Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Temat ogólny


Delfinek Keola

Recommended Posts

Muzyka całkiem niezła, przyjemnie się słucha, jednak osobiście wolę, gdy piosenka daje w pewnym momencie solidnego kopa. Ten utwór w porównaniu do wielu utworów jakie słucham, jest bardzo spokojny. Ciekawy tekst, całkiem ok nuta, jednak to nie moje rytmy.

7/10

Ja zaoferuje natomiast kawałek, który ostatnio mocno wpadł mi w ucho:

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka podoba mi się, wokal jest dobry, ale odrobinkę zbyt krzykliwy jak dla mnie.Czegoś mi brakuje w melodii, niestety nie umiem znaleźć odpowiedniego określenia. Może perkusję za słabo słychać. Minus za teledsyk, bo jak widzę amerykańskich żołnierzy to mi się niedobrze robi. Przyjemnie się słucha, więc daję 6/10.

 

Jeden z moich ulubionych, byłam uzależniona od niego bardzo jakiś miesiąc temu:

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Naprawdę ładna piosenka, jednak czegoś mi w niej brakuje, nie potrafię do końca powiedzieć czego. Może trochę za szybko urywają wokal? Może trochę to piskliwe? Nie wiem, ale rytm jest spoko

8/10

 

Teraz coś czego nikt się nie spodziewał (i nie jest to hiszpańska inkwizycja):

Spoiler

Deutsche pop musik...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Niezłe, dobry głos, w zasadzie cała piosenka się nań opierała, bo poza tym melodia nie była jakoś specjalnie wow... 7.0/10

 

Ode mnie zaś, utwór (chyba ulubiony) z musicalu na podstawie pewnego filmu z lat '80~ ostrożnie pikantne teksty~ ^^

 A to wszystko przy wtórze skocznej, rock'n'rollowej melodii - Heathers: The Musical i Candy Store!!

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No, bardzo dobre, nie spodziewałem się tego. Dosyć nowoczesne brzmienie jak na taki kawałek, 8/10.

Za to ja postanowiłem tutaj dać mój ulubiony rap, tak jakoś nie lubię rapów, ale ten akurat bardzo przypadł mi do gustu. Oto Taco [emoji895] Hemingway - Deszcz na betonie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Och... ten kawałek trzeba było wrzucić do tego wątku, w ten sposób można by go odrobinę rozruszać, bo trochę martwy, no ale ok .__.

 

Nie przepadam za hip-hopem, z różnych powodów, m.in. jak w tym kawałku, zbyt wyraźnie słychać dykcję poety, poza tym Taco Hemingway? Co za durny pseudonim, lol. Ino mniejsza o to, bo jako utwór, muszę przyznać, całkiem do mnie trafił ten kawałek... taki specyficzny i spokojny klimat w okół siebie roztacza, odrobinę nostalgiczny, odrobinę codzienny, nie jestem w stanie to dosadnie ubrać w słowa, niemniej... deszcz na betonie, całkiem fajny zapach, a i animacja niczego sobie... 7.8/10

 

 A ode mnie... Jabłuszkowa piosenka od Jabłuszki!! w oryginale: 椎名林檎 - りんごのうた !!! :enjoy: 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 months later...

Instrumentalny początek na klawisze jeszcze ujdzie, ale wokal jest... mało oryginalny, w najlepszym razie. Później ma miejsce fajne przejście, niemniej wciąż... kreatywne to to nie jest. A potem... ech, szkoda słów .__. gdzieś to już słyszałem, strasznie generyczna melodia współczesnego i bezdusznego popu drugiej dekady XXI wieku, w tle motyw ten sam, tekst piosenki też się zapętla i w finale łaskawie dodaje drugi wokal... ...to wciąż za mało, aby uznać ten utwór za choćby średni... 3.2/10

 

Sheku Kanneh-Mason - Evening of Roses (Erev Shel Shoshanim), utwór na wiolonczelę.

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...