mój ulubiony podgatunek metalu swą drogą] :PP.

łapcie i miłego słuchania ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne! Mnie szczególnie podobają się te orientalne wstawki na początku i jeszcze gdzieś tam... to będzie... 7.9/10

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=jfy3QIJzgbc

Therion, już lada chwila będą mieć swój koncert w Krakowie i też z tej okazji postanowiłem wrzucić ich kawałek. Jest to tytułowy utwór z płyty Sitra Ahra, który posiadam i który utrzymany jest w dość symfonicznych, nieco operowych, klimatach ;) Warto też zwrócić uwagę na inspirowane kulturą z różnych zakątków świata teksty, ten w tym kawałku traktuje bodaj o jakimś kabalistycznym obrządku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hm jeśli chodzi o zespół Frontside to słucham ich od czasu do czasu,aczkolwiek lubię i szanuję ten zespół.Moim zdaniem mają lepsze utwory,ale ten też jest całkiem dobry 8,4/10. Skoro już klimaty z naszego kraju to łapcie: http://www.youtube.com/watch?v=PXviO9NMi7g&feature=relmfu ja osobiście jak słucham Michała to głowa sama mi chodzi :D:pbdt::derptongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...