Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Temat ogólny


Delfinek Keola

Recommended Posts

9/10 gdyby nie powtarzali kilka razy jedno i to samo to by było 10/10

 

https://www.youtube.com/watch?v=UKxuPZ6Vaq0

 

 

W teledysku krew tryska litrami, nie dałeś najmniejszego ostrzeżenia.

Post niezgodny z regulaminem tematów oceniania piosenek.
Jedne z świeżych upomnień jest tutaj: 
http://puu.sh/2prFa.

~Emronn

 

Dobrze poprawię się :(

atakujonc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie banjo? ;] Ogólnie dobrze, fajnie i skocznie, ale bez fajerwerków, no... chociaż trochę krwi poleciało x) 6.9/10

To nie są sceny z jakiegoś filmu przypadkiem? Bo chyba oglądałem, ale tytułu nie pamiętam xP

 

A teraz kawałek projektu, który swe inspiracje czerpie z gier komputerowych (i nie tylko), tutaj Mass Effect, czyli utwór "Commander Shepard"! :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hmm....przypomina to mi pewną grę oraz jakąś wycieczkę do kraju wikingów...ale nie o tym mowa. Co do samej muzyki to bardzo dobrze skomponowana. Flet idealnie współgra z bębnami oraz innymi instrumentami. JA dam za to wszystko 10/10 bo przywołuje wspomnienia.

A teraz coś nowoczesnego:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daaawno słyszałem tą piosenkę. Fajnie jest coś odsłuchać po czasie. Nie mam zastrzeżeń 10/10

 

 

Daj chłopaka, nie broniaka :)

Jak usłyszałem ten utwór w radiu to pomyślałem że jest okropny. Ma jednak to coś, przez co da się go słuchać.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Więc, przyznam się że kiedyś jej słuchałem. Na szczęście to były dawne czasy.. chociaż lubię do jej muzyki powrócić czasem. Przejdźmy do teledysku, zbytnio nie podoba mi się. Raczej nic nie dodam już na temat tego utworu. Ocena końcowa: 6,3/10 :v.

 

Uwaga, mocniejsze uderzenie tym razem. Wokalistka jest śliczna swą drogą :lunaderp: 

 

http://www.youtube.com/watch?v=2Zlys0znn8o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kej... trochę cicho tu jak na temat o muzyce, czas nadciągnąć z odsieczą! ^^ Bas na wejściu, tak, bas na wejściu to jest plus! :D Motyw przewodni też jest niezły i... i w sumie można tego słuchać w kółko, bardzo fajne... 7.9/10

 

A teraz coś od wykonawcy, którego ostatnimi czasy słucham za dużo, ale cóż poradzić, fajne utwory ma, no! .__.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miku,Miku? :cadance4:  Miku,Miku!  :rainderp:

Sorry ale nie mogłam się potrzymać ;-;

A co do utworu,nie lubię głosu Miku ale same piosenki są zacne więc daje 7.8/10

A jak już jesteśmy przy Anime...i Miku...To ja dam "Matryoshke" śpiewaną przez Lovina,Antonia,Belgię i Holandię z Hetalii  :cadanceawesome:

(zacznijcie od 0.08)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...