Skocz do zawartości

Odcinek 10: Secret of my Excess (Tajemnica Nadmiaru)


Lukiner

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

wow ten odcinek mną zamiótł xD

formy Spika wyszły genialnie z wyjątkiem pierwszej, gdy stał pionowo, ale na szczęście, gdy zaczął biegać na 4 łapach wyglądało to o wiele lepiej.

i teraz czekam tylko na arta w tym stylu:

Dołączona grafika

poza tym:

  • Twilight narobiła w tym odcinku tyle minek od śmieciowych do uroczych że aż ciężko to naliczyć:3
  • ta scena jest wręcz komiczna a szczególnie SURPRISE!
  • Spike x Rarity = oficjalnie oficjalne nawet Rarity jest świadoma tego co Spike do niej czuje. Fanbase jeszcze bardziej się nakręci na art/fici/animacje/etc... z ta parką
  • motyw z lekarzami = "tak więc wiem co mu dolega. Jest smokiem." OW YEAH kto ci dał dyplom? albo weterynarz: "dobry chłopiec, chcesz ciasteczko?"
  • cała akcja z podbieraniem nowych fantów = awesome (hej hej gdzie moje jabłka.... GDZIE MOJE LIŚCIE!??!)
  • oficjalnie też zostało potwierdzone że Fluttershy zrobiła nocny kurs latania ^^ ten odcinek i mare do well to dowód na jej poprawę skilla w lataniu szczególnie jej radość gdy udało się uratować Rarity i Spika

swoja droga skoro Spike zdobył parę mało znaczących gratów i urósł do takiej formy:

Dołączona grafika

to co by się stało gdyby zebrał takie bogactwa jak czerwony lub zielony smok z pierwszego sezonu! on w największej formie jaka została pokazana zgniótłby te dwa randomowe bobki raz dwa .... Spike to na bank syn Króla Smoków, a Celestia oczywiście zapomniała chyba wspomnieć o tym dla Twilight

Jako fan SKYRIMA muszę coś powiedzieć:

GDZIE BYŁ DOVAHKIIN, GDY W PONYVILLE SZALAŁ SYN ALDUINA!?!


i taki bonus na koniec ^^

SLAP HER!

Dołączona grafikaDołączona grafika

YEAH

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epicki odcinek :D

- Twilight teleportująca Spike'a

- SPIKE WANT!

- Rarity mistrzyni uwodzenia :D

- występ Zecory

- Pinkie Pie vs Spike

- Godzilla Spike

- Wonderbolts (skąd oni się wzięli btw? ;o)

No i moja reakcja na to:

Dołączona grafika

wyglądała tak:

http://c.wrzuta.pl/wi19036/79920dd6002430e0486682bd/tecza_xd

Jak dla mnie najlepszy odcinek 2 sezonu atm :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Twoje posty Lukinerze tak pokrywają się z moimi myślami? Też chciałem wołać Dovahkiina xD No i oczywiście odcinek jest bardziej epicki, niż inne... Chociażby z uwagi na przełom w relacjach Rarity x Spike. No i oczywiście super dorosły Spike!

Nawiasem mówiąc nie wiesz ,gdzie znajdę ten serial Godzilli w necie? Jak byłem mały to go oglądałem w szpitalu i tęsknię ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem wołać Dovahkiina xD

oglądałem z kumplem ten odcinek i gdy tylko pojawił się SPIKE IN FULL DRAGON FORM.... od razu fus ro dah i tekst o tym gdzie jest dovahkiin, etc... sie pojawiły ^^

swoja drogą dlaczego ten odcinek jest genialny?

odpowiedź:

scenariusz by M.A. Larson (aka Mitch Larson)

Previous writing credits include My Gym Partner's a Monkey, Kick Buttowski: Suburban Daredevil, and Sym-Bionic Titan.

FiM writing credits: The Cutie Mark Chronicles, Sonic Rainboom, Swarm of the Century, The Return of Harmony Part 1, The Return of Harmony Part 2, Luna Eclipsed, and Secret of My Excess

i wszystko jasne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu odcinka moja reakcja wyglądała mniej więcej tak:

Dołączona grafika

Kolejny bardzo dobry odcinek, który (nie)oficjalnie znajduje się na mojej liście 3 najlepszych odcinków drugiego sezonu. Co idzie na plusy odcinka?:

+ Portal reference (jak już zostało wspomniane)

+ Kolejne pojawienie się Zecory

+ Co raz częściej ukazują inne, nowe postacie (np. doktorzy)

+ King Kong reference (Spike - king kong, Rarity - dziewczyna, Wonderbolts - samoloty :P)

+ Level up'y Spike'a (z wyjątkiem pierwszej formy)

+ Applejack is pretty badass ("Twilight... Get me a rope")

+ Oraz jej "wąsy" :D

+ Spike is preety badass too (po obejrzeniu odcinka każdy chyba tak stwierdzi)

+ Fluttershy i Rainbow Dash - próba uspokojenia Spike'a

+ Scumbag Rainbow Dash (widzisz, że twoje przyjaciółki są związane...wyśmiej je)

+ No i chyba największy plus: zakończenie odcinka. W końcu nasz smoczek powiedział co czuje do Rarci.

A minusy odcinka? Na upartego (co w sumie o każdym odcinku idzie powiedzieć):

- Krótki

- Pierwsza forma Spike'a (no ale o tym wspomniałem już)

Mało można było się do niego przyczepić. Jeszcze się okaże (mam nadzieję), że jednak 2 sezon okaże się być lepszy od pierwszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to wygląda, to nawet na Hasbro naśle Inkwizycję, jeśli będą mieli zamiar znów wykorzystać scenariusz idioty, który zrobił odcinek o Rainbow i jej żółwiu.

Dołączona grafika

Charlotte Fullerton

Previously writing credits include The Super Hero Squad Show, Ben 10: Ultimate Alien, and Kim Possible.

FiM writing credits: Look Before You Sleep, Suited For Success, A Bird in the Hoof, and May the Best Pet Win!

mimo że odcinek z żółwiem był ekhm ten teges dziwny to i tak największe dno tego sezonu do "mysterious mare do well".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinek swietny.

autor odcinka :M.A. Larson (aka Mitch Larson)

Previous writing credits include My Gym Partner's a Monkey, Kick Buttowski: Suburban Daredevil, and Sym-Bionic Titan.

FiM writing credits: The Cutie Mark Chronicles, Sonic Rainboom, Swarm of the Century, The Return of Harmony Part 1, The Return of Harmony Part 2, Luna Eclipsed, and Secret of My Excess

[dane z wiki ]

to już wiemy (strona 1)

1.scena jak twilight goni spika = my little portal

2. spike jako hulk ... godzilla i jego formy jak dorastal

3. masakryczna ilosc fajnych min kuców

4.wiecej lekarzy kuców

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy odcinek 2 sezonu (nie licząc Return of the Harmony). Nawiązania do King Konga, mnóstwo śmiesznych akcji Spike'a, m.in. SPIKE WANT, slap Twilight, ale na samym szczycie ostatnia scena - retrospekcja i wyznanie swoich uczuć Rarity ;) Wy też macie takie wrażenie, że w tym sezonie jest bardzo dużo Rarity?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiedzieć. Warto było przeczekać 2 słabsze odcinki, żeby dostać takie coś. ^^ Liczyłem że Spike stanie na wysokości zadania i nie pomyliłem się. Luki jak zwykle streścił wszystko w jednym poście, a ja dopisałbym tam tylko minę AJ i jej ,,Get my rope". xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pozwolicie.... Zarzucę screenami które zrobiłem podczas oglądania odcinka w LQ

woah ktos się nudził @_@

jak już jesteśmy przy screenach ;p tak jak napisałem w pierwszym poście, Twilight i część jej reakcji w tym odcinku

Dołączona grafika

Dołączona grafika

nowe memy nadchodzą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...