Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Rock & Metal


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Hmm,w sumie painkiller jest dość starą grą ale fajną.No dobra by nie robić offtopu muzyka z tej gry średnio mi się podoba,wolę inne utwory z gier więc niestety ale ocena nie będzie zbytnio wysoka 5,3/10. Z mojej strony tym razem utwór dość znany i długi bo trwa prawie 10 minut,ale polecam także inne piosenki tego projektu :3. http://www.youtube.com/watch?v=8lDcp_vD6HI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It's boooring. Muzyka zbyt spokojna i za mało dźwięku gitary, który bardzo lubię i dla mnie metal bez niego to nie metal. Wokal mnie w ogóle nie przekonuje, i znów będzie powrót do muzyki, bo do niej mi on nie pasuje. W sumie ta sama spokojna muzyka która pojawia się w mniej więcej 4:08 jest całkiem fajna, a fragment od 4:48 do pojawienia się wokalu też jest całkiem, całkiem. Potem też jest parę dobrych fragmentów np. ten mniej więcej w 6 minucie i znów do pojawienia się wokalu. Ale ta końcówka od 7:35-8:30 z sekundami.. jest epicka Ogólnie jak dla mnie zbyt spokojne i monotonne to jest, i wokal psuje wszystko bo nie pasuje mi do takiego spokoju. 5/10

Ode mnie SOAD, metalowa ballada, która zmiata z powierzchni ziemi wszystkie inne znane mi metalowe ballady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ogólnie wielkim fanem tego zespołu nie jestem,mają kilka dobrych numerów to fakt ale jakoś średnio ich lubię.Jak dla mnie ich najlepszy płyty to System of a down i Toxicity.Jeśli chodzi o piosenkę akurat niezbyt mi się podoba,ogółem mało kiedy słucham ballad.Za ten utwór dam 6,7/10 bo momentami mi się podobał,teledysk też ciekawy nawet :P.Łapcie ten zespół,niedawno ich odkryłem ale bardzo podobają mi się instrumenty w tej kapeli,teksty też całkiem niezłe :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Niby wielkim fanem muzyki grunge nie jestem,ale Pearl Jam to legenda i akurat ich lubię,szanuję i często słucham.Nie pozostaje nic innego jak 10/10. Czy ktoś oprócz mnie z tego forum ich słucha? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

No no,powiem tak utwór jest bardzo ciekawy,fajnie instrumenty chodzą i w ogóle podoba mi się.Dla mnie Skandynawia ogólnie ma bardzo dużo dobrych kapel metalowych itp,swą drogą szacunek dla perkusisty i gitarzystów.Okładka też całkiem pomysłowa,zespół usłyszałem pierwszy raz ale już mi się spodobał :D.Podsumowując utwór z mojej strony dostaje ocenę 8,8/10.A i zapomniałem dodać solówka jest epicka jak dla mnie ^^.Dobra teraz moja kolej, ciekawe czy spodoba się to komuś ;>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, udało Ci się wybrać najbardziej przeze mnie znienawidzony zespół :yay: ale akurat utwór znośny, a nawet dobry, więc 7/10 będzie. Porcupine Tree... naprawdę ciężko przecenić ten zespół. Ten akurat utwór jest w miarę nowy, z późniejszego okresu twórczości, już po małym przejściu do progressive metalu. http://www.youtube.com/watch?v=OwmyMqUtQ3E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epicki tekst i w sumie zwróciłam uwagę głównie na niego, no bo jest wart uwagi i to bardzo. Ogólnie wcześniej kojarzyłam tego zespołu tylko kilka kawałków takich bardziej znanych jak "mniej niż zero" i "zostawcie titanica", przy czym to drugie jakoś mi nie podchodziło za bardzo ale do rzeczy miałam zamiar napisać, że trochę dziwnie było usłyszeć głos tego wokalisty w jakimś spokojniejszym kawałku. Edit: Keola mnie uprzedził więc żeby było ok napiszę jeszcze o tym kawałku zapodanym przez niego No to wokal mi nie za bardzo odpowiada, dźwięk gitar też nie było jakoś specjalnie epicki. Cóż nie przepadam za tego typu muzyką tzn tą odmianą metalu. 3/10 okładka albumu jest epicka! Ode mnie Tankard (tak, ci pijacy) i ich cover Katyushy, tyle że im się tekstu nie chciało uczyć (nie dziwi mnie to) i zamiast tego śpiewają "lala" ale i tak jest epicko

http://www.youtube.com/watch?v=ffGsdWLg4bM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Lubię thrash metal,cover pomimo tego lala jest całkiem okej.Zespół też lubię,ale uważam że są lepsze z tego podgatunku metalu czyli np Suicidal Angels ale każdy ma inny gust i trzeba to szanować.Zespół swą drogą dość pomysłowy,pomimo że za często nie piję alkoholu to ich nazwa i ogólnie teksty piosenek mnie rozwalają czasem.Piosenka ma ode mnie 8/10. Ja trochę odejdę od szybkiego grania,dam coś spokojniejszego,ale myślę że i tak się spodoba.Łapcie:

:3 :rdwild:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Lubię Machine Head,aczkolwiek jeśli chodzi o ten utwór to wolę wersję zespołu Pantera.Ale utwór tak czy inaczej mi się podobał,więc dam 8,5/10.Podoba mi się gra perkusji w tym utworze tak swą drogą. Wczoraj w Ciechanowie u nas grali,naprawdę ich gra mnie zgniotła i do dziś mnie wszystko boli po kręceniu głową czyli tak zwanym headbangingu i pogo ;P.Kapela może nie jest jakaś mega znana,ale moim zdaniem warto się zapoznać bo robią dobrą muzykę ^^.Ode mnie Steel Habit:

Edit: Helloween hmm dużo nie będę mówił,klasyka i bardzo dobry zespół.Piosenka cudowna,okładka albumu jeszcze lepsza.Nie pozostaje mi nic innego jak 10/10 :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Za długi wstęp jak dla mnie,ogólnie za spokojne.Cóż krótko mówiąc za nudne i za senne to jest,średnio mi się podoba.Dopiero od 4 minuty coś mi się tam zaczęło podobać bo fajnie gitara weszła,końcowa opinia 4/10. Ode mnie w sumie też cover,znanej piosenki ale co tam,życzę Wam miłej zabawy przy tym utworze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...