Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Temat ogólny


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Hippi,nie było to takie złe.Ale jedynie ujdzie bo nie słucham jakoś takiej muzyki,tak czy siak może być.Ocenka końcowa to 6,5/10. Tym razem zmiana klimatu,piosenka stara jak świat ale bardzo miła dla ucha:

:D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit, pit, pit... Ehh... I powiedz mi, co ja mam z Tobą zrobić, co? Powiem tak: Gust nie mój, ale podoba mi się (:cadance4:)! To dam te 8,5/10. Cieszta się! A teraz ja.. Cofniemy się kilka lat wstecz, do fajniejszych piosenek, a nie to co teraz.. Same jełopy ma ulicach w wystrojach ala dres.. No nic, łapcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

No,no niby nie mój gust zbytnio ale nie powiem fajnie tak pokiwać się od czasu do czasu w takich rytmach,ciekawy tekst taki pozytywny.No utwór ma już swoje lata raczej,ale jest fajny i podoba mi się to.Ocena na koniec to 9/10. Jak już takie klimaty,ode mnie Leniwiec ^^ :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh.. Jak Ty to robisz? Zdradź mi tą tajemnicę o Wielki Muzykowy Guru! Zachęciłeś mnie do tylu zespołów i poznałem ciekawe piosnki (do ogniska :rainderp:), że nie wiem co robić.. A tutaj damy 9/10 i plusik za nazwę.. Ukradli mi mój tytuł! Chamy! A teraz coś ode mnie.. Może i nudne, może "gópie", ale mi to wpada w uszko lewe i w uszko prawe...

Ehh.. Pit, wyczerpują mi się pomysły! Ewentualnie dwa razy jeszcze tu wejdę D: "Ić" Ty!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Znam,stare ale ujdzie w tłoku. Nie wiem co zbytnio napisać, dam po prostu te 6/10 i tyle. Hippis odnośnie tego co napisałeś, jestem po prostu melomanem i jak już mówiłem mam bardzo szeroki gust muzyczny, to wiesz :P. By nie robić offtopu, ja zarzucę takim czymś: http://www.youtube.com/watch?v=SkNq_ibO6p4takie Japońskie klimaty, nie wiem czy ktoś polubi takie coś ale kto wie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Lunę i Celestię... Tobie to się chyba naprawdę musi nudzić :rainderp:, skoro zapuszczasz nam to "coś"... Ale Ty wiesz jak mnie rozpieścić.. Daję Ci 5/10, tylko dlatego, że miałem dzisiaj nerwowy dzień, a to mnie uspokaja... Cieszta się! A tu na szczęście znalazło się kilka piosnek, więc trzymajta!

- Bo czemu by nie? Dla mnie fajne :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie Hippisie, nie chodzi o to że mi się nudzi[chociaż w sumie to też], ale czasem po prostu lubię się uspokoić przy takim czymś. Oj, nigdy nie słuchałem ich jakoś mocno, ale ta piosenka o dziwo podoba mi się o_O. Ma nawet ciekawy tekst, fajny wokal i ogólnie na plus. Pewnie się zdziwicie, ale dam za ten utwór mocne 8/10 ^^.

co powiecie na takie klimaty? :D. Mi tam się podoba ten cover, jest całkiem inny od oryginału i z pomysłem moim zdaniem :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ja to znam, baardzo znany utwór. No cóż pomimo tego że znany, to podoba mi się taka spokojniejsza muzyczka pomimo że czasami jest monotonna :P. Wokal całkiem dobry, teledysk też. Hmmm.. na koniec dam 7,7/10.

takie połączenie ciężkiej muzyki z muzyką trance ale mnie to rozwaliło o_O
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Niby nie mój klimat zbytnio, ale dobre to jest. Klimatyczne, naprawdę bardzo fajnie się słucha. Dam te 7/10. Co Wy na to powiecie? ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Strachy na lachy bo jak można ich nie lubić. A Piła Tango to jeden z moich ulubionych ich kawałków, mimo że momentami autentycznie nie mam pojęcia o czym oni do panienki lekkich obyczajów nędzy tak właściwie śpiewają. No ale ważne, że jest żużel. 10/10 bo jakżeby inaczej.

Ode mnie Cool Kids of Death, w sumie całkiem ich lubię mimo, że trawie tylko dwie ich płyty, no ale akurat ten dwie płyty są bardzo fajne i dają się lubić, a kawałek, którym ja zarzucam jest właśnie z jednej z tych dwóch płyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało słucham Oasis, ze trzy utwory co najwyżej, za to bardzo mnie się podobają. Ten do nich nie należy, lecz też się mi podoba... może nie tak jak tamte, niemniej... może powinienem zapoznać się lepiej z twórczością tego zespołu? Cóż, może, zaś ocena to... 7.5/10

Dawno tu nie pisałem... to może na początek coś z lekkiego popu? Wydanego w nie takiej już lekkiej wersji... x]

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=wOmjUm7AG8o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...