Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Temat ogólny


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Nie wiem co w sumie myśleć o Happysad.Ten zespół ma w sumie dość dużo fanów,ale większość tych fanów są w wieku bardzo młodym,ale o wszystkich nie mówię jak coś.Mało kiedy ich słucham,może lubię z 4 piosenki jedynie od nich.A odnośnie tej piosenki,to nie jest jeszcze taka tragiczna nawet ciekawy tekst i daje troszkę do myślenia moim zdaniem.Nawet ładnie chodzą instrumenty,ciekawy wokal i dlatego ocena 8/10. Jak trzymamy się muzyki z naszego kraju,to ja wyślę taki utwór:

;d
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że mi się nie podoba, bo coś w tym jest... Ale ja mam specyficzny gust. Raz na jakiś czas mógłbym posłuchać, ale nie wciągnie mnie to tak, że musiałbym tego codziennie słuchać.. Dam 7/10, bo coś w tym jest, że nie za bardzo chce się oderwać... A teraz ja! Łapajcie i się krztuście!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słucham Linkin Park często, ale lubię niektóre ich piosenki jak np. Burn it down. Ta też mi się spodobała. Ma to coś w sobie, że chce się jej posłuchać jeszcze raz. Nie wiem, może to przez ten wpadający w ucho refren. Daję 9,5/10. A moja propozycja to:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

No wstęp niestety nie jest za ciekawy jak dla mnie,ogólnie utwór mnie nudził i to nie są moje gusta.Wybacz Keola,ale każdy ma swój gust i nie dla mnie takie coś jest.Ocenię jedynie na 3,5/10. Może i nie jest to zespół,tylko taki Pan co ma różne pomysły na covery itp.Mnie to osobiście zniszczyło to się podzielę:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ten utwór to legenda,ogólnie ten Oasis przeszło już do historii muzyki.Nie ma co się rozpisywać zbytnio,daję 10/10. Jedna z moich ulubionych piosenek od Depeche Mode:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hippis powiem Ci że dajesz zazwyczaj same ciekawe i dobre piosenki,w tym przypadku też to się sprawdza.Bardzo fajne,spokojne,można odpłynąć i tak dalej ogółem to same plusy ma ten utwór jak dla mnie.Nie wiem co więcej gadać,a już wiem może i nie słucham tak często tej muzyki ale jak widać nawet tu trafi się coś ciekawego ^^.Dam 8/10.

w końcu to znalazłem,yeah.Też coś spokojniejszego ode mnie :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pit! Ty też czasem dasz coś ciekawego, niektóre to nie mój gust, ale to... Trafiłeś! Może nie słucham tak często takiego rodzaju muzyki, ale to naprawdę mi się podoba. Ma to takie... ukryte coś.. 9/10! Nie mam nic więcej do dodania.... Brawo! A teraz znowu ja!

Tych panów chyba nie trzeba przedstawiać...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nawet spoko,wolę inne piosenki Good Charlotte ale ten też jest okej ^^.Takie spokojne,wiadomo że ciężkiej muzyki wiecznie nie można słuchać także dam 9,5/10. Trochę polskiej muzyki:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Tak słyszałem o nich,akurat ich muzyka to nie jest mój gust.Nie lubię ich i niestety ale nie trafiłeś tym razem Hippis,ocena z mojej strony to jedynie 4/10. Z mej strony coś cięższego,czyli trochę muzyki Deathcore.Ciekawe czy komuś się to w ogóle spodoba:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyhh... Zdecydowanie nie mój typ.. Nie lubię darcia ryja do mikrofonu. Muzyka ujdzie, ale to "coś" co wydobywa się z ust wokalisty i próbuje udawać śpiew... Nie skomentuje. Za muzykę dałbym 7,5/10, za wokal 1/10, a za całokształt tylko marne 3,5/10... Przykro mi, nie trafiłeś. A teraz znowu ja... Mam nadzieję, że tego jeszcze nie było, no i że się spodoba: http://www.youtube.com/watch?v=FpkZHEsiryI Piosenka z mojej podstawówki.. Piękne czasy. Warto mieć na względzie, że Jonas Brothers bezczelnie zerżnęli od nich kilka kawałków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Jakie to przyjemnee lol.Nie no serio podoba mi się ten utwór,zespołu nie znam ale lubię od czasu do czasu takie urozmaicenie.Nawet zdarza mi się pop-punka posłuchać ;P.Dam 8/10. Czy jak mi się to podoba a jestem chłopakiem to oznacza coś złego? ._.

Tym razem coś spokojniejszego od razu mówię.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Trudno mi ocenić, bo piosenka fajna, ale jakoś nie lubię jak kobita śpiewa.. No po prostu nie podoba mi się... Znaczy, nie mówię konkretnie o tej, ale o wszystkich.. Jakoś nie trawię tego głosu.. Ale daję to 7/10 Hurrra! PS. Pituś, ty mi tu nie wstawiaj lekkich, tylko coś pokroju Good Charlotte! Boś mnie wciągnął w ich piosnkę A teraz... kaczki.. Oczywiście żart (Mwhahaha... Ale śmieszne!), a tak na poważnie:

Aż przypominają mi się czasy, jak z kolegą bawiliśmy się na podwórku w moim mieście urodzenia... Piękne czasy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hahah,nie trzeba jedynie poważnej muzyki słuchać.Ten zespół zawsze poprawia mi humor może i mają przekazu mało,ale to nie ma znaczenia :D.No dam 10/10 bo innej opcji nie ma. Coś cięższego.. Mówisz i masz,trochę rocka od Breaking Benjamin z mojej strony:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...