Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Temat ogólny


Delfinek Keola

Recommended Posts

8,99/10  Fajne ^ ^ Mi się podoba. Ciekawe. Fajna muzyczka, taka luźna.. Wokal też niezły. I ten tekst... Też świetny. Chętnie bym sobie posłuchał wieczorkiem, albo w szkole na przerwie :P
 

http://www.youtube.com/watch?v=TP5cjnVGJ38

Przewińcie sobie na 1:32 jeśli nie chcecie słuchać jak gadają coś po latynosku i trochę po angielsku :P

//Podpowie ktoś jak ustawić, by film pokazał się na forum? Bo ten edytor jest dla mnie nieintuicyjny i nie do ogarnięcia -.-//

Edytowano przez Emronn Fabulous
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem takiej muzyki, ale dam 6.5/10

 

 

 

Złamanie wewnętrznego regulaminu działu. Proszę na następny raz uważać. 

~ Emronn

 

EDIT

Nie lubię tego gatunku, nie kręci mnie tekst który uważam za prosty i bez polotu. Teledysk ma o wiele za długi wstęp. Ma chwytliwy refren więc dałem 6/10. Po prostu mi się nie podoba, ale nie mam nic przeciwko jej słuchaniu.

Edytowano przez Zoameldar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, Apocalypticę niespecjalnie lubiłem nawet za czasów jak słuchałem głównie metalu, ale to było dawno temu xD teraz jak tego przesłuchałem nie brzmi to tak źle jak kiedyś dla mnie, nie męczyło mnie przesłuchanie całego utworu a nawet całkiem przyjemnie się tego w tle słuchało, czyli nie było najgorzej, ale też nie jest to to co lubię, daję mocne 6/10

 

A teraz ode mnie coś od czego zacząłem znowu sympatyzować z rapem :)

http://www.youtube.com/watch?v=UqFmXH6WRtA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8/10

Nigdy wcześniej nie słyszałem tego, ale podoba mi się, muszę przesłuchać resztę.

 

Jako iż w najbliższy weekend wybieram się na zlot w klimatach wojny wietnamskiej to czas posłuchać perełek z lat 60/70 :D

 

The Rolling Stones - Paint it Black

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, zdecydowanie nie moja muzyka. Nie potrafię tego słuchać. I jeszcze ten język, który moim zdaniem nigdy do śpiewania nie był odpowiedni. Dam 2/10.
Ode mnie Don Henley-The boys of summer 
http://www.youtube.com/watch?v=KPTc1RVk4Xg

Edytowano przez Dybson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie są moje rytmy ale o dziwo przyjemnie się słuchało. Wokal ok, rytm ok jak dla mnie 7/10.

 

Chciałem dać kolejny utwór z lat 60/70 ale przypadkowo znalazłem coś ciekawego. Jeszcze tego nie słyszałem ale spodobało mi się .

 

The Bravery - Tragedy Bound  (moon version).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię metal, niestety ten Niemiecki mnie odrzuca. Tym niemniej słuchało się przyjemnie 7/10.

 

Zmiana klimatu.

Jeden z moich faworytów.

 

Two Steps From Hell - Archangel

 

Kocham ten kobiecy wokal, a skrzypce dają miażdżący efekt.

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za mało urozmaicony ten utwór... Taki jednolity.

Mi wokal niestety nie przypada do gustu, ogólnie wokal i chóralne przyśpiewki w takich "epickich" piosenkach mnie zazwyczaj irytują.
5+/10

 

Skoro kolega 2 posty wyżej zaczął z Neue Deutsche Harte, to może Oomph!?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za mało urozmaicony ten utwór... Taki jednolity.

Mi wokal niestety nie przypada do gustu, ogólnie wokal i chóralne przyśpiewki w takich "epickich" piosenkach mnie zazwyczaj irytują.

5+/10

 

Skoro kolega 2 posty wyżej zaczął z Neue Deutsche Harte, to może Oomph!?

 

 

Te chóralne przyśpiewki to jest bardzo specyficzny typ muzyki, to po prostu trzeba lubić :D

 

Co do utworu wyżej, drażni mnie język Niemiecki :D, nie wiem dlaczego, ale tego słuchało się naprawdę dobrze ! 9/10.

 

Sabaton - Uprising

 

WARSZAWO WALCZ !

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...