Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Temat ogólny


Delfinek Keola

Recommended Posts

O teledysku nic nie mówię, bo ocenić się go nie da.

 

A co do muzyki to... średnio. Kiedyś to chyba słyszałem, ale nie jestem pewien, początek bardzo fajny, bas czuć w czaszce niczym bęben ale większości utworu brakuje jakiegoś zauważalnego kierującego dźwięku, bo sam pojedynczy główny instrument i bas (z okazjonalnymi przebłyskami czegośdodatkowego) to jakoś mi nie podchodzą.

Koniec końców nic ponad 5/10 nie dam. Nie jest to złe, ale daleko temu od muzyki którą samemu bym sobie zapuścił.

 

Przypomniało mi to kawałek podobny gatunkiem, a że bardzo go lubię to proszę: The Prodigy - Breathe (ZAGOR remix)

 

EDIT: A jakże Talar, z Techies.inc.

Edytowano przez Elwar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% kawałek ten znasz z filmiku Techies.inc. Sam z niego zacieszam w cholerę :D

Co do utworu. Bardzo go lubię. Oryginał znałem już od dawna, lecz remiks znam dzięki właśnie temu filmikowi. Daję 9,5/10, gdyż kawałek po prostu zajebisty jest, a fragment 1: 21 jest niesamowity.

 

Zapuszczę teraz kawałek, który uważam za jeden z najlepszych, jakie w życiu słyszałem. Gra on przy śp. filmikach ze skillami z doty, które uwielbiam oglądać właśnie dzięki tej muzyce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku spodziewałem się czegoś innego, jednak wyszło jak wyszło, a wyszło dobrze. Nie nudziłem się, przyjemnie się słuchało, wszystko byłoby na swoim miejscu gdyby środek i końcówkę zamienić miejscami, ale to już moje osobiste marzenia, porządny kawałek 7,5/10

 

Nie wiem co za bardzo napisać o tym kawałku, niby spokojny, ale ma trochę żywsze momenty, szkoda tylko, że Eminema jest dość mało

https://www.youtube.com/watch?v=HAEz-20qlqc

Edytowano przez BronySWAG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Muszę przyznać, że teledysko dość fajny, a piosekna wpada w ucho. Moim zdaniem, byłoby lepiej jakby refren wyróżniał się bardziej od reszty piosenki. Mimo to 8/10, bo piosenkę nadal nucę :)

Teraz pora na coś, czego prawdopodobnie nikt z was nie zna, bo jest to nowa piosenka. Moim zdaniem genialna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dobra, jedziemy z koksem! Dobry początek, no ale... wokal ma takie średnie wejście, acz główny motyw - brak zarzutów, a jak mowa była o wokalu, późnej komponuje się zdecydowanie lepiej. Hmm... główną wadą jest chyba moment, gdzie ten przyjemny motyw przewodni z początku się wycisza, bo reszta kawałka jest taka... no, nie ma jednak to jak główny motyw w tej piosence... 7.0/10
 
A teraz z drogi!! Miejsce dla króla!! Elvis PresleyCan't Help Falling In Love!! :party:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No cóż. Nie czuję Elvisa. Dla mnie przynudza strasznie. Może jako jakaś piosenka sytuacyjna, w tle do jakiegoś filmu, gzie będzie pokazany kawałek miłosny - okej. Ale naprawdę, nie podoba mi się taka powolna melodia. Ja lubię coś rytmicznego, szybkiego, mocniejszego. Niekoniecznie zawsze wolniejsze kawałki mi się nie podobają, ale akurat ten jest jednak zbyt... nie ma tego bum

Edytowano przez Gryf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Właściwie to nie wiem jak to ocenić... Jak zasadniczo piosenkami świątecznymi rzygam, tak ta, w pewnym sensie ma coś w sobie, ha, ha. To dość oryginalne jak na piosenkę świąteczną. I właściwie słucha się tak całkiem okej. Będzie jakieś 6/10.

A, że ja jestem na etapie spędzania sylwestra ze starymi musicalami to zarzucę tym:
https://www.youtube.com/watch?v=b9PwuQeXONw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Nie najgorsze. Zdaję mi się, że gdzieś to już słyszałam.. :ohmy: Tylko nie jestem pewna gdzie..

Nawet podoba mi się ^^ 9/10

 

 

:fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Deep sheet, od razu pomyślałem o mym byłym kumplu. Też czasem słuchał bluesa... 8.5/10.

 

Ja daję coś elektronicznego: Leftfield- Open up. Wybaczcie, że z HL Ernesto, to było silniejsze ode mnie :D

Spoiler

 

 

 

 

 

Make room for me!

Edytowano przez Full Metal Dashie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Silne 6. Gdyby wokal był trochę inny, to dał bym 7/10.

Z pewnością nie chciałbym słuchać tego na codzień, bo wokal za bardzo mnie drażni. Raz na jakiś czas może być.

 

Edytowano przez Rough
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

C-Bool - według mnie utwór niewyróżniający się niczym. Ot, kolejny utwór popowy, ale jest nieco spokojniejszy niż się spodziewałem. Sam teledysk jednak jest na pewno ciekawszy. Z tego względu zamiast 5 dam 6/10.

 

No dobra, teraz coś z oldschoolu. To jest jedna z ikonicznych piosenek z mojego dzieciństwa. Niektórzy mogą tę piosenkę znać z filmu "Duch". Dosyć powiedzieć, że podczas pisania tego posta zacząłem płakać. Panie i panowie: Righteous Brothers - Unchained Melody.

 

Spoiler

 

 

 

Nie wiem czy to się już pojawiło, ale whatever.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście preferuje inny typ muzyki, tak więc aby dobrze ocenić utwór odsłuchałem go parę razy. Mogę dać mu 3,5/10. Jak dla mnie jest on zbyt smętny, powolny i że tak powiem wywołujący łzy (w tym złym znaczeniu).

 

Przejrzałem powyższe tytuły i pomyślałem, że by się przydało coś ojczystego. Oto utwór z mojego dzieciństwa, z pewnością wielu go zna, ale może nie każdy. 

Przed wami utwór zespołu BIG CYC-a:

 

 

 

Edytowano przez wielkimistrz1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dam 6/10 za tematykę, bo za sam utwór by było 5/10 - ot, taka idealna przeciętna piosenka, ale ja jednak preferuję bardziej energetyczne utwory, które naładują mnie energią po całym dniu na uczelni ;)

 

To ode mnie też coś w tematach "wyskokowych"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Przyjemne, trochę alternatywne, tworzy zacny klimat, nie jakichś wysokich lotów, ale fajnie od czasu do czasu czegoś w ten deseń posłuchać... 7.7/10

nigdy za wiele krowiego dzwonka!!!

 

No a czy tego fajnie czasem posłuchać...? Umm... ten... jasne~!! Harsh noise'u też nigdy zbyt wiele! No i jaki art ładny :3

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Miałam słuchawki i myślałam że mi uszy pękły, ale potem tak sobie słuchałam i dotrwałam do końca. Jeśli słuchasz tego na co dzień to wielki szacun. Ja nie dam więcej jak 2/10 To zupełnie nie w moim stylu i niestety nawet nie mogę nazwać tego muzyką.

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...