Skocz do zawartości

"Nie zapomnij" darkangelPL


Matalos

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 677
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Aaaa.. Dzięki bracie - odpowiada Matemar i przechyla jeszcze kilka dźwigni. - Nie ma za co - odpowiada Matalos. Widzisz, że niebieski alicorn mruga do ciebie przyjaźnie, korzystając z nieuwagi brata. - Zaraz zacznie się show - słyszysz przyjazny szept Matalosa. Mastemar przesuwa jeszcze kilka dźwigni, odwraca się zadowolony... Puszczają zaklęcie trzymające ciebie za kopyta, w powietrzu, przed tobą pojawia się twoja broń. - Zaczynaj! - krzyczy Matalos, ustawiając się w pozie bojowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kątam oka zauważasz, jak Matalos odbija wymierzone w niego pociski. Potem niebieski alicorn zaczyna szykować jakiś magiczny atak. Ty jesteś cały skupiony na szarży, wymierzonej w znienawidzonego przez ciebie brązowego alicorna. Ten zauważa twój atak i szykuje się do obrony. Wyczarowywuje parę magicznych ostrzy i zastawia się nimi. Atakujesz wroga z furią. Twój cios trafił w blokadę i... rozbił ją. Co prawda, stracił dużo na impecie i zdołałeś tylko zadrasnąć Mastemara na pysku, ale udało ci się zniszczyć magiczną broń. Twój miecz pokrywa magiczna, niebieska poświata. Mastemar spogląda zaskoczony to na ciebie, to na ostrze. - Jak... Jak? się pytam! - krzyczy. Spogląda na brata, dalej skupionego na jakimś zaklęciu. - To TWOJA sprawka! - krzyczy i szykuje kołejne zaklęcie. Wtem ziemia pod wami zaczyna się zapadać. Dosłownie, wielkie kawałki skał zaczynają wpadać w bezdenną otchłań która nagle pojawiła się przed wami. Matalos uśmiecha się wesoło. - Skończyłem... - stwierdza i kiwa ci głową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastemar spogląda to na ciebie, to na Matalosa. Jest wyraźnie przerażony, krolpe potu spływają mu z czoła. Nagle uśmiecha się złowieszczo i nurkuje za maszynę, która jakimś cudem ostała się z ataku Matalosa. - Za nim! - woła błękitny alicorn i rusza do ataku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlatujesz za maszynę i widzisz jak Matalos robi unik przed promieniem brata. Brązowy alicorn krąży przy niewielkim fragmencie podłoża. Widząc ciebie, Mastemar przerywa atak i krzyczy: - Załatw Matalosa. Dam ci moc, której każdy kuc będzie ci zazdrościł. Puszczę Twilight wol... - przerywa mu magiczna kula, jaką wystrzelił niebieski alicorn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak sobie życzysz! - krzyczy Mastemar, unikając twojego ataku. Widzisz jak jego róg zaczyna emanować magią, i rozlega się głośne buczenie. Nagle błyska różowawe światło i... Mastemar znika. Matalos zatrzymuje się zaskoczony. - Gdzie on...? - pyta. Chyba widziałeś błysk brązu, za fragmentem maszyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pudło! - słyszysz okrzyk, kiedy to lądujesz za maszyną i nikogo tam nie widzisz. - Wyłaź tchórzu! Walcz jak facet! - krzyczy Matalos. - Nie. Tu gdzie jestem, jest mi dobrze. Ani mi się myśli stąd wychodzić. A teraz - mówi dalej - położycie się na ziemi. I lepiej zróbcie to szybko, bo komuś... Stanie się krzywda - słyszysz delikatny płacz Twilight, niesiony echem przez jaskinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Twilight! - przesadził on już w tym momencie... Ogarnia mnie szał, po czym pędzę jak tylko mogę w stronę głosu... Nie zważam na nic, zamorduję go choćbym nie wiem co... Jak spadnie jej chociaż włosek z głowy, to on skończy swe życie w wielkich męczarniach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Matalos unosi ciebie w górę i uśmiecha się złośliwie

- Bracie! - krzyczy. - Mam go.

- Super. A teraz go mi przynieś... Albo czekaj! Wrzuć go do maszyny. co się będę wysilał - odparł Mastemar.

Dobra, nie taki był plan. Ale przynajmniej wiem gdzie jest. Teleportuję ciebie do niego i dobiegnę do ciebie, dobrze? pyta niebieski kuc telepatycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...