Skocz do zawartości

Odcinek 10: Secret of my Excess (Tajemnica Nadmiaru)


Lukiner

Recommended Posts

tak a w końcu polecą małe tęczowo-fioletowe alicorny... z domieszką jabłka i różu... Neiter narazie nie ma co gdybać o piątym sezonie bo dopiero 3 jest w fazie produkcji... a nie jesteśmy nawet w połowie drugiego... mniejsza o to. spike the greedo, mam wrażenie, że ten fire ruby był w rzeczywistości kamieniem filozoficznym z universum FMA zrobionym z niewinnych pacjentów doktora pedohora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie, że ten fire ruby był w rzeczywistości kamieniem filozoficznym z universum FMA zrobionym z niewinnych pacjentów doktora pedohora

Twi jako Edward, a Spike jako Alphonse i poszukiwania jego prawdziwego ciała ^^. Odcinek zacny, a Hulk Spike zmiata system.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie, że ten fire ruby był w rzeczywistości kamieniem filozoficznym z universum FMA zrobionym z niewinnych pacjentów doktora pedohora

ten fire ruby to ten sam który był pokazany w 1 generacji MLP. Wczoraj gdzieś widziałem meme o tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG O.o Pamiętam ten ognisty rubin ze starej wersji MLP - kucyki leciały kiedyś na dobranockę, bardzo je lubiłam. No i kojarzę ten klejnot, ale nie potrafię powiedzieć do czego mógłby służyć lub po co poszły go szukać. Co do odcinka - jeden z lepszych odcinków drugiego sezonu. Warto było poczekać :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to był najlepszy odcinek MLP ever :3 Uwielbiam Rarity i mam nadzieję że jeszcze rozwiną ten "miłosny wątek" :D Choć zajście w ciążę odpada. Smok + kucyk = ?. Formy Spike'a świetne... no może oprócz drugiej. Tylko mnie zastanawia jak może istnieć smok bez skrzydeł O.o? No i jeszcze wąsy AJ ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rarity jest nawet niezłym trollem :D

Poruszona hojnością Spike'a zrób dla wszystkich przyjaciółek nowe stroje.

Oczywiście chodzi tylko o Fluttershy, Applejack, Pinkie Pie, Twilight Sparkle oraz Rainbow Dash.

Pomiń Spike'a.

Nie zważaj na to, że są jego urodziny.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

no ten odcinek jest bardzo fajny , wszystko się zmienia od tego odcinka . na początku ja Spike daję klejnot Rarity , to naprawdę tak zadowolonej jeszcze jej nie widziałem i jeszcze nawet całuje Spike , co też jest nowością . następnie jak Spike , zaczyna się zmieniać , też bardzo super to wyglądało , jedynie do czego muszę się przyczepić , to zakończenie , które było moim zdaniem wymuszone i nachalne , bo odcinek się kończy . ja pociągnąłbym tą fabułę na np 2 odcinki i w następnym jak np Spike ucieka z miasta pozostałe many 6 go gonią i próbują go odmienić i ściągnąć z powrotem do miasta . a nie nagła zmiana bo popatrzył na Rarity i wszystkie te zniszczenia , które zdążył narobić , nikogo to nie ruszało , ani nic . ale jednak na plus jest jednak to , że w końcu wyznał jej co do niej czuje i od tego odcinka zmieniają się relacje między nimi , co widać chociażby w odcinku z tą smoczą wyprawą Spike .:molestia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nie wiem dlaczego, ale dla mnie ten odcinek był bardzo dziwny, taki jakiś inny.

Plusy:

-Wielki Spike. To jak on to wszystko kradł i jak rósł było fenomenalne. A ta ostatnia faza to było coś ala Godzilli.

-Tak właściwie to Spike to nie tylko Godzilla, ale też i King Kong, bo porwał Rarity.

-Zecora, znowu YAY

-Moment z płaczącą Rarity podczas spadania. Aż mi eeeee coś do oka wpadło. :lie:

-Dość duża ilość fajnych momentów:

~Portal Spike.

~Prezent od Twilight.

~Derpy w studni. :D

~"Spike chce!" :O

~Wizyta u lekarza, zwłaszcza ta mina, gdy Spike mu przypalił włosy.

~AJ z liścio-wąsami.

~Sposób, w jakim Twilight i AJ się związały.

~Pinkie niedowierzająca, że Spike zniszczył jej dom.

Dołączona grafika

I ta mina XD

~Włącza się jakiś alarm, jak podczas prób nuklearnych. WTF Ponyville to jakiś poligon nuklearny czy co? To naprawde staje się podobne do Fallouta. I tak po chwili Spike wyrywa go z ziemi. LOL

Minusy:

hmmmmm chyba nie ma

Ocena:8/10

Odcinek bardzo dziwny, ale też bardzo fajny. Ten Wielki Spike był świetny. Godzilla + King Kong = Big Spike :D Ukradł globus, miskę z cukierkami, praktycznie cały dom Zecory, jabłka, liście, jakiś wóz, Rarity, ciastka..... Nawet zbiornik na wodę :O. Jakoś teraz wszystkie odcinki mają 8/10. To chyba dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...